Hollywood

Artykuły - Hollywood (1432)

 • Hollyweed zamiast Hollywood

  Hollyweed zamiast Hollywood

  Mieszkańcy Los Angeles w USA zobaczyli w Nowy Rok, że słynny wielki napis Hollywood na wzgórzach nad miastem wandale przerobili w sylwestra na Hollyweed, co można przetłumaczyć na "święte zioło".
 • Po Detroit umiera kolejna amerykańska legenda, Hollywood

  Po Detroit umiera kolejna amerykańska legenda, Hollywood

  Produkcja filmów na terenie Kalifornii spadła od 2000 r. aż o 60 proc. W tym czasie zlikwidowano w branży 50 tys. miejsc prac.
 • Hollywood zadebiutował we wtorek na NewConnect

  Hollywood zadebiutował we wtorek na NewConnect

  Spółka Hollywood zadebiutowała we wtorek na rynku NewConnect. Do obrotu trafiło 800 tys. akcji serii D. Hollywood to ósma spółka debiutująca w 2014 r. na NewConnect (w sumie 445. firma tam notowana).
 • Hollywood zadebiutuje 18 marca na NewConnect

  Hollywood zadebiutuje na rynku NewConnect we wtorek 18 marca - podała giełda w komunikacie. Do obrotu trafi 800 tys. akcji serii D.
 • Co bogacze muszą sprzedawać, żeby nie zbankrutować?

  Co bogacze muszą sprzedawać, żeby nie zbankrutować?

  Wielu celebrytów doświadczyło bolesnego upadku, z milionerów stając się bankrutami. Don Johnson musiał zlicytować swój dom, Mike Tyson dorobił się kilkudziesięciomilionowego długu, Burt Reynolds ogłosił upadłość. Bardzo często bogacze muszą ratować się sprzedażą swoich najcenniejszych rzeczy. Jak to wygląda?
 • Co można kupić w lombardzie?

  Co można kupić w lombardzie?

  Z czym kojarzy Wam się lombard? Z szybką pożyczką na spłatę raty samochodowej, zastawianiem precjozów teściowej, a może ostatnią deską ratunku, gdy nie można już związać końca z końcem?

Filmy - Hollywood (19)

 • Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego u Tarantino

  Jak podaje "The Hollywood Reporter", Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood" zagra Rafał Zawierucha.
 • Sellin: Mel Gibson byłby idealnym Janem III Sobieskim

  Gibson byłby idealnym Janem III Sobieskim. Proszę go sobie wyobrazić z tym przyklejonym wąsem, ucharakteryzowanego na sarmatę - mówił w Porannej rozmowie w RMF FM Jarosław Sellin, wiceminister kultury. Polityk PiS komentował w ten sposób pomysł nakręcenia kasowego filmu, opowiadającego o historii Polski.
 • Sellin: Mel Gibson byłby idealnym Janem III Sobieskim

  Gibson byłby idealnym Janem III Sobieskim. Proszę go sobie wyobrazić z tym przyklejonym wąsem, ucharakteryzowanego na sarmatę - mówił w Porannej rozmowie w RMF FM Jarosław Sellin, wiceminister kultury. Polityk PiS komentował w ten sposób pomysł nakręcenia kasowego filmu, opowiadającego o historii Polski.
 • Weronika Rosati: Hollywood to dwie ulice. Jest tam bardzo brzydko

  Tam, gdzie będzie moje serce, tam będzie mój dom – mówi Weronika Rosati, która od kilku lat dzieli życie między Polskę a Stany Zjednoczone. Aktorka twierdzi, że w Polsce stale znajduje się w centrum zainteresowania mediów, spokój odnajduje dopiero w Los Angeles. Samo Hollywood uważa natomiast za miejsce brzydkie i mało ciekawe. Ze względu na pracę ojca dyplomaty Weronika Rosati znaczną część dzieciństwa spędziła w Stanach Zjednoczonych i Szwajcarii. Do Polski wróciła jako sześciolatka, w kraju zaczęła też studia aktorskie. W 2004 roku przeniosła się jednak do Nowego Jorku, gdzie rozpoczęła studia w The Actors Studio – szkole aktorskiej Lee Strasberga. Dwa lata później zaczęła naukę w Stella Adler Academy of Acting and Theatre w Los Angeles. Od tego czasu swoje życie dzieli miedzy Polskę a Stany Zjednoczone. – Staram się dzielić ten czas i chyba tak ogólnie wychodzi na to, że połowę czasu spędzam tu, a połowę czasu spędzam tam. Jest takie powiedzenie, że dom jest tam, gdzie jest serce, więc tam, gdzie będzie moje serce, tam będzie mój dom – mówi Weronika Rosati.