Igor Angulo

Artykuły - Igor Angulo (116)

 • Igor Angulo swoją przyszłość widzi nie w Ekstraklasie, a w Azji

  Igor Angulo swoją przyszłość widzi nie w Ekstraklasie, a w Azji

  Igor Angulo po niespełna roku spędzonym w indyjskim klubie FC Goa wrócił do domu w Hiszpanii. Baska martwią słabe występy Górnika Zabrze, w którym brylował przecież w latach 2016-2020.
 • Tam też noszą go na rękach. Igor Angulo - prawdziwy snajper

  Tam też noszą go na rękach. Igor Angulo - prawdziwy snajper

  W Górniku Zabrze pożałowali wydania 20 tys. euro na miesięczną wypłatę dla Igora Angulo, więc ten za większe pieniądze przeniósł się do FC Goa w Indian Premier League, gdzie póki co jest najskuteczniejszym strzelcem rozgrywek. Teraz przed doświadczonym snajperem mecze w Azjatyckiej Lidze Mistrzów.
 • Igor Angulo wyjechał z Polski i dalej strzela jak na zawołanie

  Igor Angulo wyjechał z Polski i dalej strzela jak na zawołanie

  Dziś można już gdybać, jak byłoby, gdyby w Górniku dalej grał Igor Angulo. Być może zabrzanie byliby nawet liderem Ekstraklasy? W swoim nowym klubie snajper z Kraju Basków potwierdza tylko, że nie zapomniał, jak się trafia do siatki rywala. W 8 meczach indyjskiej Super Ligi na koncie ma 8 bramek.
 • Górnik Zabrze. Igor Angulo dalej kibicuje polskiemu klubowi

  Górnik Zabrze. Igor Angulo dalej kibicuje polskiemu klubowi

  Przez kilka lat gry na polskich boiskach Igor Angulo dał się poznać z nieprzeciętnych strzeleckich umiejętności. Dla Górnika Zabrze w latach 2016-2020 zdobył 88 bramek we wszystkich rozgrywkach. Teraz strzeleckie popisy notuje na boiskach w Indiach.
 • FC Goa. Grali tam mistrzowie świata. Teraz pora na Angulo

  FC Goa. Grali tam mistrzowie świata. Teraz pora na Angulo

  Najskuteczniejszy w czterech ostatnich latach na polskich boiskach piłkarz - Igor Angulo pożegnał się już z kibicami Górnika Zabrze, a przywitał z fanami swojego nowego klubu FC Goa. Doświadczony napastnik z Kraju Basków ma poprowadzić swój nowy klub do mistrzostwa Indii.
 • Górnik Zabrze. Igor Angulo przenosi się do FC Goa

  Górnik Zabrze. Igor Angulo przenosi się do FC Goa

  Występujący ostatnio w Górniku Zabrze Igor Angulo został nowym zawodnikiem indyjskiego FC Goa. 36-letni napastnik związał się z nowym klubem roczną umową.
 • Górnik Zabrze. Igor Angulo ma występować w Indian Super League

  Górnik Zabrze. Igor Angulo ma występować w Indian Super League

  ​Lada chwila ma się okazać, w którym klubie będzie występował Igor Angulo w nowym sezonie. Wszystko wskazuje na to, że doświadczony napastnik swoją karierę będzie kontynuował w Indian Super League.
 • Górnik Zabrze. Igor Angulo żegna się z Górnikiem i Polską

  Górnik Zabrze. Igor Angulo żegna się z Górnikiem i Polską

  Poleją się łzy! To będzie wydarzenie 37. kolejki PKO Ekstraklasy. W sobotę o godzinie 17.30 na Stadionie im. Ernesta Pohla Górnik Zabrze podejmuje Zagłębie Lubin. Będzie to ostatni występ w górniczej jedenastce Igora Angulo, który po czterech latach żegna się z Polską.
 • Górnik Zabrze. Angulo, Matuszek, Zapolnik i Kopacz odchodzą z klubu

  Górnik Zabrze. Angulo, Matuszek, Zapolnik i Kopacz odchodzą z klubu

  Saga dotycząca rozstania Igora Angulo z Górnikiem Zabrze dobiegła końca! Hiszpański snajper oficjalnie opuszcza drużynę prowadzoną przez trenera Marcina Brosza, podobnie jak kapitan Szymon Matuszek, oraz Kamil Zapolnik i David Kopacz.
 • Górnik Zabrze walczy o Igora Angulo. "Sprawa jest otwarta"

  Górnik Zabrze walczy o Igora Angulo. "Sprawa jest otwarta"

  Dziś o godzinie 20.30 Górnik gra kolejny ligowy mecz - z Arką w Gdyni. Czy będzie to jeden z ostatnich meczów Igora Angulo w zabrzańskiej jedenastce? Trener Marcin Brosz liczy, że jednak nie! Śląski szkoleniowiec walczy jak może o to, żeby goleador z Kraju Basków dalej występował w górniczym klubie.

Filmy - Igor Angulo (18)