hollywoodzkie gwiazdy

Artykuły - Hollywoodzkie gwiazdy (43)

 • Dietetyczne porady gwiazd groźne dla zdrowia?

  Dietetyczne porady gwiazd groźne dla zdrowia?

  Oczyszczająca dieta Beyonce, bezglutenowe przepisy kulinarne Gwyneth Paltrow oraz "powietrzna" dieta Madonny - to sposoby na zdrowie i smukłą sylwetkę pochodzące od gwiazd. A co na to lekarze? Medycy ostrzegają - porady gwiazd mogą być groźne dla zdrowia!
 • "Ślepy traf": Studenckie wakacje na Kostaryce [recenzja]

  "Ślepy traf": Studenckie wakacje na Kostaryce [recenzja]

  W "Ślepym trafie" jest wszystko to, na co liczą amatorzy amerykańskich filmów "o bogaczach nie z tej ziemi". W rolach głównych oglądamy hollywoodzkie gwiazdy - Justina Timberlake'a, Bena Afflecka i Gemmę Arterton.
 • Któż nie uwielbia Toma Hanksa?

  Któż nie uwielbia Toma Hanksa?

  Dla Broadwayu kończący się sezon teatralny był najgorszych od ośmiu lat pod względem frekwencji. Ale nie dla tych spektakli, do których zatrudniono hollywoodzkie gwiazdy. "Lucky Guy" ze zdobywcą dwóch Oscarów Tomem Hanksem zarabia około miliona dolarów tygodniowo!
 • Hollywoodzkie gwiazdy mówią po polsku

  Hollywoodzkie gwiazdy mówią po polsku

  One: Rachel Weisz, Mila Kunis i Michelle Williams. Trzy kobiety, trzy niezwykłe osobowości. Piękne, przebojowe i utalentowane wcieliły się role trzech czarownic: niegodziwej Evanory, dobrej Theodory i mądrej Gliwii w zrealizowanym z wielkim rozmachem filmie "Oz: Wielki i Potężny".
 • Bruce Willis przeniesie się w czasie

  Bruce Willis przeniesie się w czasie

  Największe hollywoodzkie gwiazdy już niebawem przeniosą się w czasie. Bruce Willis, Joseph Gordon-Levitt i Emily Blunt zagrali w filmie science fiction "Looper - pętla czasu". Jego światowa premiera już w najbliższy piątek.
 • Hollywoodzkie gwiazdy marzą o Broadwayu

  Hollywoodzkie gwiazdy marzą o Broadwayu

  Teatr wraca do łask, także gwiazd filmu. W ostatnim czasie na Broadway postanowili wrócić m.in. Ethan Hawke, Tom Hanks i Hugh Jackman. Niedawno na deskach nowojorskiego teatru zadebiutował też Robin Williams. Teraz do swoich korzeni wraca również Alec Baldwin.
 • Hollywoodzkie gwiazdy są milsze niż polskie

  Hollywoodzkie gwiazdy są milsze niż polskie

  Anna Wendzikowska niedawno dołączyła do obsady serialu "M jak miłość". W najbliższych dniach będzie ją można zobaczyć także w relacjach z festiwalu w Cannes, gdzie przeprowadzi wywiady z gwiazdami kina.
 • Alvernia Studios, czyli Hollywood pod Krakowem

  Alvernia Studios, czyli Hollywood pod Krakowem

  W Alvernia Studios, położonej 30 km od Krakowa wytwórni filmowej, odbyła się 14 kwietnia konferencja prasowa, poświęcona polsko-amerykańskiej koprodukcji "Vamps". Podczas spotkania ogłoszono, że polska wytwórnia przygotuje również efekty specjalne do filmu "Arbitrage", w którym występują hollywoodzkie gwiazdy - Susan Sarandon, Richard Gere, Tim Roth i Laetitia Casta.
 • Kidman i Owen: Burzliwy romans

  Kidman i Owen: Burzliwy romans

  Telewizja HBO ogłosiła w piątek, 11 marca, że rozpoczyna produkcję filmu "Hemingway & Gellhorn". Zdjęcia realizowane będą m.in. w San Francisco, na fotelu reżysera zasiądzie Philp Kaufman, a głównych bohaterów zagrają hollywoodzkie gwiazdy - Nicole Kidman i Clive Owen.
 • Takiego romansu nikt się nie spodziewał

  Takiego romansu nikt się nie spodziewał

  Hollywoodzkie gwiazdy zostały przyłapane "na gorącym uczynku". Seana Penna ("Obywatel Milk") i Scarlett Johansson ("Między słowami") zauważono na randce w Los Angeles. Romans między aktorami zapowiada się bardzo obiecująco.