html

Artykuły - Html (3)

 • Wymagania pracodawców IT rosną - sam HTML i CSS nie wystarczą

  Wymagania pracodawców IT rosną - sam HTML i CSS nie wystarczą

  Branża IT wciąż zmaga się z niedoborem programistów, ale wymagania wobec nich nie zmieniają się, a nawet rosną. W 2018 roku, aby rozpocząć karierę w tym sektorze, nie wystarczy podstawowa znajomość dwóch prostych technologii. Co wymagane jest od początkujących programistów?
 • Przebranżowienie się na programistę - co jest do tego potrzebne?

  Przebranżowienie się na programistę - co jest do tego potrzebne?

  O tym, czy osoby bez wykształcenia informatycznego mogą myśleć o rozpoczęciu pracy jako programista, o zarobkach początkujących deweloperów i o tym, co jest potrzebne, aby zmierzyć się z programowaniem, rozmawiamy z Marcinem Kosedowskim, szefem marketingu w szkole programowania Kodilla.com.
 • Wyjaśnienia do materiału prasowego dotyczącego supersamochodu Arrinera

  W związku z materiałem opublikowanym na portalu Moto.pl pod adresem: http://moto.pl/MotoPL/10,90142,11731138,Motodziennik__Arrinera__czyli_sciema_po_polsku__.html który to materiał godzi w dobre imię Emitenta oraz zawiera szereg nieprawdziwych informacji Zarząd Arrinera Automotive S.A. w załączeniu prezentuje stanowisko Emitenta w stosunku do informacji zamieszczonych w przedmiotowym materiale. Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu