Hollywoodzka gwiazda

Artykuły - Hollywoodzka gwiazda (66)

 • Najlepiej zarabiające aktorki!

  Najlepiej zarabiające aktorki!

  Angelina Jolie zajęła pierwsze miejsce na liście najlepiej zarabiających aktorek na świecie, którą 29 lipca opublikował magazyn "Forbes". Jest to o tyle zaskakująca informacja, że hollywoodzka gwiazda na dużym ekranie pojawiła się ostatnio w 2010 roku, czyli trzy lata temu.
 • Halle Berry romantycznie?

  Halle Berry romantycznie?

  Halle Berry ("Śmierć nadejdzie jutro", "Kod dostępu", "Atlas chmur") narzeka ostatnio na brak ról w komediach romantycznych. W najbliższych latach hollywoodzka gwiazda zamierza pokazać się na dużym ekranie z nieco łagodniejszej strony.
 • Reese Witherspoon aresztowana!

  Reese Witherspoon aresztowana!

  Reese Witherspoon ("Legalna blondynka", "Spacer po linie", "Woda dla słoni") ma poważne kłopoty. Hollywoodzka gwiazda została zatrzymana przez policję wraz z mężem, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu.
 • Hollywoodzkie gwiazdy mówią po polsku

  Hollywoodzkie gwiazdy mówią po polsku

  One: Rachel Weisz, Mila Kunis i Michelle Williams. Trzy kobiety, trzy niezwykłe osobowości. Piękne, przebojowe i utalentowane wcieliły się role trzech czarownic: niegodziwej Evanory, dobrej Theodory i mądrej Gliwii w zrealizowanym z wielkim rozmachem filmie "Oz: Wielki i Potężny".
 • Emily Blunt: Grzeczna dziewczynka?

  Emily Blunt: Grzeczna dziewczynka?

  Ta hollywoodzka gwiazda czuje się tak samo swobodnie w gorsecie, jak i w dżinsach. Ale najchętniej wbiłaby się w kostium superbohaterki!
 • Hollywoodzkie gwiazdy marzą o Broadwayu

  Hollywoodzkie gwiazdy marzą o Broadwayu

  Teatr wraca do łask, także gwiazd filmu. W ostatnim czasie na Broadway postanowili wrócić m.in. Ethan Hawke, Tom Hanks i Hugh Jackman. Niedawno na deskach nowojorskiego teatru zadebiutował też Robin Williams. Teraz do swoich korzeni wraca również Alec Baldwin.
 • Erotyczny skandal w Cannes

  Erotyczny skandal w Cannes

  Hollywoodzka gwiazda Nicole Kidman wywołała "ekranowy skandal" na festiwalu w Cannes. Sławna australijska aktorka gra w dreszczowcu "The Paperboy" ("Doręczyciel gazet") Amerykanina Lee Danielsa. W filmie nie brakuje niezwykle odważnych i szokujących scen erotycznych.
 • Doradza, jak zdrowo żyć

  Doradza, jak zdrowo żyć

  Hollywoodzka gwiazda, wzorowa żona i matka, Jessica Alba zadebiutuje w roli pisarki. Na początku przyszłego roku do księgarń trafi jej pierwsza książka - "The Honest Life", w której aktorka radzi, jak zadbać o zdrowy styl życia rodziny.
 • Scarlett Johannson i Hitchcock

  Scarlett Johannson i Hitchcock

  Scarlett Johansson zobaczymy w filmie "The Making of Psycho". Hollywoodzka gwiazda zagra Janet Leigh, aktorkę najbardziej znaną ze słynnej sceny pod prysznicem z filmu "Psychoza" Alfreda Hitchcocka.
 • Streep: Czułam się jak dziecko

  Streep: Czułam się jak dziecko

  Meryl Streep wyznała podczas oscarowej gali, iż przyznanie nagrody wyzwoliło w niej niemal dziecięcy entuzjazm. Hollywoodzka gwiazda została uznana za najlepszą aktorkę pierwszoplanową podczas ceremonii, która odbyła się w nocy z 26/27 lutego polskiego czasu, w Los Angeles.