Hrabi

Artykuły - Hrabi (9)

 • Kraków: Wpadł "hrabia uzdrawiający seksem"

  Podawał się za znanego arystokratę - hrabiego Myszkowskiego albo światowej sławy lekarza onkologa. Wmawiał młodym kobietom choroby, a potem "leczył" je seksem. Krakowska policja po kilku miesiącach poszukiwań zatrzymała Zbigniewa M.
 • W piątek premiera "Wesela hrabiego Orgaza" w reż. Jana Klaty

  Jan Klata przeniósł na scenę powieść Romana Jaworskiego "Wesele hrabiego Orgaza". Premiera spektaklu - równie dynamicznego i "szalonego" jak oryginalna proza - odbędzie się w najbliższy w krakowskim Starym Teatrze.
 • Niemcy: Zmarł były minister gospodarki hrabia Lambsdorff

  Niemcy: Zmarł były minister gospodarki hrabia Lambsdorff

  Były minister gospodarki Niemiec, honorowy przewodniczący liberalnej Partii Wolnych Demokratów (FDP) Otto hrabia Lambsdorff zmarł w sobotę w szpitalu w Bonn w wieku 82 lat - poinformowało w niedzielę jego biuro, potwierdzając wcześniejsze doniesienia dziennika "Die Welt".
 • "Duch hrabiego z Tczewa"

  "Duch hrabiego z Tczewa"

  Von Zeit to jedna z najciekawszych i zarazem najbardziej niedocenianych polskich formacji rockowych. Wydany przed rokiem dwupłytowy album "Ocieramy się" zebrał znakomite recenzje, ale Von Zeit niespecjalnie tym przejęci rzadko wychylają nosy poza rodzimy Tczew, bo jak twierdzi lider formacji, "nie mają parcia". Na tegorocznym Off Festivalu będzie okazja, by nadrobić zaległości i zobaczyć ich w pełnej krasie, w dodatku dwukrotnie, w tym na scenie Miasta Muzyki.
 • Premierowe Hrabi z... malarią

  Premierowe Hrabi z... malarią

  "Syf i malaria" to nowy program kabaretu Hrabi, który swoją premierę będzie miał 3 lipca w Studio Buffo.
 • Oko w oko z kabaretem Hrabi

  Oko w oko z kabaretem Hrabi

  Spotkaj się z kabaretem Hrabi w Katowicach! Członkowie formacji: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer i Łukasz Pietsch będą podpisywali swoje najnowsze DVD "Pojutrze".
 • Bohaterka "Hrabiego Monte Christo" w Polsce!

  Bohaterka "Hrabiego Monte Christo" w Polsce!

  Dagmara Dominczyk, młoda polska aktorka mieszkająca w USA, przyjedzie do Polski, aby promować film "Hrabia Monte Christo". Obraz, w którym aktorka zagrała u boku Jima Caviezela ("Oczy anioła") i Guy'a Pearce'a ("Wehikuł czasu"), wejdzie na ekrany polskich kin 9 sierpnia. Uroczysta premiera filmu z udziałem Dagmary Dominczyk odbędzie się 8 sierpnia, w warszawskim kinie Relax.
 • Powrót Dębicy do Hrabiego

  Najnowszy film reklamowy Dębicy "VIP 2001" o nowej oponie letniej DĘBICA PASSIO powstał w lutym br. w Republice Południowej Afryki. Zdjęcia kręcono w okolicach Kapsztadu i Przylądka Dobrej Nadziei, gdzie - pod bezchmurnym błękitnym niebem - wiją się malowniczo wspaniałe serpentyny, zarówno lokalnych dróg i szybkich autostrad.
 • Nowa wersja "Hrabiego Monte Christo"

  Nowa wersja "Hrabiego Monte Christo"

  W Irlandii rozpoczynają się zdjęcia do nowej wersji słynnej powieści Aleksandra Dumasa "Hrabia Monte Christo". Tym razem w postać tytułowego bohatera wcieli się 33-letni brytyjski aktor Guy Pearce, znany z ról w filmach "Tajemnice Los Angeles", "Priscilla, królowa pustyni" czy ostatnio "Rules of Engagement".