Ida Nowakowska

Artykuły - Ida Nowakowska (24)

 • "Ameryka da się lubić" w TVP2 od 12 września

  "Ameryka da się lubić" w TVP2 od 12 września

  Nowy program TVP2 "Ameryka da się lubić" zadebiutuje w ramówce stacji 12 września - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Show emitowany w soboty o godz. 20 - tuż przed „The Voice of Poland 11”.
 • Ida Nowakowska: Rozumiem Amerykę

  Ida Nowakowska: Rozumiem Amerykę

  Ida Nowakowska, tancerka i aktorka, która należy obecnie do czołówki prezenterek TVP, otrzymała nowe zadanie. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" została gospodynią programu "Ameryka da się lubić", który pojawi się w jesiennej ramówce stacji.
 • TVP opóźnia premierę programu "Ameryka da się lubić"

  TVP opóźnia premierę programu "Ameryka da się lubić"

  Nowy program Telewizji Polskiej „Ameryka da się lubić” zadebiutuje na antenie TVP2 dopiero jesienią 2020 - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Pierwotnie show, który poprowadzi Ida Nowakowska, trafić miał do ramówki Dwójki już w lecie.
 • Ida Nowakowska i nowy program TVP "Ameryka da się lubić": Mam dwa serca - amerykańskie i polskie

  Ida Nowakowska i nowy program TVP "Ameryka da się lubić": Mam dwa serca - amerykańskie i polskie

  Czy odkryjemy Amerykę na nowo? I czy ta dzisiejsza różni się od tej sprzed dziesięcioleci, a nawet sprzed wieku, do której ciągnęło tak wielu Europejczyków? "Mentalność Amerykanów i Polaków wcale tak bardzo się nie różni" - przekonuje gospodyni nowego show Dwójki, Ida Nowakowska. Kiedy widzowie TVP zobaczą program "Ameryka da się lubić"?
 • Ida Nowakowska zrezygnowała z głównej roli w serialu

  Ida Nowakowska zrezygnowała z głównej roli w serialu

  Niedawno została prowadzącą nowego programu TVP „Repetytorium maturzysty”, który pomaga tegorocznym maturzystom przygotować się do egzaminu dojrzałości. Z tej okazji namówiliśmy Idę Nowakowską na wspomnienia o czasach, gdy sama kończyła szkołę średnią i wchodziła w dorosłość.
 • Ida Nowakowska: Zawsze chciałam studiować prawo

  Ida Nowakowska: Zawsze chciałam studiować prawo

  Niedawno została prowadzącą nowego programu TVP "Repetytorium maturzysty", który pomaga tegorocznym maturzystom przygotować się do egzaminu dojrzałości. Jak Ida Nowakowska wspomina czasy, gdy sama kończyła szkołę średnią i wchodziła w dorosłość?
 • Ida Nowakowska wyeksponowała umięśniony brzuch

  Ida Nowakowska wyeksponowała umięśniony brzuch

  Ida Nowakowska jest obecnie jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. Tancerka na pewno nie może narzekać na nudę i zawodową stagnację.
 • "Dance Dance Dance": Spięcie między Muchą a Nowakowską

  "Dance Dance Dance": Spięcie między Muchą a Nowakowską

  Pojawienie się Anny Muchy w jury "Dance Dance Dance" wprowadziło niemałe zamieszanie. Aktorka i Ida Nowakowska weszły w polemikę. Powód? Występ jednego z duetów, który nie kryje rozczarowania opiniami jury.
 • Ida Nowakowska o swojej wpadce w "Pytaniu na śniadanie"

  Ida Nowakowska o swojej wpadce w "Pytaniu na śniadanie"

  "Takie rzeczy się zdarzają, to zupełnie nie moja wina, dostałam polecenie na tak zwane 'ucho'" - tak Ida Nowakowska komentuje w wywiadzie z naszym dziennikarzem swoją niedawną wpadkę w "Pytaniu na śniadanie", o której pisały wszystkie media.
 • Czy "Dance Dance Dance" poróżni prowadzących "Pytania na śniadania"?

  Czy "Dance Dance Dance" poróżni prowadzących "Pytania na śniadania"?

  ​W "Pytaniu na śniadanie" Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Ida Nowakowska grają w jednej drużynie, bo wszyscy troje są prowadzącymi tego programu. Jednak w "Dance Dance Dance" Małgorzata i Aleksander, którzy będą tańczyć ze sobą w duecie, będą oceniani przez Idę, która jest jurorką. I to bardzo surową.

Filmy - Ida Nowakowska (4)

 • Ida Nowakowska o swojej wpadce w "Pytaniu na śniadanie"

  "Takie rzeczy się zdarzają, to zupełnie nie moja wina, dostałam polecenie na tak zwane 'ucho'" - tak Ida Nowakowska komentuje w wywiadzie z naszym dziennikarzem swoją niedawną wpadkę w "Pytaniu na śniadanie", o której pisały wszystkie media.
 • Ida Nowakowska o swojej figurze

  Ida Nowakowska słynie z nienagannej, smukłej figury, którą z gracją prezentuje w telewizji lub podczas pokazów tanecznych. Nie ukrywa jednak, że w chwilach słabości przepada za słodyczami. Przyznaje, że nienaganną sylwetkę zawdzięcza swojej wieloletniej aktywności tanecznej. - Jestem osobą, która żyje ruchem. Nawet jak nie robię jakiegoś projektu tanecznego, to tańczę cały czas. Myślę, że taniec mnie trzyma w ryzach i pozwala na jedzenie słodyczy czasami - przyznała. Choć świetnie wygląda i na co dzień występuje w telewizji, nie potrafi na siebie patrzeć. - Głupio mi się robi, gdy ktoś mnie tak komplementuje, bo ja mam dużo kompleksów - wyznała.
 • Ida Nowakowska w amerykańskim show CBSu

  Ida Nowakowska odnosi kolejne sukcesy za Oceanem. Tancerka została jednym z jurorów amerykańskiego show "The World's Best", emitowanego na antenie CBS. - Był to dla mnie wielki zaszczyt i wyróżnienie - wyznała. - Poznałam wielu ludzi, którzy byli zafascynowani Polską - dodała.
 • Ida Nowakowska o niezwykłych zmianach w swoim życiu

  - Mieszkałam w Chinach przez jakiś czas - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" tancerka Ida Nowakowska. Co tam robiła? Jak wpłynęły na nią zmiany w jej życiu?