horoskopy

Artykuły - Horoskopy (11)

 • O co możesz zapytać wróżkę?

  O co możesz zapytać wróżkę?

  Dlaczego chodzimy do wróżki? Większość z nas intensywnie myśli o swojej przyszłości. Często również stajemy przed ważnymi, życiowymi problemami i chcemy się poradzić kogoś z zewnątrz. Albo też najzwyczajniej w świecie potrzebujemy pomocy w podjęciu ważnej decyzji życiowej. W tych sytuacjach z pomocą mogą przyjść wróżby. Okazuje się jednak, że wróżkę trzeba umiejętnie zapytać. Jak i o co?
 • Wielki horoskop numerologiczny na rok 2013/2014

  Wielki horoskop numerologiczny na rok 2013/2014

  Życie zapisane jest w liczbach, sprawdź, które numery mają wpływ na twój los, która liczba jest dla ciebie szczęśliwa a która przynosi pecha. Przekonasz się, dodając wszystkie cyfry swojej daty urodzenia. Powodzenia!
 • Byk 2013-06-14

  Czas kosmiczny wymaga skupienia na rzeczach podstawowych. Konieczne jest rozluźnienie wewnętrzne. Dużą rolę będą odgrywać mądre kompromisy. Wieczorem coś nowego
 • Bliźnięta 2013-06-13

  To, co zostało zdobyte, może zostać poddane próbie, z której wyjdziesz zwycięsko. Jeśli nie ulegniesz złudzeniom, ustabilizujesz swoje życie. Lepiej zrozumiesz zasady gry w sferze pomnażania materii.
 • Rak 2013-06-13

  Wzmocnisz się. Lepiej poznasz swoje potrzeby i znajdziesz środki do ich realizacji. Podświadomość podpowie ci znakomite rozwiązania. Znajdziesz łączność pomiędzy przeszłością i tym, co dzieje się obecnie.
 • Waga 2013-06-13

  Otrzymasz ważne informacje, które zachęcą cię do realizacji dużych przedsięwzięć. Nawet ludzie doświadczeni szukać będą u ciebie rady. Nie poddawaj się zniechęceniu. Pozytywnie efekty twej pracy zaskoczą cię już wkrótce!
 • Panna 2013-06-12

  Masz szansę ze spokojem spojrzeć na wiele skomplikowanych spraw Mogą się pojawić zwolennicy twoich idei, którzy poprą twoje starania. Przełamiesz blokady!
 • Skorpion 2013-06-12

  Dojdziesz do wniosku, że trudności jednak kształcą i doskonalą. Musisz reagować w elastyczny sposób. Możliwe skrajne wydarzenia, które wiele spraw jednak pchną do przodu. Zyskasz coś dzięki dyplomatycznemu postępowaniu.
 • Lew 2013-06-12

  Nowy projekt wzmocni twoją pozycję. Negocjacje uda ci się przeprowadzić w sposób rzeczowy i przejrzysty. Zrównoważone podejście do życia będzie najlepszym sposobem na twórcze wykorzystanie twojej energii!
 • Czy trzymasz się konwenansów?

  Czy trzymasz się konwenansów?

  Dla Panny konwenanse są czymś zupełnie naturalnym. Skorpion zaś łamie je przy każdej okazji.

Filmy - Horoskopy (1)

 • Czy Polacy wierzą w horoskopy?

  Z badań CBOS wynika że, horoskopy czyta ponad połowa Polaków. Ilu z nich w nie wierzy? Tego nie wiadomo. Pod tym względem rekordy biją Amerykanie. Blisko jedna czwarta mieszkańców Stanów Zjednoczonych przyznaje, że wierzy we wróżby. Z czego wynika ta wiara? Psychologowie twierdzą, że przede wszystkim z lęku przed braniem odpowiedzialności za swoje życie. Winę zrzuca się na los lub gwiazdy. Zapytaliśmy przechodniów co oni sądzą o horoskopach i czy sami w nie wierzą. PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK OD 9:00.