Imagine

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Imagine (Film (2012) Reż.Andrzej Jakimowski) ,

Artykuły - Imagine (118)

 • Gal Gadot i inne gwiazdy śpiewają "Imagine"

  Gal Gadot i inne gwiazdy śpiewają "Imagine"

  Kilkanaście gwiazd Hollywood wzięło udział w oryginalnym projekcie zapoczątkowanym przez znaną z roli Wonder Woman aktorkę Gal Gadot. Za pośrednictwem Instagrama wspólnie wykonali piosenkę "Imagine" z repertuaru Johna Lennona. To wyraz solidarności ze wszystkimi, którzy odczuli skutki kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa.
 • Gwiazdy śpiewają "Imagine" Johna Lennona dla UNICEF-u

  Gwiazdy śpiewają "Imagine" Johna Lennona dla UNICEF-u

  Cover wielkiego przeboju "Imagine" Johna Lennona jest częścią akcji uświadamiającej na temat praw dziecka.
 • John Lennon "Imagine": Najbardziej rozpoznawalny utwór o pokoju na świecie

  John Lennon "Imagine": Najbardziej rozpoznawalny utwór o pokoju na świecie

  Gdyby dziś żył, miałby 74 lata. Trudno przewidywać, jak potoczyłaby się jego kariera, jeśli nie doszłoby do zabójstwa w 1980 roku, ale jednego można być pewnym - John Lennon pozostawił po sobie ogromny dorobek artystyczny, którego wizytówką jest przebój "Imagine". W rocznicę urodzin muzyka przypominamy kilka faktów o jego najpopularniejszym utworze.
 • Filmowe sztuczki Andrzeja Jakimowskiego

  Filmowe sztuczki Andrzeja Jakimowskiego

  Mistrz budowania nastroju i dociekliwy obserwator, czyli Andrzej Jakimowski ("Imagine", "Zmruż oczy", "Sztuczki") będzie gościem 7. edycji Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Twórca przyjął zaproszenie do cyklu "Lekcja kina".
 • "Imagine": Wyobrazić sobie, znaczy zobaczyć

  "Imagine": Wyobrazić sobie, znaczy zobaczyć

  Głównym bohaterem nowego filmu Andrzeja Jakimowskiego ("Zmruż oczy, "Sztuczki") jest Brytyjczyk Ian, który uczy orientacji w przestrzeni międzynarodową grupę dzieci - pacjentów kliniki dla niewidomych, chociaż sam... także jest niewidomy.
 • Nowy Microsoft Imagine Cup na nową dekadę

  Nowy Microsoft Imagine Cup na nową dekadę

  Ruszyła rejestracja do Microsoft Imagine Cup 2013 - największego na świecie konkursu technologicznego dla studentów powyżej 16 roku życia. W puli nagród nowej odsłony znalazło się blisko milion złotych.
 • Startuje Toronto, dwa polskie filmy

  Startuje Toronto, dwa polskie filmy

  Filmy polskich reżyserów - "Baby blues" Katarzyny Rosłaniec oraz "Imagine" Andrzeja Jakimowskiego - będą mieć światowe premiery na rozpoczętym w czwartek Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.
 • "Imagine" Jakimowskiego otworzy WFF

  "Imagine" Jakimowskiego otworzy WFF

  Europejska premiera najnowszego film Andrzeja Jakimowskiego pt. "Imagine" otworzy 12 października tegoroczny Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy.
 • Nowe filmy Jakimowskiego i Rosłaniec w Toronto

  Nowe filmy Jakimowskiego i Rosłaniec w Toronto

  Światowe premiery "Baby blues" w reżyserii Katarzyny Rosłaniec ("Galerianki") oraz "Imagine" Andrzeja Jakimowskiego (Zmruż oczy") odbędą się we wrześniu na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto - poinformował w czwartek, 16 sierpnia, Polski Instytut Sztuki Filmowej.
 • Studenci mogą pojechać za darmo na CeBIT 2013

  Studenci mogą pojechać za darmo na CeBIT 2013

  Podczas finałów konkursu Imagine Cup 2012 mieliśmy szansę porozmawiać z wiceministrem gospodarki Dariusz Bogdanem o polskim partnerstwie targów komputerowych CeBIT 2013.

Filmy - Imagine (1)

 • "Imagine"

  Ian (Edward Hogg), charyzmatyczny instruktor niewidomych, przybywa do prestiżowego ośrodka w Lizbonie, by uczyć młodych pacjentów trudnej sztuki orientacji w przestrzeni. Jego kontrowersyjne metody przyjmowane są przez podopiecznych początkowo z nieufnością, a potem z rosnącym entuzjazmem. Tymczasem największe zainteresowanie nauczyciela wzbudza piękna, zamknięta w sobie Ewa (Alexandra Maria Lara).