Honda Civic

Artykuły - Honda Civic (52)

 • Prototypowa Honda Civic Type R

  Prototypowa Honda Civic Type R

  Na salonie w Paryżu debiutuje dziś koncepcyjna Honda Civic Type R. Prototypowe auto traktować można, jako zapowiedź kolejnej generacji modelu, którego rynkową premierę zaplanowano na przyszły rok.
 • Honda Civic nr 10. Pierwsze zdjęcia!

  Honda Civic nr 10. Pierwsze zdjęcia!

  W zakładzie produkcyjnym Hondy w brytyjskim Swindon odbyła się dzisiaj pierwsza publiczna prezentacja europejskiej wersji nowej Hondy Civic.
 • Honda Civic Hatchback Prototype

  Honda Civic Hatchback Prototype

  Na genewskim stoisku Hondy podziwiać można prototyp kolejnego, dziesiątego już, wcielenia modelu Civic. Japończycy stawiają na sportowy wizerunek auta.
 • Honda Civic Type R 2.0 VTEC Turbo GT Pack. Walka o czas

  Honda Civic Type R 2.0 VTEC Turbo GT Pack. Walka o czas

  5,7 s oraz 7 minut i niecałe 51 sekund - tylko tyle, odpowiednio, nowa 310-konna Honda Civic Type R 2.0 VTEC Turbo GT Pack potrzebuje na przyspieszenie od 0 do 100 km/h i na pokonanie okrążenia legendarnej Nordschleife, czyli Północnej Pętli toru Nürburgring, zwanego też Zielonym Piekłem. Obydwa czasy stanowią rekord w kategorii hot hatchy z napędem na przednie koła.
 • Honda Civic Coupe. Całkiem inna niż sedan

  Honda Civic Coupe. Całkiem inna niż sedan

  Na trwającym właśnie salonie w Los Angeles Honda zaprezentowała długo wyczekiwanego Civica z nadwoziem coupe. Samochód trafić ma na amerykański rynek w marcu przyszłego roku.
 • Nowa Honda Civic zaprezentowana!

  Nowa Honda Civic zaprezentowana!

  Na specjalnie przygotowanej imprezie w Los Angeles, odbyła się premiera Hondy Civic dziesiątej generacji, ale póki co tylko w wersji sedan.
 • Honda Civic w wersji dla rowerzystów

  Honda Civic w wersji dla rowerzystów

  Na stoisku Hondy we Frankfurcie podziwiać będzie można koncepcyjny model o nazwie Active Life. Stylistyczna wariacja na temat Civica Tourer podkreślać ma uniwersalność kompaktowego kombi.
 • Ruszyła produkcja Hondy Civic Type R

  Ruszyła produkcja Hondy Civic Type R

  W brytyjskiej fabryce Hondy w Swindon ruszyła produkcja modelu Civic Type R. Pierwsze trzy egzemplarze auta zjechały z taśmy przy akompaniamencie muzyki.
 • Honda Civic Type R w szczegółach. Opowiada Gabriele Tarquini

  Honda Civic Type R w szczegółach. Opowiada Gabriele Tarquini

  Nasza pierwsza jazda najostrzejszą Hondą Civic w historii już za nami. W czwartek, na torze Slovakiaring pod Bratysławą mieliśmy możliwość wypróbować to auto.
 • Koncepcyjna nowa Honda Civic

  Koncepcyjna nowa Honda Civic

  Honda zaprezentowała w Nowym Jorku koncepcyjną wizję sportowej odmiany modelu Civic. Samochód zapowiada kierunek, w którym podążać będą japońscy styliści projektują kolejną generację popularnego auta.

Filmy - Honda Civic (7)

 • Honda Civic Type R

  Honda pracuje nad najmocniejszą wersją modeli Civic, tradycyjnie oznaczoną Type R. Samochód jest testowany m.in. na torze Nurburgring.
 • Honda civic numer 4

  Wkrótce w salonach sprzedaży pojawi się kolejne, dziewiąte już wcielenie modelu civic. Jak zmienił się ten popularny kompakt? Tego dowiesz się z filmu.
 • Honda Civic

  Na salonie we Frankfurcie Honda pokazała Civica nowej generacji.
 • Nowy model hondy civic

  Oto nowa honda civic. Sylwetka nowego modelu wciąż ukryta jest pod kamuflażem, więc detali nie znamy, jednak nowy model raczej nie będzie rewolucją, a ewolucją auta poprzedniej generacji. Prototypy spędziły godziny w tunelach aerodynamicznych, dzięki temu auto ma cechować się niskim oporem aerodynamicznym, co przekłada się na niższe zużycie paliwa oraz niewielki poziom hałasu, ale również być stabilne przy wyższych prędkościach.