Muzyka - Holandia

Artykuły - Holandia (5)

 • Kim jest zwycięzca Eurowizji Duncan Laurence i o czym jest piosenka "Arcade"?

  Kim jest zwycięzca Eurowizji Duncan Laurence i o czym jest piosenka "Arcade"?

  Duncan Laurence został zwycięzcą 64. Konkursu Piosenki Eurowizji. Faworyt bukmacherów podbił serca jurorów i widowni piosenką "Arcade". Kim jest 25-letni Holender?
 • Sunrise Festival 2010: Będzie trzecia scena

  Sunrise Festival 2010: Będzie trzecia scena

  Tegoroczna edycja tanecznego festiwalu Sunrise w Kołobrzegu zapowiada się niezwykle interesująco. Organizatorzy szykują niespodziankę w postaci trzeciej, dodatkowej sceny.
 • "Undergroundowi do końca"

  "Undergroundowi do końca"

  Jeżeli nie śledzicie holenderskiego rapu lub nie byliście w 2005 roku roku na Hip Hop Kempie, to prawdopodobnie słyszycie o nich po raz pierwszy. Suche poinformowanie was o ich istnieniu i nazwanie ich prawdziwymi weteranami i trueschoolowcami, nie odda w pełni charakteru ich muzyki, dlatego też Diabeł ("Magazyn Hip Hop") postanowił porozmawiać z Sherlockiem, MadPatem, Freezem oraz Ill Kidem o ich najnowszej płycie "Appointment With The Underground", na którą Europa czekała aż... 10 lat!
 • "Obscene Extreme 2005": Znamy skład

  "Obscene Extreme 2005": Znamy skład

  Z dużym wyprzedzeniem organizatorzy festiwalu "Obscene Extreme" podali zestaw wykonawców, którzy wystąpią dla wielbicieli grind core'a i innych brutalnych dźwięków. Jak co roku, festiwal odbędzie się na początku lipca w czeskim Trutnowie. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 7-9 lipca.
 • Smash Fest: Coraz więcej zespołów

  Smash Fest: Coraz więcej zespołów

  Powoli krystalizuje się skład Smash Fest Open Air, letniego festiwalu, który odbędzie się w dniach 28 - 29 czerwca br. na terenie lotniska Bagicz w Ustroniu Morskim koło Kołobrzegu. Swój udział potwierdziły już m.in. grupy Grave, Sinister, Carnal Forge, The Forsaken, Enthroned, Severe Torture, Hypnos, Turbo, Quo Vadis, Devilyn, Sacriversum i Convent.