Holly Hunter

Synonimy:
Hunter Holly,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Holly Hunter (15)

 • Holly Hunter: Winda, Polak i późne macierzyństwo

  Holly Hunter: Winda, Polak i późne macierzyństwo

  Choć powtarza, że zakochała się w Polsce, jej miłość do męża Janusza Kamińskiego, niestety, nie przetrwała.
 • Holly Hunter w filmie "I tak cię kocham"

  Holly Hunter w filmie "I tak cię kocham"

  Laureatka Oscara, na koncie z czterema nominacjami do statuetki Akademii. Od 40 lat pracuje w Hollywood i, jak sama powtarza, została stworzona do ról pierwszoplanowych. Nie unika jednak drugiego planu, tworząc postaci równie wyraziste. 5 stycznia na ekrany trafi komedia romantyczna "I tak cię kocham", w której Holly Hunter wcieliła się w rolę matki głównej bohaterki - i robi to z charyzmą godną oscarowej nominacji.
 • Holly Hunter: Może jestem zbyt leniwa?

  Holly Hunter: Może jestem zbyt leniwa?

  Holly Hunter słynie z ról kobiet twardych, ale jednocześnie targanych wewnętrznymi sprzecznościami. Bez trudu wciela się w wyraziste, a niejednokrotnie także dziwne osobowości. Gwiazda takich produkcji, jak "Fortepian" i "Bracie, gdzie jesteś?", skończyła 20 marca 55 lat. Uwierzycie?
 • Holly Hunter ponownie u Campion

  Holly Hunter ponownie u Campion

  Holly Hunter i Jane Campion znów pracują razem nad filmem. Efektem tej współpracy będzie sześcioczęściowy dramat telewizyjny "Top of the lake".
 • Holly Hunter żegna się z serialem

  Holly Hunter żegna się z serialem

  Holly Hunter żegna się ze swoją "zabójczą" rolą w serialu policyjnym "Saving Grace". Wszystko wskazuje na to, że szefowie stacji telewizyjnej zdecydowali, że zawieszają produkcję.
 • Holly Hunter w erotycznej historii o duchach

  Holly Hunter w erotycznej historii o duchach

  Amerykańska aktorka Holly Hunter ("Fortepian") dołączyła do obsady "Frost Flowers". Film opowiadał będzie o zderzeniu świata duchów z ludzkim, a opowieść będzie zawierała wątek erotyczny.
 • Gwiazdy uhonorowane

  Gwiazdy uhonorowane

  Jack Nicholson ("Lepiej późno niż później: Something's Gotta Give"), Sean Penn ("Rzeka tajemnic"), Holly Hunter ("Trzynastka") oraz Robin Wright Penn ("Biały oleander") zostali uhonorowani przez organizatorów CineVegas Film Festival. Tegoroczna impreza odbędzie się w Las Vegas w dniach 11-19 czerwca.
 • Holly Hunter żoną Robina Williamsa

  Holly Hunter żoną Robina Williamsa

  Holly Hunter ("Trzynastka") dołączy do obsady czarnej komedii "The Bih White". Hollywoodzka aktorka spotka się na planie z Robinem Willimasem ("Zdjęcie w godzinę"), Jamesem Woodsem ("Chłopaki mojego życia") i Giovannim Ribisi ("Między słowami").
 • Wyróżniona Holly Hunter

  Wyróżniona Holly Hunter

  Holly Hunter ("Fortepian", "Trzynastka", "Bracie, gdzie jesteś?") została tegoroczną laureatką nagrody Invicta Distinguished Actor Award. Wyróżnienie przyznawane jest przez członków Amerykańskiego Stowarzyszenia Kostiumologów Filmowych.
 • Gwiazdy przemówią dla Pixara

  Gwiazdy przemówią dla Pixara

  Wytwórnia Pixar ("Toy Story 2", "Potwory i spółka") potwierdziła nazwiska aktorów, którzy wezmą udział w jej kolejnym projekcie. Głosów bohaterom filmu "The Incredibles" udzielą Craig T. Nelson ("Duch", serial "Bez pardonu"), zdobywczyni Oscara Holly Hunter ("Fortepian", "Bracie, gdzie jesteś") i Samuel L. Jackson ("Pulp Fiction", "Sekcja 8.").