hołowania

Artykuły - Hołowania (4)

 • Na Bałtyku zatonął holowany na złom niemiecki statek

  Około 8 mil morskich na północny wschód od Rozewia (woj. pomorskie) zatonął na Bałtyku holowany na złom niemiecki statek. Wrak leży na głębokości 35 metrów. Polskie służby wydały ostrzeżenie nawigacyjne, obiekt nie zagraża środowisku naturalnemu.
 • Bardzo drogie holowanie. Ostrożnie z parkowaniem

  Bardzo drogie holowanie. Ostrożnie z parkowaniem

  Aż 440 złotych kosztuje w Warszawie odholowanie źle zaparkowanego samochodu, podczas gdy za normalne holowanie zepsutego auta trzeba zapłacić około 150 złotych.
 • Holowanie na A4

  Na początku zimy, w ramach testów, rozlosowaliśmy wśród naszych czytelników 50 kompletów opon zimowych Michelin Alpin A4. Czy mimo ujemnych temperatur, nowe opony firmy Michelin spotkały się z ciepłym przyjęciem?
 • Nowy Sącz: Uwaga, będą holować!

  Nowy Sącz: Uwaga, będą holować!

  Już nie tylko mandaty i blokady na koła, ale i holowanie czeka kierowców, którzy utrudniają ruch w Nowym Sączu (woj. małopolskie), parkując w niedozwolonych miejscach. Straż Miejska zaostrzyła bowiem kary dla nieprawidłowo parkujących kierowców.
 • 4-latek uderzony kluczem do holowania

  Z ciężkimi obrażeniami głowy przewieziono w środę do szpitala czterolatka, który w Czeladzi został uderzony kluczem, użytym przy holowaniu autobusu.
 • Za holowanie zapłaci sprawca

  Za holowanie zapłaci sprawca

  Gratisowy pakiet pomocy dodawany nawet do zwykłych polis OC komunikacyjnego staje się powoli standardem. Obietnica pomocy w razie wypadku czy awarii samochodu ma zachęcić do kupna polisy.