Hrabi

Artykuły - Hrabi (16)

 • "Hrabia" skazany za leczenie seksem

  "Hrabia" skazany za leczenie seksem

  Na łączną karę czterech i pół roku więzienia skazał dziś zakopiański sąd rejonowy 50-letniego mężczyznę, który podając się za ginekologa wykorzystał seksualnie dwie kobiety, a także znęcał się nad żoną i dopuścił się szeregu oszustw.
 • 27. Przegląd Kabaretów PAKA 2011

  27. Przegląd Kabaretów PAKA 2011

  Wielka bitwa na poczucie humoru i cięty dowcip, w której zmierzy się osiem kabaretów z całej Polski oraz gościnne występy takich wyzwalaczy uśmiechu jak "Grupa Mo Carta", "Jurki", "Słuchajcie", "Kabaret Moralnego Niepokoju", "Łowcy. B" czy "Hrabi". 27. Przegląd Kabaretów PAKA, bo o nim mowa, odbędzie się w Centrum Kultury "Rotunda" w Krakowie w dniach 13-18 kwietnia.
 • Samozwańczy "hrabia-ginekolog" oskarżony

  Samozwańczy "hrabia-ginekolog" oskarżony

  Zakopiańska prokuratura rejonowa skierowała do sądu akt oskarżenia w sprawie mężczyzny, który podając się za ginekologa, wykorzystał seksualnie dwie kobiety. 49-latkowi przestawiono także zarzuty oszustwa na tle finansowym.
 • Zarzuty dla samozwańczego "hrabiego-ginekologa"

  Zarzuty oszustwa i "doprowadzenia podstępem do obcowania płciowego" przedstawiła zakopiańska prokuratura 50-letniemu Zbigniewowi M., który podając się za ginekologa wmówił kobiecie chorobę i "uleczył" ją przez stosunek seksualny, za który zapłaciła 1,3 tys. zł.
 • Kraków: Wpadł "hrabia uzdrawiający seksem"

  Podawał się za znanego arystokratę - hrabiego Myszkowskiego albo światowej sławy lekarza onkologa. Wmawiał młodym kobietom choroby, a potem "leczył" je seksem. Krakowska policja po kilku miesiącach poszukiwań zatrzymała Zbigniewa M.
 • Kraków: Wpadł hrabia "uzdrawiający" seksem

  Podawał się za znanego arystokratę - hrabiego Myszkowskiego albo światowej sławy lekarza onkologa. Wmawiał młodym kobietom choroby, a potem "leczył" je seksem. Krakowska policja po kilku miesiącach poszukiwań zatrzymała Zbigniewa M.
 • Premierowe "Wesele hrabiego Orgaza"

  Jan Klata przeniósł na scenę powieść Romana Jaworskiego "Wesele hrabiego Orgaza". Premiera spektaklu - równie dynamicznego i "szalonego" jak oryginalna proza - odbędzie się w najbliższy piątek w krakowskim Starym Teatrze.
 • W piątek premiera "Wesela hrabiego Orgaza" w reż. Jana Klaty

  Jan Klata przeniósł na scenę powieść Romana Jaworskiego "Wesele hrabiego Orgaza". Premiera spektaklu - równie dynamicznego i "szalonego" jak oryginalna proza - odbędzie się w najbliższy w krakowskim Starym Teatrze.