Ilona Łepkowska

Synonimy:
Łepkowska Ilona,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ilona Łepkowska (85)

 • Michał Koterski ma żal do Ilony Łepkowskiej

  Michał Koterski ma żal do Ilony Łepkowskiej

  O swoich pretensjach do słynnej polskiej scenarzystki Michał Koterski opowiedział podczas wtorkowej relacji na żywo na Instagramie, którą prowadziła Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Aktor zdradził tam, że Ilona Łepkowska skrytykowała jego występ w filmie "7 uczuć".
 • "Kogel mogel": Powstanie czwarta część filmowego cyklu

  "Kogel mogel": Powstanie czwarta część filmowego cyklu

  "Kogel mogel" to jedna z najpopularniejszych polskich komedii, która swoją premierę miała ponad 30 lat temu. Do dziś telewizyjne stacje emitują ją na życzenie widzów, niemal tak często, jak inne kultowe produkcje, jak "Sami swoi", "Miś" czy "Jak rozpętałem drugą wojnę światową". Okazuje się, że już trwają prace nad czwartą częścią.
 • Ilona Łepkowska napisała książkę o... scenarzystce serialu

  Ilona Łepkowska napisała książkę o... scenarzystce serialu

  Ilona Łepkowska, scenarzystka nazywana królową polskich seriali, bo wymyśliła takie hity jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i "Barwy szczęścia", teraz napisała książkę. "Idealna rodzina" to powieść, której bohaterką jest scenarzystka serialu.
 • "Rodzina Winnych": Nowy serial Ilony Łepkowskiej! Emisja w TVP

  "Rodzina Winnych": Nowy serial Ilony Łepkowskiej! Emisja w TVP

  Telewizja Polska szykuje na wiosnę 2019 nowy historyczny serial "Rodzina Winnych". Scenarzystką produkcji została sama Ilona Łepkowska!
 • Łepkowska kontra Kuszewski. Zamieszanie wokół "M jak miłość"

  Łepkowska kontra Kuszewski. Zamieszanie wokół "M jak miłość"

  "Postawa pana Kacpra Kuszewskiego mnie zdziwiła. To nieeleganckie i nie fair w stosunku do ludzi, z którymi pracowało się aż 18 lat" - powiedziała Ilona Łepkowska w wywiadzie dla "Faktu". O co chodzi?
 • Ilona Łepkowska rezygnuje z "Korony królów"!

  Ilona Łepkowska rezygnuje z "Korony królów"!

  Ilona Łepkowska, sprawująca pieczę nad "Koroną królów", rezygnuje w dalszych pracach związanych z serialem. Jakie są powody takiej decyzji?
 • Ilona Łepkowska: Nowy serial historyczny

  Ilona Łepkowska: Nowy serial historyczny

  Ilona Łepkowska pracuje nad nowym serialem kostiumowym. Jego akcja ma się toczyć w czasach I wojny światowej, produkcja jest bowiem związana z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Łepkowska zaczęła także pisać swoją drugą powieść, w której podobnie jak w debiutanckiej "Pani mnie z kimś pomyliła" poruszy temat polskiego show-biznesu.
 • Łepkowska o serialu "Korona królów": Zainteresowanie napędzają hejterzy

  Łepkowska o serialu "Korona królów": Zainteresowanie napędzają hejterzy

  Masową krytykę telenoweli "Korona królów" Ilona Łepkowska poczytuje za sukces. Jej zdaniem żadna inna produkcja telewizyjna nie spotkała się bowiem w ostatnich latach z tak dużym zainteresowaniem. Scenarzystka za niesłuszne uważa porównywanie nowej produkcji do takich hitów jak "Gra o tron", zwracając uwagę na inny charakter obu seriali.
 • "Korona królów": Ilona Łepkowska komentuje

  "Korona królów": Ilona Łepkowska komentuje

  Scenarzystka takich serialowych hitów, jak "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" czy "Klan" odniosła się do hejterskich komentarzy, wyśmiewających nowy projekt TVP - "Korona królów". "Nie jest źle, proszę nie oceniać warstwy wizualnej serialu po okropnym print screenie z Teleexpressu" - zaapelowała Łepkowska.
 • ​Ilona Łepkowska o "Barwach szczęścia": Dużo się wydarzy

  ​Ilona Łepkowska o "Barwach szczęścia": Dużo się wydarzy

  Od pierwszego etapu produkcji "Barw szczęścia" miała decydujący głos we wszystkich kwestiach.​ Ilona Łepkowska wymyśliła ideę serialu, tytuł i dobrała obsadę.

Zdjęcia - Ilona Łepkowska (1)

 • film.interia.pl
  Tadeusz Lampka: Producent hitów

Filmy - Ilona Łepkowska (20)

 • Ilona Łepkowska: Nowy serial historyczny

  Ilona Łepkowska pracuje nad nowym serialem kostiumowym. Jego akcja ma się toczyć w czasach I wojny światowej, produkcja jest bowiem związana z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
 • "Film o kobietach, które kochają mocniej”

  To film o kobietach, które kochają mocniej – mówi Ilona Łepkowska, koproducentka „Warsaw by Night”. Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". Główne role w filmie grają: Iza Kuna, Joanna Kulig, Agata Kulesza, Roma Gąsiorowska i Marta Mazurek. Film w reżyserii Natalii Korynckiej-Gruz to nie tylko opowieść o ludziach i ich najskrytszych uczuciach, ale i o nowoczesnym, pełnym życia mieście, które nigdy nie zasypia. „Warsaw by Night” zadebiutuje na ekranach polskich kin 6 lutego 2015 roku.
 • Łepkowska o Kasi Figurze: Za dużo szumu medialnego

  Ja uważam, że te medialne rozwody są już przesadą - mówi nam popularna scenarzystka, Ilona Łepkowska.
 • Łepkowska wkurzona na PZPN

  Reprezentacja Polski nie jest własnością Grzegorza Laty - podkreśla Ilona Łepkowska, mówiąc o tym, co ją ostatnio zdenerwowało.