Hotel Paradise

Artykuły - Hotel Paradise (94)

 • Wypadek na planie "Hotelu Paradise". Uczestnik ze wstrząsem mózgu

  Wypadek na planie "Hotelu Paradise". Uczestnik ze wstrząsem mózgu

  Czwartkowy odcinek "Hotelu Paradise" był niezwykle emocjonujący. Wydarzyło się sporo nieoczekiwanych sytuacji, a jedna z nich mogła skończyć się tragicznie. Do programu dołączyła nowa uczestniczka, a jeden z obecnych mieszkańców hotelu zwichnął bark na oczach widzów!
 • "Hotel Paradise": Kim są uczestnicy?

  "Hotel Paradise": Kim są uczestnicy?

  22 lutego wystartował nowy sezon "Hotelu Paradise". Po raz trzeci seksowni single spotkają się w tropikach. Zapowiada się prawdziwa mieszanka wybuchowa. Sprawdźmy, kto będzie szukał miłości na Zanzibarze.
 • Sonia Szklanowska z "Hotelu Paradise": Piosenka "Oto raj" podbija sieć

  Sonia Szklanowska z "Hotelu Paradise": Piosenka "Oto raj" podbija sieć

  Utwór "Oto raj", nagrany przez Sonię Szklanowską, uczestniczkę drugiej edycji "Hotelu Paradise" otwiera nadchodzący, trzeci sezon reality show Siódemki, który startuje 22 lutego.
 • Uczestniczka "Hotelu Paradise" nago. Wzięła udział w rozbieranej sesji

  Uczestniczka "Hotelu Paradise" nago. Wzięła udział w rozbieranej sesji

  Sonia Szklanowska, finalistka drugiej edycji "Hotelu Paradise", wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Pochwaliła się w sieci fotografiami, na których można zobaczyć ją niemal kompletnie nagą.
 • Pobił kolegę z show TVN? Jest komentarz

  Pobił kolegę z show TVN? Jest komentarz

  Ostatnio głośno zrobiło się o pobiciu Łukasza Karpińskiego z "Hotelu Paradise", które miało miejsce w połowie września. Po finale programu mężczyzna sugerował, że zaatakował go ktoś, kogo widzowie doskonale znają. Teraz podejrzewany o pobicie uczestnik show TVN przerwał milczenie.
 • "Hotel Paradise 2": Oto zwycięzcy drugiej edycji! Kto rozbił złotą kulę?

  "Hotel Paradise 2": Oto zwycięzcy drugiej edycji! Kto rozbił złotą kulę?

  W czwartek, 19 listopada, stacja TVN7 wyemitowała ostatni już odcinek "Hotelu Paradise". W wielkim finale poznaliśmy zwycięzców programu.
 • "Hotel Paradise": Chwile grozy w rajskim hotelu

  "Hotel Paradise": Chwile grozy w rajskim hotelu

  W rajskim hotelu na Bali doszło do niebezpiecznego wypadku. Część uczestników nie kryła przerażenia. "Ja się boję" - przyznał bardzo odważny do tej pory Łukasz.
 • "Hotel Paradise 2": Wyeliminowany uczestnik wróci do gry?

  "Hotel Paradise 2": Wyeliminowany uczestnik wróci do gry?

  Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise", podczas którego wyeliminowany został Ivan, przyniosło sporo emocji. Niektórzy podejrzewają, że to jeszcze nie koniec jego przygody w programie. Dotrze jednak z Anią do finału?
 • Powstanie trzecia edycja "Hotelu Paradise"

  Powstanie trzecia edycja "Hotelu Paradise"

  We wtorek, 20 października, rozpoczęły się castingi do trzeciej edycji programu "Hotel Paradise". Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl ekipa randkowego reality show nie pojedzie już na Bali, gdzie realizowano zdjęcia do pierwszych sezonów programu. Nieznana jest jeszcze lokalizacja nowej odsłony "Hotelu Paradise", wiadomo tylko, że zdjęcia realizowane będą na innym kontynencie
 • Hanna Balwierczak z "Hotelu Paradise": Skromnie, acz z połyskiem

  Hanna Balwierczak z "Hotelu Paradise": Skromnie, acz z połyskiem

  Hanna Balwierczak z "Hotelu Paradise" pochwaliła się w sieci odważną sesją zdjęciową. Przed obiektywem aparatu pozowała niemal nago. Kadry komentują inne uczestniczki randkowego reality show.

Filmy - Hotel Paradise (3)