huta stali

Artykuły - Huta stali (12)

 • Holding Śląskie Huty Stali powstanie do końca tego roku

  Holding Śląskie Huty Stali powstanie do końca tego roku

  Śląskie Huty Stali (ŚHS), które skupią pod jedną marką m.in. należące do katowickiego Węglokoksu huty Łabędy i Pokój, powstaną przed końcem tego roku. Podmiot będzie działał w formule holdingu - podali we wtorek przedstawiciele Węglokoksu.
 • Miliardowe straty właściciela polskich hut stali

  ArcelorMittal, do którego należy zdecydowana większość polskich hut stali, stracił w zeszłym roku 3,7 mld dolarów.
 • Echa prywatyzacji Polskich Hut Stali

  Czy PHS zamienił dług na akcje zgodnie z prawem? Jeśli nie, oznaczałoby to, że rząd w 2004 r. mocno pośpieszył się z ich prywatyzacją.
 • Sprzedaż Huty Stali Częstochowa

  Resort skarbu chce ponownie poprosić Donbas i LNM o złożenie ofert zakupu. Wygra ten, kto obieca, że spłaci pomoc publiczną dla huty.
 • Zagrożone inwestycje Polskich Hut Stali

  LNM ma zastrzeżenia dotyczące modernizacji walcowni w Hucie Sendzimira. Dziś Hindusi poinformują, co nie podoba im się w tej inwestycji.
 • LNM kupi Polskie Huty Stali

  LNM kupi Polskie Huty Stali

  Polskie Huty Stali kupi brytyjsko-hinduski koncern LNM, drugi co do wielkości producent stali na świecie. Wczoraj późnym wieczorem minister skarbu Piotr Czyżewski parafował umowę z inwestorem. Zostanie ona podpisana po zatwierdzeniu przez Radę Ministrów. 
 • ARP może przejąć część akcji Polskich Hut Stali

  Inwestor, który kupi Polskie Huty Stali, będzie musiał mocno potrząsnąć kiesą. Agencja Rozwoju Przemysłu rozważa objęcie akcji PHS, które potem - za odpowiednią opłatą - przekaże szczęśliwemu nabywcy stalowego molocha.
 • LNM jest bliski wejścia do Polskich Hut Stali

  Zespół ds. prywatyzacji hutnictwa podjął wreszcie decyzję o rekomendowaniu inwestora dla Polskich Hut Stali. Minister skarbu ma wkrótce zdecydować, czy dać wyłączność na negocjacje dla LNM Holdings.
 • Nabycie akcji

  Zarząd Spółki Stalprodukt S.A. informuje, iż otrzymał od Polskich Hut Stali S.A. informację o następującej treści: Zarząd Polskich Hut Stali S.A. z siedzibą w Katowicach, działając na podstawie art. 147 ust. 4 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o publicznym obrocie papierami wartościowymi (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. nr 49, poz. 447) zawiadamia niniejszym, że w dniu 31 grudnia 2002 roku Spółka Polskie Huty Stali S.A. nabyła w drodze sukcesji generalnej akcje Zakładu Przetwórstwa Hut