idiota

Artykuły - Idiota (25)

 • Ludzie to idioci. Nieprawda? A właśnie, że tak!

  Ludzie to idioci. Nieprawda? A właśnie, że tak!

  - Usiądź sobie na parkingu restauracji fast food i zwróć uwagę, jak grubi są ci, którzy tam jedzą; na pewno nie będziesz miał wątpliwości, że ludzie to idioci - mówi Larry Winget. Amerykanin, autor wielu bestsellerów dotyczących rozwoju osobistego, biznesu i poprawiania jakości własnego życia. Już wkrótce na naszym rynku ukażą się dwa poradniki jego autorstwa.
 • "FT": Netanjahu - taktyczny geniusz, strategiczny idiota

  Benjamin Netanjahu zręcznie przeprowadzał Izrael przez kryzysy, jednak nie ma do zaoferowania długodystansowej strategii - ocenia we wtorkowym "Financial Timesie" Gideon Rachman w komentarzu zatytułowanym "Netanjahu - taktyczny geniusz, strategiczny idiota".
 • Połączyli swe siły. Tak powstał "Mały idiota"

  Połączyli swe siły. Tak powstał "Mały idiota"

  Swatch połączył swoje siły z fenomenalnym muzykiem i artystą odnoszącym ogromne sukcesy, DJem i producentem Moby'm. Tak powstał zegarek limitowanej edycji Little Idiot (SUOZ129S), odzwierciedlający pomysłowość i techniczną doskonałość, które można napotkać w jego znanych utworach.
 • Idiota Maradona, ręka Boga i włoskie kozy

  Idiota Maradona, ręka Boga i włoskie kozy

  Dobry futbol niesie za sobą tylko część emocji towarzyszących mistrzostwom świata. Równie elektryzujące bywają wypowiedzi głównych bohaterów imprezy. Nie inaczej było w Republice Południowej Afryki. Zestawienie najciekawszych cytatów przygotowała redakcja serwisu goal.com.
 • Miley ostro o blogerze: To idiota!

  Miley ostro o blogerze: To idiota!

  Nie ustają kontrowersje wywołane przez Pereza Hiltona, najsłynniejszego blogera Hollywood, związane z publikacją zdjęcia Miley Cyrus. Niektórzy sugerowali, że na zdjęciu 17-letnia wokalistka nie ma majtek.
 • Czesław "jechał jak idiota"

  Czesław "jechał jak idiota"

  Chwile grozy przeżył dziś (12 lutego) rano Czesław Mozil na drodze w Niemczech.
 • Idiota w cysternie

  Pijany kierowca jechał cysterną pod prąd w centrum Rybnika.
 • Lobbyści chcieli wyrzucić ministra - "idiota podpisał"

  Lobbyści chcieli wyrzucić ministra - "idiota podpisał"

  Ryszard Sobiesiak i Jan Kosek chcieli doprowadzić do dymisji niewygodnego dla nich wiceministra finansów Jacka Kapicy, który chciał doprowadzić do nałożenia dodatkowych opłat na automaty do gier hazardowych - informuje "Rzeczpospolita".
 • Idiota na motorze mógł zabić!

  Niewiele brakowało a tragicznie zakończyłby się policyjny pościg za szaleńcem na motorze.
 • Idiota z BMW skazany!

  Zajeżdżanie drogi, zmuszanie do gwałtownego hamowania, oślepianie światłami drogowymi to tylko niektóre z popisów 23-letniego kierowcy BMW. Pirat za swoje zachowanie odpowiedział przed sądem.

Filmy - Idiota (3)