Iga Baumgart-Witan

Artykuły - Iga Baumgart-Witan (36)

Filmy - Iga Baumgart-Witan (9)

 • Niesamowite, jakie życzenia mają polscy mistrzowie! Wideo

  Ze świątecznymi życzeniami dla czytelników Interii wybitni polscy lekkoatleci: Paweł Fajdek, Iga Baumgart-Witan i Piotr Lisek.
 • Iga Baumgart-Witan dla Interii: Od sierpnia jestem już żołnierzem zawodowym. Wideo

  Wcześniej służyłam już w Obronie Terytorialnej Wojska Polskiego, ale nie jako żołnierz zawodowy, byłam tam w rezerwach. Wtedy zrobiłam też odpowiednie szkolenia. Od sierpnia tego roku jestem już żołnierzem zawodowym w Wojskowym Zespole Sportowym w Bydgoszczy. Co do planów sportowych, to w 2021 roku chciałabym wystartować indywidualnie w finałach biegów na 400 metrów podczas mistrzostw Europy i na igrzyskach olimpijskich. W sztafecie chciałybyśmy zdobyć medal - mówi w rozmowie z Interią Iga Baumgart-Witan, wicemistrzyni świata oraz mistrzyni Europy w sztafecie 4x400 metrów.
 • Iga Baumgart-Witan dla Interii: Faktycznie, szaleję w kuchni. Wideo

  Rzeczywiście lubię gotować. Mój brat nawet żartuje, że kupi mi nowe garnki. We wtorek wracamy do domów ze zgrupowania w Spale i myślę, że zdążę przygotować na święta chociażby dobre ciasto. Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka właśnie wysłała mi dwa nowe przepisy na makowiec i sernik babci Cecylii. W pandemii skupiłam się na remoncie mieszkania - zdradza w rozmowie z Interią Iga Baumgart-Witan, wicemistrzyni świata oraz mistrzyni Europy w sztafecie 4x400 metrów.
 • Iga Baumgart-Witan dla Interii: W styczniu rozdzielamy naszą sztafetę. Wideo

  W styczniu wyjeżdżamy trenować do cieplejszych krajów. Justyna Święty-Ersteic i Małgorzata Hołub -owalik wyjeżdżają do RPA. Ja, razem z Patrycją Wyciszkiewicz-Zawadzką udajemy się na Teneryfę - mówi w rozmowie z Interią Iga Baumgart-Witan, wicemistrzyni świata oraz mistrzyni Europy w sztafecie 4x400 metrów.