Horoskop Andrzeja Jamroza

Artykuły - Horoskop Andrzeja Jamroza (111)

 • Baran 2013-06-15

  Twoje życie nabierze pełni. Zaczniesz odnosić sukcesy. Uchwycisz to, co ci umknęło w przeszłości. Sprawy ważne będą ugruntowane i oparte o nową strukturę obowiązków.
 • Wodnik 2013-06-14

  Wasze namiętności mogą znaleźć szczęśliwy finał, ale wcześniej może ktoś wybić cię z rytmu. Konieczne będzie uspokojenie. Wasz związek nie wyczerpał jeszcze wszystkich możliwości. Dla samotnych: W sferze uczuć uwolnisz się od zwątpienia i uwierzysz, że możesz kogoś spotkać, kto będzie współgrać z twoimi wibracjami.
 • Lew 2013-06-14

  Pod wpływem emocji wyobraźnia podpowiedzieć ci może coś niewłaściwego. Ostrożnie postępuj z emocjami. Trudny dzień na wyznawanie uczuć bez namysłu. Dla samotnych: Być może, że priorytetem teraz może być studiowanie, a sprawy uczuciowe muszą poczekać! Wieczorem nie podejmuj sercowych pochopnych decyzji.
 • Wodnik 2013-06-14

  Sprzyja wytrwałość. Oryginalne pomysły będą miały możliwość realizacji poprzez dopracowanie szczegółów. Zaczniesz odkrywać w sobie nowe energie dzięki systematyczności!
 • Rak 2013-06-14

  Stworzysz bardziej oryginalny styl życia. Nowe pomysły znajdą twórczą realizację. Czas aktywnego realizowania oryginalnych idei. Wyobraźnię połączysz ze światem realizmu i finansami.
 • Baran 2013-06-14

  Odrodzenie. Dobry czas dla kontaktu z ludźmi o dużej mocy. Korzystnie ułożą się sprawy długofalowe. Nie trzeba się spieszyć. Czas pokaże, że warto sukcesywnie i skutecznie zmierzać do celu!
 • Byk 2013-06-14

  Wybierzesz spokój i harmonię. Nie wolno ci wariować i pragnąć seksu bez gry wstępnej. Dzisiaj warto wcześniej zrozumieć głębsze uwarunkowania miłości. Dla samotnych: Temat zjednoczenia zobaczysz w kategoriach kosmicznych. Zbyt silne emocjonalne impulsy mogą zburzyć nadejście emocji, o których marzysz.
 • Baran 2013-06-14

  Sprzyjający dzień dla bycia razem. Z bliską ci osobą odkryjecie niezwykłe sfery erotyczne waszych ciał. Wyczujecie nieznane wam jeszcze wibracje. Dla samotnych: Sprzyja otwartość na zmysłowe nowości. Możesz spotkać kogoś o niezwykle twórczym spojrzeniu na sferę uczuć, kto zainspiruje cię czymś oryginalnym.
 • Waga 2013-06-14

  Możesz zacząć się ubierać w sposób wręcz szokujący i prowokujący. Za tym jednak kryć się będzie twoja delikatna dusza. Z bliską ci osobą w ciemnościach rozpłyniecie się w słodkim uścisku. Dla samotnych: Dobrze wpłynie na ciebie towarzystwo ludzi, który cenią sobie subtelności w erotyce. Wieczorem czas na gorącą herbatę. Ktoś czeka na twój znak.
 • Waga 2013-06-14

  Czas mobilizacji najlepszych stron twojej osobowości. Uruchomisz swoje intelektualne rezerwy Znikną krępujące cię blokady. Możesz działać w sposób wysoce oryginalny. Bądź dobrej myśli.