Ilona Felicjańska

Artykuły - Ilona Felicjańska (23)

 • Ilona Felicjańska i Paul Montana razem na ściance

  Ilona Felicjańska i Paul Montana razem na ściance

  Ilona Felicjańska i Paul Montana są właściwie nierozłączni. Jednak plotki dotyczące ich relacji nie cichną. Czy mają uzasadnienie?
 • Ilona Felicjańska o ograniczeniu dostępu do alkoholu

  Ilona Felicjańska o ograniczeniu dostępu do alkoholu

  Ilona Felicjańska w latach 90. była jedną z najlepszych polskich modelek. Dziś zajmuje się przede wszystkim działalnością charytatywną.
 • Ilona Felicjańska: czy planuje zająć się polityką?

  Ilona Felicjańska: czy planuje zająć się polityką?

  Ilona Felicjańska popularność zdobyła pracując w latach 90. jako modelka. Nie wiadomo do końca, czym zajmuje się obecnie.
 • Ilona Felicjańska zostanie coachem?

  Ilona Felicjańska zostanie coachem?

  Ilona Felicjańska w latach 90. była jedną z najlepszych polskich modelek. Później jej życie nieco się skomplikowało...
 • Ilona Felicjańska: jak wyobraża sobie przyszłość synów?

  Ilona Felicjańska: jak wyobraża sobie przyszłość synów?

  Ilona Felicjańska jest emerytowaną modelką i celebrytką. Na swoim koncie ma także książkę - thriller erotyczny.
 • Ilona Felicjańska: Odeszli niemal wszyscy

  Ilona Felicjańska: Odeszli niemal wszyscy

  Jednym z pierwszych wydarzeń Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach było spotkanie autorskie z Iloną Felicjańską w ramach cyklu "Gwiazdy Bestsellerów". Sala hotelu festiwalowego wypełniona była szczelnie, a publiczność słuchała opowieści Felicjańskiej ze skupieniem.
 • Ilona Felicjańska: Na pisaniu książek można zarobić

  Ilona Felicjańska: Na pisaniu książek można zarobić

  Ilona Felicjańska nie potępia mody na pisanie książek przez gwiazdy. Jej zdaniem w każdej publikacji, niezależnie od jej jakości, odbiorca może znaleźć potrzebną mu inspirację. Modelka twierdzi też, że wszystkie jej książki powstały dzięki czytelnikom, którzy e-mailowo i listownie przesyłali jej pozytywne komentarze i dawali wsparcie.
 • Ilona Felicjańska marzy o domu i własnej klinice

  Ilona Felicjańska marzy o domu i własnej klinice

  Ilona Felicjańska marzy o założeniu własnej kliniki leczącej uzależnienia. Myśli także o wydaniu kolejnych książek. Modelka twierdzi, że ma wiele marzeń, nie planuje jednak klasycznej kariery zawodowej. Mimo że według niej w Polsce wciąż praca na etacie - z ośmiogodzinnym dniem pracy i wypłatą raz w miesiącu uważana jest za lepszą niż wykonywanie wolnego zawodu.
 • Idealny mężczyzna Ilony Felicjańskiej?

  Idealny mężczyzna Ilony Felicjańskiej?

  Ilona Felicjańska uważa, że nie ma idealnych mężczyzn. Jeśli jednak mają oni wysokie poczucie własnej wartości, to są w stanie stworzyć udany związek z kobietą. Partnerka z takim mężczyzną czuje się bezpiecznie i ma do niego większe zaufanie.
 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

Zdjęcia - Ilona Felicjańska (1)

 • kobieta.interia.pl
  Gwiazdy, które wylądowały na odwyku w 2019 roku

Filmy - Ilona Felicjańska (29)

 • Ilona Felicjańska o ograniczeniu dostępu do alkoholu

  Czy Ilona Felicjańska jest za tym, by rząd ograniczył w Polsce dostęp do alkoholu i zamknął np. sklepy nocne? Była modelka uważa, że całkowity zakaz może dać odwrotny efekt i trunki będą bardziej kusiły, ale jest np. przeciwna ich obecności na stacjach benzynowych.
 • Ilona Felicjańska opowiada o życiu

  Ilona Felicjańska uwielbia życie. Modelka jest zafascynowana poszukiwaniem nowych odpowiedzi z nim związanych. - Dochodzę do rewelacyjnych wniosków - wyznała. - Każdego dnia budzę się i rozmawiam z tym, co inni nazywają bogiem. Proszę, aby mnie prowadził - dodała. Uważa też, że na to, jak wygląda nasze życie, duży wpływ mają myśli i podświadomość.
 • Ilona Felicjańska: jaką przyszłość widzi dla synów?

  Jaką przyszłość dla swoich synów widzi Ilona Felicjańska? - Obserwacja i rozmowa jest kwintesencją wychowywania dzieci. Starszy mój syn jest w bardzo trudnym liceum o podwyższonym poziomie matematyki i informatyki. Jest umysłem matematycznym. Bardzo mi zależało, żeby młodszy syn poszedł do liceum, gdzie jest kierunek filozoficzny - powiedziała.
 • Ilona Felicjańska o sprawie z narzeczonym

  Ilona Felicjańska wyznała, że afera wokół jej narzeczonego Paula Montany, który został przyłapany z inną kobietą, jedynie wzmocniła ich związek. Modelka jest świadoma, że w życiu nie zawsze jest cudownie. W miłości chodzi o to, żeby umieć wybaczyć i zapomnieć występki drugiej strony. Ilona stwierdziła, że wiedziała wcześniej o sytuacji ze swoim narzeczonym, którą podawały media. Porównała jej skalę do nagonki związanej z aferą alkoholową, której stała się ofiarą w 2010 roku. W porównaniu z tamtą sytuacją, obecnie wie, czego chce w życiu.