Hotel Paradise

Artykuły - Hotel Paradise (62)

 • Drugi sezon "Hotelu Paradise" już od 31 sierpnia

  Drugi sezon "Hotelu Paradise" już od 31 sierpnia

  Drugi sezon "Hotelu Paradise" zadebiutuje 31 sierpnia na antenie TVN7. Pierwszy odcinek pokaże także TVN.
 • Marietta z "Hotelu Paradise" powiększyła usta. Fani podzieleni

  Marietta z "Hotelu Paradise" powiększyła usta. Fani podzieleni

  Marietta Witkowska, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji "Hotelu Paradise", nie ukrywa, że ingeruje w naturę. Celebrytka pochwaliła się w sieci kolejnym zabiegiem, tym razem powiększenia ust. Nie wszystkim internautom efekty przypadły do gustu, jednak jest też sporo osób, które bronią decyzji Marietty.
 • Zwyciężczyni "Hotelu Paradise" w bikini. "Odważyłam się"

  Zwyciężczyni "Hotelu Paradise" w bikini. "Odważyłam się"

  Zwyciężczyni "Hotelu Paradise" korzysta z uroków wakacji. Marietta Witkowska wskoczyła w bikini, choć jeszcze niedawno miała obawy przed założeniem dwuczęściowego stroju kąpielowego.
 • Amerykańska wersja "Hotelu Paradise" w Playerze

  Amerykańska wersja "Hotelu Paradise" w Playerze

  Serwis Player.pl zaprasza na amerykańską edycje jednego z najbardziej kultowych reality show "Hotel Paradise".
 • Marietta z "Hotelu Paradise" została okradziona? "Nie mam co jeść"

  Marietta z "Hotelu Paradise" została okradziona? "Nie mam co jeść"

  Zwyciężczyni pierwszej edycji randkowego reality show "Hotel Paradise" opowiedziała obserwatorom o nieprzyjemnej sytuacji, jaka ją ostatnio spotkała. Marietta została okradziona..
 • Uczestniczka "Hotelu Paradise" nago

  Uczestniczka "Hotelu Paradise" nago

  Sandra Mosakowska była uczestniczką pierwszej polskiej edycji "Hotelu Paradise". Kontrowersje wzbudzała w programie, nie przestaje ich wzbudzać również po zakończeniu emisji reality show. Mosakowska skończyła właśnie 26 lat.
 • Zwycięzcy "Hotelu Paradise" już nie są parą

  Zwycięzcy "Hotelu Paradise" już nie są parą

  Ta informacja jest z pewnością sporym zaskoczeniem nawet dla najwierniejszych fanów "Hotelu Paradise". Marietta i Chris, zwycięzcy pierwszej edycji reality show, nie są już parą. O powodach podjęcia decyzji o rozstaniu napisali na Instagramie.
 • Laureatka "Hotelu Paradise": Pierwszy botoks

  Laureatka "Hotelu Paradise": Pierwszy botoks

  Marietta Witkowska, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji "Hotelu Paradise", poddała się zabiegowi wstrzyknięcia botoksu. Wszystko zrelacjonowała na Instagramie, pokazując swoim obserwatorom, jak wygląda tuż po zabiegu.
 • Sandra z "Hotelu Paradise" przerywa milczenie! Co ujawniła?

  Sandra z "Hotelu Paradise" przerywa milczenie! Co ujawniła?

  Sandra Mosakowska była jedną z uczestniczek pierwszej polskiej edycji "Hotelu Paradise". Teraz zamieściła w sieci ostry wpis, w którym nie szczędzi mocnych słów. Nie chce mieć nic wspólnego z uczestnikami programu.
 • "Hotel Paradise": "Jest dobrze między nami"

  "Hotel Paradise": "Jest dobrze między nami"

  Relacja tych dwojga była szeroko komentowana w sieci. Trzeba przyznać, że dostarczyła widzom "Hotelu Paradise" sporą dawkę emocji. Niektórzy byli zdegustowani postawą Maćka w programie i uważali, że niesłusznie wybrał nową uczestniczkę na rajskim rozdaniu zamiast pewnej partnerki od początku programu, czyli Sandry. Między nimi doszło to kilku spięć, a jak wygląda teraz ich relacja. Sandra zdradziła szczegóły!

Filmy - Hotel Paradise (4)

 • Zwycięzcy "Hotelu Paradise": Wygraliśmy siebie nawzajem

  Marietta Witkowska i Chris Ducci opowiadają, jakie to uczucie wygrać pierwszą polską edycję "Hotelu Paradise".
 • Marietta i Chris zwycięzcami „Hotelu Paradise”

  W piątek (17.04) odbył się finał pierwszej edycji „Hotel Paradise”. Zwycięzcami miłosnego show okazali się Marietta i Chris. Zabiorą ze sobą nagrodę w postaci 100 tys. złotych. Przy okazji wizyty na konferencji ramówkowej TVN (25.02) Marietta zdradziła nam czy program ją zmienił. - Nie wpłynął na mnie w ogóle. Myślałam, że będę czuła różnicę - powiedziała. - Wszystko zrobiłam tak jak zrobiłabym w życiu prywatnym. Jestem tą samą osobą, co byłam - dodała. [źródło: x-news]
 • Szymon z „Hotel Paradise” odpowiada na pytania internautów

  Szymon Reich, wcześniej znany widzom z programu „Top Model”, a teraz z reality show „Hotel Paradise”, podjął wyzwanie i postanowił odpowiedzieć na pytania internautów. Nie wszystkie były proste! Przyznał się między innymi do tego, że najchętniej śpi... nago. - Lubię swobodę - powiedział. Czy napisał kiedyś do kogoś list miłosny? Co go wkurza? Czy dostał kiedyś mandat za przekroczenie prędkości? Odpowiedzi znajdziecie w materiale. Szymon nie miał szczęścia, bo w raju na Bali spędził zaledwie parę dni.
 • "Hotel Paradise" [promo]