hotele

Artykuły - Hotele (252)

Filmy - Hotele (19)

 • Eko-hotel na Sri Lance. Nowa era w branży?

  Branża turystyczna Sri Lanki przeżywa boom, ale większość hoteli na wyspie ma przestarzałe, energochłonne wyposażenie techniczne, przez co są one obciążeniem dla środowiska. Jedna z sieci hotelowych ma ambitny cel: stać się najbardziej ekologiczną do 2020 roku.
 • Jak na rynku hotelarskim zakończy się rywalizacja Warszawy i Krakowa?

  Polski rynek wzbogaci się o 8 tys. pokoi hotelowych, z tego ¼ przypada na Warszawę. Analitycy przewidują, że kolejne 2 tys. pokoi przybędzie w stolicy w 2019 r.
 • Hotel ze spektakularnym widokiem, za to bez… ścian i dachu

  Oto hotel bez… ścian i dachu. Za to ze spektakularnym widokiem na Alpy! Projekt stworzyli artyści Frank i Patrik Riklin wraz z Danielem Charbonnierem. Można tam spędzić wyjątkową noc pod gołym niebem, a na śniadanie do łóżka obsługa dostarczy kosz z przysmakami. Inicjatywa startuje 1 września. Lista oczekujących na wyjątkowy nocleg sięga 4,5 tys. osób! (Cover Video/x-news)
 • Jak sprawdzić pokój hotelowy?

  Co możemy zastać w pokoju hotelowym? Jak sprawdzić miejsce, w którym się zatrzymujemy? Wyjaśniła to Violetta Hamerska, ekspert ds. hotelarstwa. - Zaczynamy od łazienki - podkreśla Hamerska. Ekspertka zrobiła nawet test "białej rękawiczki". (Dzień Dobry TVN/x-news)