InteriaTV - iguana

Filmy - Iguana (7)

 • Śnięte jaszczurki na ulicach miast. Czy to kolejna plaga?

  Do niecodziennej sytuacji doszło w ostatnim czasie na Florydzie. Żyją tam iguany zielone. W trakcie wyjątkowo ostrej zimy mają one problem z temperaturą. Iguany przy niskiej temperaturze zastygają w letargu. Można je spotkać leżące bez ruchu na chodnikach, trawnikach a nawet, jak podają służby pogodowe z Miami, spadające z drzew. Ostra zima to w warunkach Florydy temperatura w okolicach zera stopni Celsjusza. Do takich warunków nieprzystosowane są nie tylko iguany, ale także i ludzie, którzy często nie mają w swoich domach odpowiedniego ogrzewania. Co ciekawe, iguany są na Florydzie uznawane za szkodniki. Obwinia się je m.in. o niszczenie chodników czy falochronów. Eksperci ostrzegają przed zabieraniem iguan do domu i ogrzewaniem ich, ponieważ są to dzikie zwierzęta, które mogą zaatakować człowieka.
 • Niezwykła przyjaźń iguany z buldogiem

  Oto buldog Stanley i iguana Romeo, których łączy niezwykła przyjaźń. Zwierzęta lubią spędzać ze sobą czas i ucinać wspólne drzemki. (STORYFUL/x-news)
 • Wspólny podwieczorek faceta z iguaną

  Mężczyzna lubi spędzać czas ze swoim pupilem - iguaną. Jedzą nawet wspólnie posiłki.
 • Iguana celebruje posiłek w postaci sałatki ogórkowej

  Autor nagrania jest właścicielem rożnych gatunków zwierząt. Wśród jego pupili znajdują się zarówno sowy jak i jaszczurki. Tym razem Andre postanowił uwiecznić swojego gada podczas leniwego spożywania ogórkowej sałatki. (STORYFUL/x-news)
 • Iguana nie pozwala nikomu podejść do swojej zabawki

  Z tą iguaną lepiej nie zaczynać. Przekonał się o tym kot, który próbował ukraść zabawkową wypchaną jaszczurkę gadowi. Finał?
 • Przerażający stwór! Jak z filmów

  Oto scena jak z filmu science-fiction. Ogromna iguana morska szuka posiłku na dnie oceanu.
 • Iguany obległy to miasto!

  Manzanillo, Colima, Meksyk. Dzikie iguany to dla mieszkańców Manzanillo codzienność. Gady w tamtych rejonach zachowują się prawie jak udomowione pupile! Nie mają problemu z wdrapaniem się po ciele człowieka, by uszczknąć kawałek banana. Jak to jest znaleźć się wśród 500 legwanów? STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.