Hubert Hurkacz

Artykuły - Hubert Hurkacz (267)

 • Tenis. Hubert Hurkacz ponownie zachwycił tenisowy świat

  "Tak to miało wejść" - napisał Hubert Hurkacz, którego zagranie zachwyciło chyba nie tylko tenisowy świat.
 • Drugie zwycięstwo Hurkacza w pokazowym turnieju tenisowym na Florydzie

  Drugie zwycięstwo Hurkacza w pokazowym turnieju tenisowym na Florydzie

  Hubert Hurkacz odniósł drugie zwycięstwo w pokazowym turnieju tenisowym na Florydzie. W meczu o miejsca 5-8 wygrał z Amerykaninem Mackenzie McDonaldem 3:4 (9-11), 4:2, 4:2. Polak przygotowuje się do letniej części sezonu, który ma zostać wznowiony w sierpniu po przerwie spowodowanej koronawirusem.
 • Tenis. Porażka Hurkacza w pokazowym turnieju na Florydzie

  Tenis. Porażka Hurkacza w pokazowym turnieju na Florydzie

  Hubert Hurkacz przegrał z Amerykaninem Brandonem Nakashimą 3:4 (6-8), 1:4 w swoim pierwszym meczu pokazowego turnieju tenisowego w Miami.
 • ​Hubert Hurkacz: Nie boję się o zdrowie w związku z powrotem do gry

  ​Hubert Hurkacz: Nie boję się o zdrowie w związku z powrotem do gry

  Hubert Hurkacz nie obawia się o swoje zdrowie i bezpieczeństwo w związku z zaplanowanym na połowę sierpnia powrotem turniejów ATP. Tenisista z Wrocławia opowiedział też o planach na najbliższe tygodnie i odniósł się do dodatkowych zasad bezpieczeństwa w US Open.
 • Tenis. Hubert Hurkacz czeka na decyzję ws. wznowienia rywalizacji

  Tenis. Hubert Hurkacz czeka na decyzję ws. wznowienia rywalizacji

  ​Hubert Hurkacz, jak wielu innych tenisistów, czeka na spodziewaną wkrótce decyzję w sprawie terminu wznowienia rywalizacji w turniejach ATP. - Jest gotowy do gry w każdej chwili - zapewnił Michał Zawada, który odpowiada za kontakt z mediami w teamie wrocławianina.
 • Craig Boynton, trener Hurkacza: Dzięki turniejom pokazowym poczuliśmy się znów normalnie

  Craig Boynton, trener Hurkacza: Dzięki turniejom pokazowym poczuliśmy się znów normalnie

  ​Trener Huberta Hurkacza Craig Boynton przyznał, że długa przerwa w międzynarodowej rywalizacji spowodowana pandemią stanowi duże wyzwanie dla tenisistów i ich sztabów. "Dzięki turniejom pokazowym poczuliśmy się znów normalnie" - zaznaczył doświadczony szkoleniowiec.
 • Tenis. Hubert Hurkacz zadowolony z powrotu do gry

  Tenis. Hubert Hurkacz zadowolony z powrotu do gry

  Hubert Hurkacz jest zadowolony z gry w turnieju pokazowym, który był jego pierwszym od ponad dwóch miesięcy startem i liczy, że międzynarodowa rywalizacja zostanie wznowiona w tym roku. Tenisista opowiedział też, jak się mu grało bez kibiców i o... swojej fryzurze.
 • Hubert Hurkacz trzeci w turnieju towarzyskim UTR Pro Match Series

  Hubert Hurkacz trzeci w turnieju towarzyskim UTR Pro Match Series

  29. w światowym rankingu Hubert Hurkacz zajął trzecie miejsce w towarzyskim turnieju tenisowym UTR Pro Match Series, który był rozgrywany w West Palm Beach na Florydzie. W ostatnim meczu Polak pokonała Amerykanina Tommy'ego Paula (57. ATP) 4:1, 0:4, 4:1.
 • Hubert Hurkacz pokonał Reilly'ego Opelkę 4:2, 1:4, 4:2 w fazie grupowej UTR Pro Match Series

  Hubert Hurkacz pokonał Reilly'ego Opelkę 4:2, 1:4, 4:2 w fazie grupowej UTR Pro Match Series

  Hubert Hurkacz (29. w rankingu ATP) pokonał Reilly'ego Opelkę (39.) 4:2, 1:4, 4:2 w sobotnim meczu towarzyskiego turnieju tenisowego UTR Pro Match Series w West Palm Beach na Florydzie. Zarówno Polak jak i Amerykanin po fazie grupowej mają bilans dwa zwycięstwa i jedną porażkę.
 • Wygrana i porażka Hurkacza pierwszego dnia tenisowego turnieju pokazowego w USA

  Wygrana i porażka Hurkacza pierwszego dnia tenisowego turnieju pokazowego w USA

  Wygrana i porażka - to piątkowy bilans Huberta Hurkacza w turnieju pokazowym na Florydzie. Polski tenisista, mający za sobą dwumiesięczną przerwę od rywalizacji związaną z pandemią, pokonał Amerykanina Tommy'ego Paula i uległ Serbowi Miomirowi Kecmanovicowi.

Filmy - Hubert Hurkacz (22)

 • Hurkacz rozśmieszył komentatorów. Chodziło o jeden gest. Wideo

  Hubert Hurkacz wygrał mecz z Tommym Paulem 4:2, 4:0 w ramach turnieju UTR Pro Match Series. Po meczu Polak wywoałał uśmiech u komentatorów, bo chciał w tradycyjny sposób podziękować kibicom, których wokół kortu... nie było wcale.
 • Hubert Hurkacz dla Interii o turnieju na Florydzie. Wideo

  W rozmowie z Interią Hubert Hurkacz wypowiedział się na temat turnieju na Florydzie i o tym, jak widzi sezon tenisowy w 2020 roku.
 • Ekspert Interii o Hurkaczu: Jego odpadnięcie w drugiej rundzie to nie jest rozczarowanie. Wideo

  Hubert Hurkacz nie ma co kryć zagrał słabo w meczu drugiej rundy Australian Open. Na karierę Polaka trzeba jednak spojrzeć z tej perspektywy, że jest to tenisista, który robi stopniowy postęp, trochę inaczej niż Jerzy Janowicz - mówi tenisowy ekspert Interii Olgierd Kwiatkowski.
 • Hurkacz sam sobie podbił oko. Niefortunne uderzenie tenisisty. Wideo

  Deblowy mecz pomiędzy parami Hurkacz - Kubot a Melzer - Marach w ramach ATP Cup zakończył się wynikiem 7:6, 3:6, 9:11. Podczas starcia doszło do niefortunnego zagrania Huberta Hurkacza, który odbił piłkę tak, że ta trafiła go prosto w oko. Na szczęście nie odniósł poważniejszej kontuzji.