IEM

Artykuły - IEM (5)

 • Strefa Mistrzów Samsung na Intel Extreme Masters 2015

  Strefa Mistrzów Samsung na Intel Extreme Masters 2015

  13 marca w katowickim Spodku rozpocznie się wielkie święto wszystkich graczy - światowy finał Intel Extreme Masters. Specjalnie z tej okazji firma Samsung przygotowała Strefę Mistrzów, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności korzystając z najnowszych zakrzywionych monitorów i dysków SSD Samsung, a także wziąć udział w konkursach.
 • Intel Extreme Masters 2014 - święto e-sport w Katowicach

  Intel Extreme Masters 2014 - święto e-sport w Katowicach

  Od 14 do 16 marca w katowickim Spodku rozegrany zostanie finał mistrzostw świata w grach komputerowych Intel Extreme Masters. Najlepsi gracze z całego świata będą rywalizować o tytuły mistrzów m.in. w League of Legends oraz StarCraft II. Łączna pula nagród to 1,5 miliona złotych. Wstęp na IEM jest bezpłatny.
 • Jon Bon Jovi ostro krytykuje Justina Biebera

  Jon Bon Jovi ostro krytykuje Justina Biebera

  "Jesteś d...iem. Weź się, k...a, do pracy" - w takich słowach Jon Bon Jovi zaatakował Justina Biebera. O co poszło?
 • MCI bez korelacji z TechWIG-iem

  O 2,6% wzrósł na wczorajszej sesji kurs akcji MCI Management, podczas gdy traciły wszystkie indeksy, a najwięcej TechWIG - 1,3%. Inwestorzy długo czekali na pozytywną informację ze spółki, której udało się pozyskać inwestora dla jednej z należących do niej firmy.
 • Futures pod WIG-iem 20

  Czwartkowy handel kontraktami terminowymi rozpoczął się z umiarkowanym optymizmem. Czerwcowe futures na WIG 20 wystartowały z kursem 1335 pkt., czyli o 0,23 proc. wyższym niż na poprzednim zamknięciu.