idealny mężczyzna

Artykuły - Idealny mężczyzna (7)

 • Te zawody kręcą kobiety

  Te zawody kręcą kobiety

  Najbardziej szanowany przez polskie kobiety zawód to lekarz, ale to nie oni mają największą szansę na poderwanie kobiety - wynika z zaprezentowanego w środę sondażu, zleconego przez Pracodawców RP oraz Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.
 • Takich mężczyzn wybierają kobiety

  Takich mężczyzn wybierają kobiety

  Czy kobiety szukają w partnerach kopii swoich ojców? Po części tak, ale nie chodzi o cechy charakteru, a o wygląd - wykazały ostatnie badania. Podobno gust i preferencje co do wyglądu płci przeciwnej są zakodowane genetycznie.
 • Kobiety apelują: Chcemy prawdziwych mężczyzn!

  Kobiety apelują: Chcemy prawdziwych mężczyzn!

  Prawdziwy mężczyzna - gatunek zagrożony! Czy ta teoria ma rację bytu? Okazuje się, że tak. O kryzysie męskości we współczesnym świecie słyszymy coraz częściej. Co ciekawe, zniewieścieniu panów stanowczo przeciwstawiają się kobiety.
 • Jaki jest idealny mężczyzna?

  Jaki jest idealny mężczyzna?

  Wiele lat badań poświęcili amerykańscy naukowcy, by ustalić, jaki jest zdaniem kobiet ideał mężczyzny. Jak się okazało, wcale nie bez znaczenia jest wygląd, ale równie ważne są takie cechy jak wierność, hojność i poczucie bezpieczeństwa przy jego boku.
 • Więckiewicz gra dla Machulskiego

  Więckiewicz gra dla Machulskiego

  Mówią, że idealny mężczyzna powinien być choć trochę romantyczny. Dobrze jeśli umie grać na jakimś instrumencie... Czy takie cechy posiada Robert Więckiewcz? Przekonamy się o tym w najnowszym filmie Juliusza Machulskiego "Ile waży koń trojański".
 • Emma Bunton: Idealny mężczyzna na prezent

  Emma Bunton: Idealny mężczyzna na prezent

  Baby Spice, czyli Emma Bunton, była wokalistka Spice Girls wysoko postawiła sobie poprzeczkę. Na urodziny innej "Spicetki" Geri Halliwell chce sprezentować jej idealnego mężczyznę. Zadanie nie jest proste, bo terminy gonią - w piątek, 6 sierpnia Geri skończy 32 lata.
 • Alanis Morissette: Idealny mężczyzna

  Alanis Morissette: Idealny mężczyzna

  Kanadyjska wokalistka Alanis Morissette (29 l.) wierzy, że znalazła wreszcie swoją drugą połówkę. Jej ukochanym jest niejaki Ryan Reynolds, z zawodu aktor. Jak sama mówi, ich znajomość osiągnęła już "trzeci etap".