Honolulu

Artykuły - Honolulu (18)

 • Przez niego ewakuowali lotnisko

  Przez niego ewakuowali lotnisko

  Matt Berninger z amerykańskiej formacji The National doprowadził do ewakuacji lotniska w Honolulu na Hawajach. A wszystko to przez... budzik!
 • Caban po dwóch latach zakończyła rejs dookoła świata

  Natasza Caban dopłynęła do portu w Honolulu i tym samym zakończyła rejs dookoła świata. Spędziła na morzu blisko dwa lata, a cała podróż, z przerwami na pobyt na lądzie, trwała 28 miesięcy. 32-letnia żeglarka z Ustki przepłynęła na niewielkim jachcie "Tanasza Polska" około 26 tysięcy mil morskich.
 • Willoughby skazana na pięć lat

  Willoughby skazana na pięć lat

  Wicemistrzyni olimpijska z Pekinu 2008 w drużynowym turnieju siatkarek Amerykanka Kim Willoughby skazana została przez sąd w Honolulu na pięć lat pozbawienia wolności w zawieszeniu za pobicie w grudniu 2006 roku Sary Daniel.
 • Pro Bowl 2010 w Miami

  Pro Bowl, doroczny mecz, w którym od 30 lat spotykają się w Honolulu najlepsi gracze zawodowej NFL, w 2010 roku odbędzie się nie na archipelagu Hawajów, lecz w Miami na Florydzie - poinformowały media w Honolulu.
 • Proces wicemistrzyni olimpijskiej przełożony

  Sędzia Derrick Chan zwolnił za kaucją wicemistrzynię olimpijską z Pekinu, amerykańską siatkarkę Kim Willoughby oskarżoną o pobicie Sary Daniel i wyznaczył termin rozprawy na maj 2009 roku.
 • Maratończyk na dopingu

  Maratończyk na dopingu

  Etiopski lekkoatleta Ambesse Tolossa został zdyskwalifikowany do 2010 roku przez rodzimą federację i pozbawiony zwycięstwa w ubiegłorocznym maratonie w Honolulu, za stosowanie niedozwolonych środków wspomagających.
 • Na Hawajach kochają Becksa

  Na Hawajach kochają Becksa

  Rozszalały tłum fanów, miss Honolulu Raeceen Woolford oraz zespół grający tradycyjną hawajską muzykę przywitał pomocnika Los Angeles Galaxy Davida Beckhama na lotnisku w Honolulu.
 • Elvis na postumencie

  Elvis na postumencie

  Pomnik Elvisa Presley'a naturalnej wielkości stanął w Honolulu, stolicy Hawajów, by upamiętnić jeden z najsłynniejszych występów "króla rock'n'rolla".
 • "Zagubieni" prześwietleni

  "Zagubieni" prześwietleni

  Taśma filmowa, zawierająca materiał z "Zagubionych", została przypadkowo prześwietlona na lotnisku w Honolulu.
 • Jeśli futbol, to tylko na Hawajach

  Jeśli futbol, to tylko na Hawajach

  Hawaje to wymarzone miejsce na wakacje. W pierwszym tygodniu lutego ta piękna wyspa jest także centrum futbolu amerykańskiego z racji Meczu Gwiazd NFL, czyli Pro Bowl.

Filmy - Honolulu (2)