Igrzyska olimpijskie w Pjongczangu

Artykuły - Igrzyska olimpijskie w Pjongczangu (225)

 • Zimowe igrzyska olimpijskie. To się nie opłaca

  Zimowe igrzyska olimpijskie. To się nie opłaca

  Przed rokiem rozpoczęły się zimowe igrzyska olimpijskie w Pjongczangu. W koreańskim kurorcie część obiektów już niszczeje, na utrzymanie pozostałych mieszkańcy prowincji Gangwon muszą wydawać miliony.
 • Miedwiediewa chciała przeszkodzić Zagitowej w starcie w igrzyskach

  Miedwiediewa chciała przeszkodzić Zagitowej w starcie w igrzyskach

  Rozłam w rosyjskiej kadrze łyżwiarek figurowych. Jewgienija Miedwiediewa odeszła z grupy prowadzonej przez Eteri Tutberidze. Trenerka wyjawiła, że Miedwiediewa domagała się od niej, aby nie zabrała na igrzyska w Pjongczangu młodszej koleżanki z kadry - Aliny Zagitowej, która później zdobyła złoty medal.
 • Pjongczang 2018. Zimowe igrzyska przeszły do historii. Pekin już czeka

  Pjongczang 2018. Zimowe igrzyska przeszły do historii. Pekin już czeka

  Na stadionie olimpijskim w Pjongczangu trwa ceremonia zakończenia igrzysk olimpijskich. Polską flagę wniósł na stadion bobsleista Mateusz Luty.
 • Wygraj olimpijskie maskotki z autografami polskich sportowców!

  Wygraj olimpijskie maskotki z autografami polskich sportowców!

  Wielkie sportowe święto trwa w koreańskim Pjongczangu, ale atmosferę igrzysk olimpijskich każdy może poczuć nie ruszając się z domu! Codziennie rozdajemy niesamowite nagrody - w tym także maskotki z autografami polskich sportowców! Aby powalczyć o nagrody, należy wziąć udział w konkursie olimpijskim Interii oraz Eurosportu.
 • Pjongczang 2018. Złoty medal dla Szwedek w curlingu

  Pjongczang 2018. Złoty medal dla Szwedek w curlingu

  Szwecja pokonała Koreę Płd. 8:3 w finale olimpijskiego turnieju kobiet w curlingu w Pjongczangu. Dzień wcześniej w meczu o brązowy medal Japonki pokonały Brytyjki 5:3.
 • Pjongczang 2018. Potwierdzony doping bobsleistki Nadieżdy Siergiejewej

  Pjongczang 2018. Potwierdzony doping bobsleistki Nadieżdy Siergiejewej

  Rosyjska biathlonistka Nadieżda Siergiejewa została zdyskwalifikowana z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu za stosowanie dopingu - potwierdził w sobotę Międzynarodowy Trybunał ds. Sportu.
 • Pjongczang 2018. Snowboard. Galmarini zwycięzcą slalomu, Kwiatkowski 13

  Pjongczang 2018. Snowboard. Galmarini zwycięzcą slalomu, Kwiatkowski 13

  ​Szwajcar Nevin Galmarini pokonał reprezentanta gospodarzy Lee Sangho w finale snowboardowego slalomu giganta równoległego igrzysk w Pjongczangu. Brązowy medal zdobył Słoweniec Żan Koszir. Oskar Kwiatkowski zajął 13. miejsce.
 • Pjongczang 2018. Triumf Szwedów w biathlonowej sztafecie

  Pjongczang 2018. Triumf Szwedów w biathlonowej sztafecie

  Szwedzcy biathloniści zdobyli złoty medal w olimpijskiej rywalizacji sztafet 4x7,5 km w Pjongczangu. Srebro wywalczyli Norwegowie, a brąz Niemcy. Polacy nie startowali.
 • Pjongczang 2018. Nadieżda Siergiejewa podejrzana o doping

  Pjongczang 2018. Nadieżda Siergiejewa podejrzana o doping

  W organizmie bobsleistki Nadieżdy Siergiejewiej, która startowała w igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu, znaleziono niedozwoloną substancję - potwierdził gazecie "Sport-Express" prezes rosyjskiej federacji Aleksander Zubkow. Żadnych szczegółów nie ujawniono.
 • Pjongczang 2018. Norweski mikst otrzyma medal jeszcze w Korei Płd.

  Pjongczang 2018. Norweski mikst otrzyma medal jeszcze w Korei Płd.

  Norwegowie Kristin Skaslien i Magnus Nedregotten, którzy zajęli czwarte miejsce w olimpijskim turnieju par mieszanych w curlingu, jeszcze przed zakończeniem igrzysk w Pjongczangu otrzymają brązowy medal. Stracili go zdyskwalifikowani za doping Olimpijczycy z Rosji.

Filmy - Igrzyska olimpijskie w Pjongczangu (4)