Ilona Felicjańska

Artykuły - Ilona Felicjańska (32)

 • Ilona Felicjańska: Odeszli niemal wszyscy

  Ilona Felicjańska: Odeszli niemal wszyscy

  Jednym z pierwszych wydarzeń Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach było spotkanie autorskie z Iloną Felicjańską w ramach cyklu "Gwiazdy Bestsellerów". Sala hotelu festiwalowego wypełniona była szczelnie, a publiczność słuchała opowieści Felicjańskiej ze skupieniem.
 • Ilona Felicjańska: Na pisaniu książek można zarobić

  Ilona Felicjańska: Na pisaniu książek można zarobić

  Ilona Felicjańska nie potępia mody na pisanie książek przez gwiazdy. Jej zdaniem w każdej publikacji, niezależnie od jej jakości, odbiorca może znaleźć potrzebną mu inspirację. Modelka twierdzi też, że wszystkie jej książki powstały dzięki czytelnikom, którzy e-mailowo i listownie przesyłali jej pozytywne komentarze i dawali wsparcie.
 • Ilona Felicjańska marzy o domu i własnej klinice

  Ilona Felicjańska marzy o domu i własnej klinice

  Ilona Felicjańska marzy o założeniu własnej kliniki leczącej uzależnienia. Myśli także o wydaniu kolejnych książek. Modelka twierdzi, że ma wiele marzeń, nie planuje jednak klasycznej kariery zawodowej. Mimo że według niej w Polsce wciąż praca na etacie - z ośmiogodzinnym dniem pracy i wypłatą raz w miesiącu uważana jest za lepszą niż wykonywanie wolnego zawodu.
 • Idealny mężczyzna Ilony Felicjańskiej?

  Idealny mężczyzna Ilony Felicjańskiej?

  Ilona Felicjańska uważa, że nie ma idealnych mężczyzn. Jeśli jednak mają oni wysokie poczucie własnej wartości, to są w stanie stworzyć udany związek z kobietą. Partnerka z takim mężczyzną czuje się bezpiecznie i ma do niego większe zaufanie.
 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.
 • Gorzki i celebrytki w kontrowersyjnym teledysku na pomoc dla dzieci z autyzmem

  Gorzki i celebrytki w kontrowersyjnym teledysku na pomoc dla dzieci z autyzmem

  Sylwia Nowak w roli zagubionej kobiety, Marcela Leszczak w roli anioła, Ilona Felicjańska jako uwodzicielka i Agnieszka Orzechowska w roli wyuzdanego diabła. W takim składzie zrealizowane w weekend zostały zdjęcia do teledysku Gorzkiego z płyty "Inter Arma Caritas", z której dochody raper w całości przekazuje fundacji Nowa Nadzieja na rzecz terapii dzieci z autyzmem, w ramach organizowanej przez siebie akcji gwiazd "Pomaganie jest trendy".

Filmy - Ilona Felicjańska (24)

 • Prawda o związku Ilony Felicjańskiej

  - Jesteśmy bardzo zakochani - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Ilona Felicjańska, była modelka. - Są dni, kiedy lubimy się mniej, ale zawsze się kochamy - zdradziła. Jakie plotki krążyły na temat jej partnera? Na kiedy zaplanowali ślub?
 • Ilona Felicjańska wraz z partnerem uruchamia biznes

  Ilona Felicjańska wraz ze swoim narzeczonym Paulem Montaną zamierza budować ekskluzywne osiedla pod Warszawą. Paul zajmie się stroną biznesową przedsięwzięcia, natomiast Ilona będzie służyła radą, pomocą i PR-em. Była modelka ma znacznie więcej zawodowych planów. Nie oznacza to, że zniknie z show-biznesu. Wciąż chce uczestniczyć w "ściankowych" imprezach.
 • Szybki strzał: Jakiego słowa nadużywasz?

  Osoby publiczne często udzielają wywiadów. Nasi redaktorzy wzięli pod lupę nie treść, a formę tych wypowiedzi. Zapytali więc celebrytów czy istnieją słowa, których ci nadużywają. Sprawdźcie, co odpowiedzieli! PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ SOBOTĘ O 19.00
 • Ilona Felicjańska marzy o domu i własnej klinice

  Ilona Felicjańska marzy o założeniu własnej kliniki leczącej uzależnienia. Myśli także o wydaniu kolejnych książek. Modelka twierdzi, że ma wiele marzeń, nie planuje jednak klasycznej kariery zawodowej.