huragany

Synonimy:
Huragan,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Huragany (656)

Filmy - Huragany (5)

 • Policjanci w walce ze ślizgającymi się autami. Huragan Emma nie ułatwia życia mieszkańcom Francji

  Huragan Emma przebija się przez Europę. O skutkach przejścia zamieci przekonali się we wtorek 28 lutego mieszkańcy francuskiego Montpellier. Nagłe pogorszenie warunków uniemożliwiło ruch po ulicach miasta. Na nagraniu widać ślizgające się samochody, nad którymi kierowcy stracili kontrolę. W zatrzymaniu aut pomóc próbują policjanci, jednak oni również są bezradni. (STORYFUL/x-news)
 • Wybrali się na rowery podczas huraganu

  Dwóch śmiałków postanowiło nie dać się żywiołowi i jeździli na rowerach w trudnych warunkach atmosferycznych.
 • Huragan zniszczył im życie

  Zrujnowane domy, powalone drzewa i blisko tysiąc ofiar śmiertelnych – kilkanaście dni po przejściu huraganu Matthew, Haiti wciąż jest w szoku. Ta rodzina przeżyła, ale straciła cały swój skromny dobytek. – Szybko wybiegliśmy z domu. Uciekaliśmy, żeby uratować życie – mówi Mika Eduard. Teraz próbują to przetrwać. 175 tys. osób znalazło się w katastrofalnej sytuacji. W tym mieście nie ma wody pitnej, trudno też znaleźć coś do jedzenia. Pierwszy transport żywności dotarł tu po tygodniu.
 • Huragan Matthew sieje spustoszenie na Karaibach

  Według nowego bilansu huragan Matthew, który przez ostatnie 7 dni pustoszył Karaiby, spowodował co najmniej 26 ofiar śmiertelnych. Po przejściu nad Haiti, Dominikaną i wschodnią częścią Kuby, huragan osiągnął w środę południowe Bahamy i zmierza w kierunku Florydy.