Husky

Artykuły - Husky (20)

 • Najstarszy nowotwór na świecie ma aż 11 000 lat

  Najstarszy nowotwór na świecie ma aż 11 000 lat

  ​Naukowcy z Wielkiej Brytanii twierdzą, że najstarszy nowotwór na świecie, który przetrwał do naszych czasów ma aż. 11 000 lat!
 • Ludzki pochówek psa

  Ludzki pochówek psa

  Grób psa husky sprzed 7 tys. lat odkryli archeolodzy na Syberii. Zwierzę zostało pochowane z pieczołowitością charakterystyczną dla pochówków ludzkich - informuje serwis Discovery News.
 • Husky zremiksowane

  Husky zremiksowane

  9 listopada ukaże się nowa płyta duetu Husky zatytułowana "Igloo".
 • Oszibarack plumka

  Oszibarack plumka

  "Plim plum plam" to tytuł drugiej płyty formacji Oszibarack, dowodzonej przez Agima Dzeljilji oraz Patrisię, wokalistkę zespołu Husky.
 • Husky: Premiera boxu

  Husky: Premiera boxu

  W piątek, 1 czerwca, ostatecznie ukazał się limitowany box zespołu Husky. W sumie materiał zawiera ponad 100 minut muzyki i video.
 • Box Husky

  Box Husky

  20 kwietnia ukaże się limitowany box zespołu Husky, na którym znajdzie się między innymi nowy singel "Po kostki".
 • Zremiksuj utwór zespołu Husky!

  Zremiksuj utwór zespołu Husky!

  Tylko na stronach portalu INTERIA.PL możecie wziąć w konkursie na najlepszy remiks kompozycji z ostatniej płyty zespołu Husky "Zgadnij". Najciekawsza nowa wersja piosenki duetu trafi na specjalny album z remiksami! Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj!
 • Husky: Zgadnij kto to i wygraj!

  Husky: Zgadnij kto to i wygraj!

  Pod koniec 2002 roku zadebiutowała formacja Husky, tworzona przez DJ Patrisię i kompozytora Jacka Dojwę. Duet sporo namieszał na scenie elektronicznej muzyki. Po ponad trzyletniej przerwie pojawił się następca "Czy słyszysz" - "Zgadnij". Wydawnictwo od piątku, 27 października, jest dostępne w sklepach. Patronat medialny objął portal INTERIA.PL.

Filmy - Husky (76)

 • Husky nie lubi żegnać się na dobranoc

  Ten husky o imieniu Cash uwielbia spędzać czas ze swoją panią. Bawią się razem na tyle dobrze, że na słowo „dobranoc” pies reaguje szczekaniem pełnym niezadowolenia. Jego właścicielka postanowiła uwiecznić uroczy sprzeciw, a nagraniem podzielić się w internecie.
 • Husky pomógł swojemu panu odebrać pocztę. Pies ciągnął mężczyznę na snowboardzie

  W okolicach Avonside w Nowej Południowej Walii spadło kilkadziesiąt centymetrów śniegu. W związku z zasypanymi drogami, problematyczne stały się nawet codzienne sprawunki. Jeden z mieszkańców Avonside postanowił skorzystać z pomocy swojego psa, aby odebrać pocztę. Dzielny husky, który wabi się Kobe, ciągnął swojego pana na snowboardzie.
 • Husky i sowa śnieżna. Czy to międzygatunkowa przyjaźń?

  Gdy tylko ten mały husky zobaczył sowę śnieżną, podbiegł i zaczął lizać ją po twarzy. Tak kulturalnego rozpoczęcia znajomości i okazania przyjaznych uczuć sowa nie mogła odrzucić. Wygląda na to, że się dogadają.
 • Dorosły husky i szczeniaki wyją w najlepsze. Ale głośno!

  Cóż za koncert! Dorosły husky razem z chórem szczeniaków dali upust swoim instynktom, wyjąc w najlepsze. Fajnie zobaczyć, jak młode uczą się zachowań typowych dla swojej rasy. Ciekawe tylko, czy do tych lekcji z wyrozumiałością podchodzą sąsiedzi?