InteriaTV - Idol (tv)

Filmy - Idol (tv) (6)

 • Idol wraca do telewizji

  Do telewizji wraca muzyczny program Idol. Z ekipy sprzed lat, w składzie Jury zasiadać będzie jedynie Elżbieta Zapendowska.
 • Aneta Sablik chciałaby się wreszcie wyspać

  Aneta Sablik, polska triumfatorka niemieckiego "Idola", zwierzyła się, że dostaje mnóstwo ofert matrymonialnych, nie ma kiedy na nie odpisywać, jest ciągle zajęta i zapracowana i marzy o tym, żeby wreszcie odpocząć i dobrze się wyspać.
 • Arabski przystojniak nowym muzycznym idolem!

  Tego jeszcze nie było! Pochodzącemu ze Strefy Gazy Mohammedowi Assafowi kibicuje cały świat arabski. 23-letni wokalista bierze udział w muzycznym programie "Arab Idol", który co tydzień gromadzi przed telewizorami wielomilionową widownię. Mohammed walczy o sportowy samochód i kontrakt płytowy, i wiele wskazuje na to, że jest jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa. Tymczasem Palestyńczycy cieszą się, że znalazł się ktoś, kto zjednoczył ich naród - i podarował mu odrobinę wytchnienia od niełatwej codzienności.
 • Ania Dąbrowska o uczestnikach talent shows

  Z doświadczenia wiem, że świetny głos nie wystarczy do zrobienia kariery - mówi Ania Dąbrowska, która, jako jedna z finalistek pierwszej edycji "Idola", świetnie zna kulisy talent shows. A czyj głos zachwycił ją ostatnio? - Dawid Podsiadło ma warunki!
 • Ela Mielczarek o etykietkach w show biznesie

  Jest mi oczywiście bardzo miło, że jestem nazywana pierwszą damą bluesa, ale nie wiem, czy sama podpisałabym się pod tym hasłem - mówi artystka, którą nieco bawi skłonność ludzi do nadawania etykietek wykonawcom. - Ktoś zaśpiewa w "Idolu" i już zostaje "polską Amy Winehouse".
 • Najgorszy wokalista świata?

  Uczestnik programu "American Idol" daje popis swoich wokalnych możliwości, doprowadzając jurorów do...