idole

Artykuły - Idole (291)

 • Jak działa fabryka idoli

  Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.
 • Idole nastolatek i ich cztery litery

  Idole nastolatek i ich cztery litery

  Justin Bieber i Harry Styles bohaterami weekendu! Jeden biega po scenie z (prawie) gołymi czterema literami, a drugi porusza nimi jak zawodowa striptizerka!
 • Mariah Carey w "Idolu" zarobi fortunę

  Mariah Carey w "Idolu" zarobi fortunę

  Umowę opiewającą na 17 milionów dolarów podpisała Mariah Carey z twórcami programu "American Idol". 42-letnia wokalistka została nową jurorką show.
 • Adam Lambert będzie jurorem "Idola"?

  Adam Lambert będzie jurorem "Idola"?

  Nowy trend: byli uczestnicy muzycznych talent shows zostają jurorami tych programów. W tym show-biznesowym recyklingu chce wziąć udział Adam Lambert.
 • Grałem obok mojego idola

  Grałem obok mojego idola

  Na ekrany kin w Warszawie i w Łodzi wchodzi zrekonstruowany cyfrowo film Wojciecha Marczewskiego "Ucieczka z kina 'Wolność'". Zbigniew Zamachowski, który 22 lata temu zagrał w tym filmie jedną z głównych ról, opowiada o tej produkcji.
 • Amerykański "Idol" zaczyna pikować?

  Amerykański "Idol" zaczyna pikować?

  Mimo rekordowej liczby głosów oddanych podczas ostatniego odcinka 11. edycji (132 mln) oglądalność finału była najniższa w historii "American Idol".
 • "Idol": Ameryka ma nowe gwiazdki

  "Idol": Ameryka ma nowe gwiazdki

  21-letni Phillip Phillips wygrał 11. edycję amerykańskiego "Idola", pokonując 16-letnią Jessicę Sanchez. W finale oddano rekordowe 132 mln głosów!
 • Prawdziwych idoli już nie ma

  Prawdziwych idoli już nie ma

  Kiedyś fani szaleli za gwiazdami muzyki tak bardzo, że artyści obawiali się o swoje życie (niektórzy zresztą słusznie). Dziś już nikt - z Justinem Bieberem włącznie - nie budzi takich emocji jak Elvis Presley, The Rolling Stones czy The Beatles w latach 60.
 • Skandal w amerykańskim "Idolu"

  Skandal w amerykańskim "Idolu"

  Jermaine Jones, rosły uczestnik 11. edycji amerykańskiego "Idola", został usunięty z programu w związku z oszustwami, jakich się dopuścił.
 • Czy "Idol" wyhodował idoli?

  Czy "Idol" wyhodował idoli?

  Sukces w telewizyjnym konkursie talentów zazwyczaj jest początkiem wielkich kłopotów. Zdarzają się jednak wyjątki - wokaliści, którzy faktycznie zostają gwiazdami.