ikony

Artykuły - Ikony (102)

 • Ikony Google - jak przywrócić ich dawny wygląd?

  Ikony Google - jak przywrócić ich dawny wygląd?

  Całkiem niedawno Google zmieniło wygląd ikon w niektórych ze swoich usług. Niestety nie wszyscy byli z tego faktu zadowoleni.
 • "Spuszczone z nieba" obrazy

  Owiane tajemnicą co do swojego pochodzenia, uchodziły za ikony nie ręką ludzką uczynione, "spuszczone z nieba". Ich nadprzyrodzone pochodzenie dawało gwarancję i wyłączność na ukazanie jedynie autentycznego i prawdziwego oblicza Jezusa.
 • Ikony branży nowych technologii w Runicom

  W skład Rady Nadzorczej Runicom SA został dziś powołany dr Roman Durka - jeden z najbardziej doświadczonych managerów w branży IT w Polsce. Dołączył tym samym do Jarosława Kowalskiego, prezesa zarządu Novell Polska, który wszedł do RN inwestycyjnej spółki w ubiegłym tygodniu.
 • Socha: Nie jestem ikoną

  Socha: Nie jestem ikoną

  Małgorzata Socha od dzieciństwa marzyła o tym, że będzie aktorką. Jednak jak przyznaje, tytuł ikony stylu to już dla niej pewne obciążenie. "Jestem za młoda, żeby być ikoną" - mówi.
 • Winona Ryder: Ikona lat 90.

  Winona Ryder: Ikona lat 90.

  Hollywoodzcy aktorzy są najczęściej uosobieniem słynnego American Dream - anonimowe jednostki w krótkim czasie zostają gwiazdami. Z Winoną Ryder było podobnie. Ale tylko do czasu...
 • 10-latka ikoną mody?

  10-latka ikoną mody?

  Młoda wokalistka Willow Smith, córka hollywoodzkiego gwiazdora Willa Smitha, została skomplementowana przez słynnego projektanta mody Dereka Lama.
 • Marcin Kicior: Dydek to ikona naszego klubu

  Marcin Kicior: Dydek to ikona naszego klubu

  Zmarła w piątek w Brisbane Małgorzata Dydek w latach 1998-2005 występowała w Lotosie Gdynia. - Te lata, to było pasmo sukcesów, a jej udział w osiągnięciach zespołu jest ogromny. Gosia to ikona naszego klubu powiedział dyrektor Lotosu Marcin Kicior.
 • Hip Hop Kemp w Czechach: Method Man z Redmanem

  Hip Hop Kemp w Czechach: Method Man z Redmanem

  Podczas jubileuszowej, 10. edycji festiwalu Hip Hop Kemp odbywającego się w Hradec Kralove w Czechach wystąpią m.in. ikony rapu ze Wschodniego Wybrzeża: Method Man i Redman.
 • Christina Aguilera ikoną gejów

  Christina Aguilera ikoną gejów

  W Los Angeles powstał "gejowski chodnik sławy" - The Abbey's Gay Walk of Fame. Jako pierwsza została uhonorowana Christina Aguilera.
 • 10 lat temu zmarła najwyższa ikona punk rocka

  10 lat temu zmarła najwyższa ikona punk rocka

  Być może nie był najbardziej charyzmatycznym frontmanem w historii muzyki punkowej, ale na pewno najwyższym (blisko 2 metry wzrostu) i najbardziej charakterystycznym. 10 lat temu, 15 kwietnia 2001 roku, odszedł Joey Ramone, wokalista słynnych The Ramones.

Filmy - Ikony (1)