Hollywood

Artykuły - Hollywood (1434)

 • Tomasz Kot u boku gwiazd Hollywood

  Tomasz Kot u boku gwiazd Hollywood

  Po międzynarodowym sukcesie "Zimnej wojny" nazwisko Tomasza Kota zaczęło pojawiać się w związku z wieloma wysokobudżetowymi produkcjami. Wedle plotek miał on być przymierzany do roli złoczyńcy w 25. filmie o przygodach Jamesa Bonda. Współpracą z polskim aktorem jest podobno zainteresowana Chloe Zhao, reżyserka "The Eternals", kolejnej superprodukcji Marvela. Tymczasem serwis "Deadline" donosi, że Kot rozpoczął zdjęcia do międzynarodowej produkcji, w której wystąpi u boku hollywoodzkich gwiazd.
 • Hollyweed zamiast Hollywood

  Hollyweed zamiast Hollywood

  Mieszkańcy Los Angeles w USA zobaczyli w Nowy Rok, że słynny wielki napis Hollywood na wzgórzach nad miastem wandale przerobili w sylwestra na Hollyweed, co można przetłumaczyć na "święte zioło".
 • Po Detroit umiera kolejna amerykańska legenda, Hollywood

  Po Detroit umiera kolejna amerykańska legenda, Hollywood

  Produkcja filmów na terenie Kalifornii spadła od 2000 r. aż o 60 proc. W tym czasie zlikwidowano w branży 50 tys. miejsc prac.
 • Hollywood zadebiutował we wtorek na NewConnect

  Hollywood zadebiutował we wtorek na NewConnect

  Spółka Hollywood zadebiutowała we wtorek na rynku NewConnect. Do obrotu trafiło 800 tys. akcji serii D. Hollywood to ósma spółka debiutująca w 2014 r. na NewConnect (w sumie 445. firma tam notowana).
 • Hollywood zadebiutuje 18 marca na NewConnect

  Hollywood zadebiutuje na rynku NewConnect we wtorek 18 marca - podała giełda w komunikacie. Do obrotu trafi 800 tys. akcji serii D.
 • Co bogacze muszą sprzedawać, żeby nie zbankrutować?

  Co bogacze muszą sprzedawać, żeby nie zbankrutować?

  Wielu celebrytów doświadczyło bolesnego upadku, z milionerów stając się bankrutami. Don Johnson musiał zlicytować swój dom, Mike Tyson dorobił się kilkudziesięciomilionowego długu, Burt Reynolds ogłosił upadłość. Bardzo często bogacze muszą ratować się sprzedażą swoich najcenniejszych rzeczy. Jak to wygląda?

Filmy - Hollywood (20)