ibisz

Artykuły - Ibisz (93)

 • Krzysztof Ibisz kończy 55 lat. Jak będzie celebrował urodziny?

  Krzysztof Ibisz kończy 55 lat. Jak będzie celebrował urodziny?

  We wtorek 25 lutego Krzysztof Ibisz obchodzi 55 urodziny. O 9.30, czyli w godzinie, gdy przyszedł na świat, odwiedzi swoją mamę i przekaże jej bukietów kwiatów, by podziękować jej za cud narodzin.
 • Krzysztof Ibisz i jego eliksir młodości

  Krzysztof Ibisz i jego eliksir młodości

  Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów. Choć trudno w to uwierzyć, w lutym tego roku skończył 54 lata.
 • Ibisz: To właśnie miłość!

  Ibisz: To właśnie miłość!

  Taktowny, honorowy, godny zaufania. Mężczyzna, który otwiera kobiecie drzwi, a na powitanie całuje ją w rękę. Czy istnieją dziś jeszcze prawdziwi dżentelmeni? Okazuje się, że tak! Nic więc dziwnego, że są rozchwytywani przez kobiety.
 • Krzysztof Ibisz i kobiety

  Krzysztof Ibisz i kobiety

  Choć Krzysztof Ibisz nie wierzy do końca w przyjaźń między kobietą, a mężczyzną, to z byłymi żonami jego relacje układają się idealnie. Uwielbia kobiety, a one otwierają przed nim drzwi do swoich prywatnych światów. Już drugi sezon Ibisz prowadzi program "Zrozumieć kobietę" .
 • Dla kogo Telekamery?

  Dla kogo Telekamery?

  Katarzyna Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska? Tomasz Karolak czy Paweł Małaszyński? Magda Gessler czy Krzysztof Ibisz? Już 11 marca wielka gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia"!
 • Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Tadeusz Sznuk, Magda Gessler, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Szulim oraz Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk - oto gwiazdy polskich mediów, które będą walczyć o tegoroczną Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii osobowość telewizyjna.
 • Ibisz: Lubię pracować w sylwestra

  Ibisz: Lubię pracować w sylwestra

  Krzysztof Ibisz zdradza, dlaczego lubi spędzać sylwestrową noc na scenie i co robi, gdy gasną na niej światła.
 • Praktyczne pomysły na święta

  Praktyczne pomysły na święta

  Anna Nowak-Ibisz zdradza kilka pomysłów na świąteczne podarunki dla bliskich. Mówi też o tym, jak w tym roku będzie wyglądało Boże Narodzenie w jej domu.
 • Anna Nowak-Ibisz: Wyjątkowy prezent

  Anna Nowak-Ibisz: Wyjątkowy prezent

  Anna Nowak-Ibisz opowiada, kiedy kupuje prezenty pod choinkę i co przekaże na rzecz WOŚP.
 • Ibisz dba o byłą żonę

  Ibisz dba o byłą żonę

  Krzysztof Ibisz bardzo dba o swoją byłą żonę Annę Zejdler-Ibisz. Odkąd byli małżonkowie rozpoczęli wspólną pracę - od połowy września w każde sobotnie przedpołudnie prowadzą magazyn lifestylowy "Studio Weekend" - żyją w prawdziwej przyjaźni. On robi jej kanapki do pracy, odwozi i przywozi do studia.

Filmy - Ibisz (1)

 • "Demakijaż": Joanna Kurowska o relacji z córką

  Joanna Kurowska wraz ze swoją córką Zofią Świątkiewicz pojawiła się w programie "Demakijaż" emitowanym na antenie Polsat Cafe. Kobiety zdradziły Krzysztofowi Ibiszowi, czy kiedykolwiek się od siebie oddaliły emocjonalnie, czy zawsze ich relacja przebiegała wzorcowo.