Ilona Felicjańska

Artykuły - Ilona Felicjańska (23)

 • Ilona Felicjańska i Paul Montana razem na ściance

  Ilona Felicjańska i Paul Montana razem na ściance

  Ilona Felicjańska i Paul Montana są właściwie nierozłączni. Jednak plotki dotyczące ich relacji nie cichną. Czy mają uzasadnienie?
 • Ilona Felicjańska o ograniczeniu dostępu do alkoholu

  Ilona Felicjańska o ograniczeniu dostępu do alkoholu

  Ilona Felicjańska w latach 90. była jedną z najlepszych polskich modelek. Dziś zajmuje się przede wszystkim działalnością charytatywną.
 • Ilona Felicjańska: czy planuje zająć się polityką?

  Ilona Felicjańska: czy planuje zająć się polityką?

  Ilona Felicjańska popularność zdobyła pracując w latach 90. jako modelka. Nie wiadomo do końca, czym zajmuje się obecnie.
 • Ilona Felicjańska zostanie coachem?

  Ilona Felicjańska zostanie coachem?

  Ilona Felicjańska w latach 90. była jedną z najlepszych polskich modelek. Później jej życie nieco się skomplikowało...
 • Ilona Felicjańska: jak wyobraża sobie przyszłość synów?

  Ilona Felicjańska: jak wyobraża sobie przyszłość synów?

  Ilona Felicjańska jest emerytowaną modelką i celebrytką. Na swoim koncie ma także książkę - thriller erotyczny.
 • Ilona Felicjańska: Odeszli niemal wszyscy

  Ilona Felicjańska: Odeszli niemal wszyscy

  Jednym z pierwszych wydarzeń Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach było spotkanie autorskie z Iloną Felicjańską w ramach cyklu "Gwiazdy Bestsellerów". Sala hotelu festiwalowego wypełniona była szczelnie, a publiczność słuchała opowieści Felicjańskiej ze skupieniem.
 • Ilona Felicjańska: Na pisaniu książek można zarobić

  Ilona Felicjańska: Na pisaniu książek można zarobić

  Ilona Felicjańska nie potępia mody na pisanie książek przez gwiazdy. Jej zdaniem w każdej publikacji, niezależnie od jej jakości, odbiorca może znaleźć potrzebną mu inspirację. Modelka twierdzi też, że wszystkie jej książki powstały dzięki czytelnikom, którzy e-mailowo i listownie przesyłali jej pozytywne komentarze i dawali wsparcie.
 • Ilona Felicjańska marzy o domu i własnej klinice

  Ilona Felicjańska marzy o domu i własnej klinice

  Ilona Felicjańska marzy o założeniu własnej kliniki leczącej uzależnienia. Myśli także o wydaniu kolejnych książek. Modelka twierdzi, że ma wiele marzeń, nie planuje jednak klasycznej kariery zawodowej. Mimo że według niej w Polsce wciąż praca na etacie - z ośmiogodzinnym dniem pracy i wypłatą raz w miesiącu uważana jest za lepszą niż wykonywanie wolnego zawodu.
 • Idealny mężczyzna Ilony Felicjańskiej?

  Idealny mężczyzna Ilony Felicjańskiej?

  Ilona Felicjańska uważa, że nie ma idealnych mężczyzn. Jeśli jednak mają oni wysokie poczucie własnej wartości, to są w stanie stworzyć udany związek z kobietą. Partnerka z takim mężczyzną czuje się bezpiecznie i ma do niego większe zaufanie.
 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

Zdjęcia - Ilona Felicjańska (1)

 • kobieta.interia.pl
  Gwiazdy, które wylądowały na odwyku w 2019 roku

Filmy - Ilona Felicjańska (19)

 • Szybki strzał: Jakiego słowa nadużywasz?

  Osoby publiczne często udzielają wywiadów. Nasi redaktorzy wzięli pod lupę nie treść, a formę tych wypowiedzi. Zapytali więc celebrytów czy istnieją słowa, których ci nadużywają. Sprawdźcie, co odpowiedzieli! PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ SOBOTĘ O 19.00
 • Ilona Felicjańska marzy o domu i własnej klinice

  Ilona Felicjańska marzy o założeniu własnej kliniki leczącej uzależnienia. Myśli także o wydaniu kolejnych książek. Modelka twierdzi, że ma wiele marzeń, nie planuje jednak klasycznej kariery zawodowej.
 • Idealny mężczyzna Ilony Felicjańskiej?

  Ilona Felicjańska uważa, że nie ma idealnych mężczyzn. Jeśli jednak mają oni wysokie poczucie własnej wartości, to są w stanie stworzyć udany związek z kobietą.
 • Ilona Felicjańska: Najbardziej boli mnie hejt dotyczący moich dzieci

  Ilona Felicjańska będzie wspierać walkę z hejterami. Zaangażowała się w projekt „Hejbusters czyszczą Polskę z hejtu”, w ramach którego Michał Wawrzyniak, autor książki „Hejtoholik” będzie odwiedzał miasta i radził, jak uchronić się przed wulgarnymi wpisami i przestać się nimi przejmować. Była modelka przyznaje, że przez dłuższy czas miała z tym problem. Wciąż jednak bolą ją jednak wpisy dotyczące jej synów. – Cały czas bolą mnie hejty dotyczące moich dzieci np. „biedne dzieci, wstyd mieć taką matkę”. Moje dzieci mnie uwielbiają, pokazuję im inny świat. Pokazałam im, że czasami człowiek popełnia błędy, ale wtedy trzeba przeprosić i iść dalej. Moje dzieci nie mają problemu ze mną. Bolesne jest więc to, że ktoś kto nie zna mnie, mojej sytuacji i moich dzieci, ośmiela się pisać w taki sposób. Ja wiem, jaką jestem matką i nie mam sobie nic do zarzucenia – mówi gwiazda.