Ilona Felicjańska

Artykuły - Ilona Felicjańska (32)

 • Ilona Felicjańska: Odeszli niemal wszyscy

  Ilona Felicjańska: Odeszli niemal wszyscy

  Jednym z pierwszych wydarzeń Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach było spotkanie autorskie z Iloną Felicjańską w ramach cyklu "Gwiazdy Bestsellerów". Sala hotelu festiwalowego wypełniona była szczelnie, a publiczność słuchała opowieści Felicjańskiej ze skupieniem.
 • Ilona Felicjańska: Na pisaniu książek można zarobić

  Ilona Felicjańska: Na pisaniu książek można zarobić

  Ilona Felicjańska nie potępia mody na pisanie książek przez gwiazdy. Jej zdaniem w każdej publikacji, niezależnie od jej jakości, odbiorca może znaleźć potrzebną mu inspirację. Modelka twierdzi też, że wszystkie jej książki powstały dzięki czytelnikom, którzy e-mailowo i listownie przesyłali jej pozytywne komentarze i dawali wsparcie.
 • Ilona Felicjańska marzy o domu i własnej klinice

  Ilona Felicjańska marzy o domu i własnej klinice

  Ilona Felicjańska marzy o założeniu własnej kliniki leczącej uzależnienia. Myśli także o wydaniu kolejnych książek. Modelka twierdzi, że ma wiele marzeń, nie planuje jednak klasycznej kariery zawodowej. Mimo że według niej w Polsce wciąż praca na etacie - z ośmiogodzinnym dniem pracy i wypłatą raz w miesiącu uważana jest za lepszą niż wykonywanie wolnego zawodu.
 • Idealny mężczyzna Ilony Felicjańskiej?

  Idealny mężczyzna Ilony Felicjańskiej?

  Ilona Felicjańska uważa, że nie ma idealnych mężczyzn. Jeśli jednak mają oni wysokie poczucie własnej wartości, to są w stanie stworzyć udany związek z kobietą. Partnerka z takim mężczyzną czuje się bezpiecznie i ma do niego większe zaufanie.
 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.
 • Gorzki i celebrytki w kontrowersyjnym teledysku na pomoc dla dzieci z autyzmem

  Gorzki i celebrytki w kontrowersyjnym teledysku na pomoc dla dzieci z autyzmem

  Sylwia Nowak w roli zagubionej kobiety, Marcela Leszczak w roli anioła, Ilona Felicjańska jako uwodzicielka i Agnieszka Orzechowska w roli wyuzdanego diabła. W takim składzie zrealizowane w weekend zostały zdjęcia do teledysku Gorzkiego z płyty "Inter Arma Caritas", z której dochody raper w całości przekazuje fundacji Nowa Nadzieja na rzecz terapii dzieci z autyzmem, w ramach organizowanej przez siebie akcji gwiazd "Pomaganie jest trendy".

Filmy - Ilona Felicjańska (26)

 • Ilona Felicjańska o sprawie z narzeczonym

  Ilona Felicjańska wyznała, że afera wokół jej narzeczonego Paula Montany, który został przyłapany z inną kobietą, jedynie wzmocniła ich związek. Modelka jest świadoma, że w życiu nie zawsze jest cudownie. W miłości chodzi o to, żeby umieć wybaczyć i zapomnieć występki drugiej strony. Ilona stwierdziła, że wiedziała wcześniej o sytuacji ze swoim narzeczonym, którą podawały media. Porównała jej skalę do nagonki związanej z aferą alkoholową, której stała się ofiarą w 2010 roku. W porównaniu z tamtą sytuacją, obecnie wie, czego chce w życiu.
 • Ilona Felicjańska zdradza swoje marzenie

  Ilona Felicjańska marzy o psie. - Jestem przekonana, że niedługo będziemy mieli swój dom i będzie tam pies. Jeśli decydujemy się na zwierzę, to pamiętajmy, że jest to członek rodziny i należy podchodzić do niego jak do dziecka - powiedziała. - W pomoc zwierzętom angażuje się w niedużym stopniu, chociaż zawsze, kiedy jest to możliwe wspieram - dodała.
 • Prawda o związku Ilony Felicjańskiej

  - Jesteśmy bardzo zakochani - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Ilona Felicjańska, była modelka. - Są dni, kiedy lubimy się mniej, ale zawsze się kochamy - zdradziła. Jakie plotki krążyły na temat jej partnera? Na kiedy zaplanowali ślub?
 • Ilona Felicjańska wraz z partnerem uruchamia biznes

  Ilona Felicjańska wraz ze swoim narzeczonym Paulem Montaną zamierza budować ekskluzywne osiedla pod Warszawą. Paul zajmie się stroną biznesową przedsięwzięcia, natomiast Ilona będzie służyła radą, pomocą i PR-em. Była modelka ma znacznie więcej zawodowych planów. Nie oznacza to, że zniknie z show-biznesu. Wciąż chce uczestniczyć w "ściankowych" imprezach.