Hubert Urbański

Artykuły - Hubert Urbański (106)

 • "Milionerzy": Pytanie o oczy Popka za 20 tys. złotych

  "Milionerzy": Pytanie o oczy Popka za 20 tys. złotych

  Program TVN-u znów na językach. Tym razem internautów rozbawiło pytanie dotyczące lidera Gangu Albanii, Popka.
 • Hubert Urbański i "Milionerzy": Kocham ten program!

  Hubert Urbański i "Milionerzy": Kocham ten program!

  Dziennikarz i aktor. Od lat, z przerwami, jest gospodarzem "Milionerów". Jego głos zna dziś cała Polska. – Kocham ten program, bo jest najbardziej mój ze wszystkich – wyznaje Hubert Urbański.
 • Wracają "Milionerzy". Kto wygra milion?

  Wracają "Milionerzy". Kto wygra milion?

  "Liczę na to, że znów ktoś wygra milion" - mówi Hubert Urbański. Teleturniej "Milionerzy" po wakacyjnej przerwie wraca na antenę TVN.
 • "Milionerzy": Co widzi na swoim ekranie Hubert Urbański?

  "Milionerzy": Co widzi na swoim ekranie Hubert Urbański?

  Podczas oglądania "Milionerów", często prezentowany jest nam widok ekranu uczestnika gry, ale czy zastanawialiście się kiedyś, co widzi na swoim monitorze Hubert Urbański? Od początku zna odpowiedź na każde pytanie?
 • QUIZ: Czy pamiętasz muzyczne pytania z "Milionerów"?

  QUIZ: Czy pamiętasz muzyczne pytania z "Milionerów"?

  W tym roku do TVN-u w skróconej i odświeżonej formie wrócił program "Milionerzy". Show cieszy się ogromną popularnością, a niektóre pytania wywołują liczne dyskusje w sieci. W naszym quizie sprawdzamy, czy pamiętacie, jakie muzyczne pytania usłyszeli uczestnicy oraz czy znalibyście na nie odpowiedź.
 • Hubert Urbański: Padnie dziś milion?

  Hubert Urbański: Padnie dziś milion?

  „Nie wiem. I co z tego?” – to nowa grupa zawodników teleturnieju. Jednak nie oni budzą wielkie emocje. Niemal po każdym odcinku wybucha dyskusja na temat pytań.
 • "Milionerzy": 7 lat temu padła główna wygrana! Jak brzmiało pytanie?

  "Milionerzy": 7 lat temu padła główna wygrana! Jak brzmiało pytanie?

  Dokładnie 7 lat temu - 28 marca 2010 roku - w programie "Milionerzy" padła pierwsza i jedyna dotychczas główna wygrana. Milionerem został Krzysztof Wójcik ze Szczecina. Jak brzmiało pytanie za milion?
 • Hubert Urbański: Agent wart milion

  Hubert Urbański: Agent wart milion

  Zagości na ekranie aż cztery razy w tygodniu i każdego wieczora będzie się starać wcisnąć zawodnikom duże pieniądze. Czy uda mu się wręczyć komuś milion złotych? Hubert Urbański o tym marzy, bo choć uwielbia denerwować, to pragnie znowu poczuć te emocje.
 • Hubert Urbański: Nigdy niczego nie wygrałem

  Hubert Urbański: Nigdy niczego nie wygrałem

  "To był najbardziej znaczący ze wszystkich programów, które robiłem, a mam ich w swoim dorobku bardzo dużo" - wyznaje Hubert Urbański, prowadzący kultowych "Milionerów", który po latach wracają na ekrany telewizorów.
 • Hubert Urbański: Telefon od przyjaciela

  Hubert Urbański: Telefon od przyjaciela

  Już za niecały miesiąc, 13 lutego, na antenę stacji TVN powraca teleturniej, „Milionerzy”. A wraz z nim Hubert Urbański. Gospodarz zdradza, że tym razem droga do głównej wygranej będzie krótsza. Jednocześnie opowiada, dlaczego nie martwi się o uczestników, którzy zdobywają w programie duże sumy.

Zdjęcia - Hubert Urbański (4)

Filmy - Hubert Urbański (4)