IFA 2018

Artykuły - IFA 2018 (14)

 • Telewizory The Frame - ponad 1200 dzieł sztuki dostępnych w Art Store

  Telewizory The Frame - ponad 1200 dzieł sztuki dostępnych w Art Store

  Podczas targów IFA Samsung poinformował, że kolekcja dostępna w ramach sklepu ze sztuką, czyli Samsung Art Store dla telewizorów The Frame, wzbogaciła się o kolejne dzieła – jest ich już ponad 1200. Wśród nowości znajdziemy prace artystów z Polski i Chile.
 • Ewolucja rozmiaru telewizora przez ostatnie 10 lat

  Ewolucja rozmiaru telewizora przez ostatnie 10 lat

  Telewizory mają coraz większą przekątną ekranu, ale wcale nie wiąże się to ze znacznym wzrostem rozmiarów odbiornika. Wraz z postępem w cyklu produkcyjnym paneli i samych telewizorów, udało się praktycznie wyeliminować ramki boczne w TV. Samsung w ciekawy sposób pokazał, jak wyglądała ewolucja telewizorów na przestrzeni 10 lat.
 • Telewizory Sharp na IFA 2018 - druga generacja 8K i nowe 4K

  Telewizory Sharp na IFA 2018 - druga generacja 8K i nowe 4K

  Sharp zaprezentował w Berlinie drugą generację telewizorów i monitorów 8K. IFA 2018 to światowa premiera trzech nowych modeli 8K o przekątnej 60, 70 i 80 cali. IFA to także debiut telewizorów Smart LED 4K Ultra High Definition. Dodatkowo firma zaprezentowała linię produktów zaprojektowanych z włoskim studiem Pininfarina.
 • Telewizory TCL na IFA 2018 - od 4K do 8K

  Telewizory TCL na IFA 2018 - od 4K do 8K

  Chiński gigant TCL, jedna z trzech największych marek telewizorów na świecie na targach IFA w Berlinie zaprezentował nową linię produktów przeznaczonych na rynek europejski.
 • Sony 1000X - lepszy system redukcji hałasu

  Sony 1000X - lepszy system redukcji hałasu

  ​Rodzina słuchawek Sony 1000X powiększa się o kolejny model z pałąkiem na głowę i okrywającymi uszy nausznikami: WH-1000XM3. Zachowano w nim wszystkie właściwości wcześniejszego modelu WH-1000XM2, do których dodano wiele ważnych ulepszeń, w tym udoskonalony system redukcji hałasu.
 • Toshiba na IFA 2018 - telewizory 4K HDR, 8K i Amazon Alexa

  Toshiba na IFA 2018 - telewizory 4K HDR, 8K i Amazon Alexa

  Toshiba, marka znajdująca się w rękach firmy Vestel, zaprezentowała w Berlinie szereg telewizorów, jakie zadebiutują na europejskim rynku - do inteligentnych odbiorników po niedrogie telewizory 4K.
 • IFA 2018: Fresh ‘n Rebel Clam – stylowe słuchawki z ACN

  IFA 2018: Fresh ‘n Rebel Clam – stylowe słuchawki z ACN

  Holenderska marka Fresh ‘n Rebel, specjalizująca się w stylowych słuchawkach, głośnikach i powerbankach, planuje wprowadzić na europejski rynek nowe, bezprzewodowe słuchawki Clam. Mieliśmy się szansę im przyjrzeć na targach IFA w Berlinie.
 • BlackBerry KEY2 LE oficjalnie

  BlackBerry KEY2 LE oficjalnie

  BlackBerry zaprezentowało smartfona KEY2 LE, który przeznaczony jest dla osób szukających sprzętu ze średniej półki cenowej. Jak wygląda specyfikacja tego urządzenia?
 • Telewizor QLED 8K z technologią sztucznej inteligencji

  Telewizor QLED 8K z technologią sztucznej inteligencji

  W trakcie konferencji prasowej, zorganizowanej podczas targów IFA 2018, firma Samsung zaprezentowała telewizor QLED Q900R z funkcją skalowania do 8K w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji. Telewizor 8K Samsunga trafi do Polski jeszcze w tym roku.
 • NVIDIA GeForce RTX - karty graficzne z raytracingiem

  NVIDIA GeForce RTX - karty graficzne z raytracingiem

  Firma NVIDIA zaprezentowała rodzinę GeForce RTX, pierwszych kart graficznych dla graczy opartych na nowej architekturze NVIDIA Turing, oraz platformie NVIDIA RTX, która łączy w sobie nową generację shaderów z techniką raytracingu w czasie rzeczywistym i całkowicie nowymi możliwościami w zakresie sztucznej inteligencji.