hokejowa reprezentacja

Artykuły - Hokejowa reprezentacja (724)

Filmy - Hokejowa reprezentacja (20)

 • Hokej. Mateusz Bryk: Lepiej brzydko wygrywać niż ładnie przegrywać. Wideo

  - Kiepski turniej pod względem skuteczności. Ciężko wygrywać, strzelając tylko trzy bramki w całym turnieju. Lepiej brzydko wygrywać niż ładnie przegrywać. Liczy się wynik. To jest sport, każdy chce wygrywać, niezależnie od tego, czy to turniej, czy mecz sparingowy. Zwycięstwo zawsze podnosi na duchu - przyznał Mateusz Bryk, komentując występ hokejowej reprezentacji Polski podczas turnieju EIHC o Puchar Niepodległości w Gdańsku. Nasz zespół pokonał Japonię 3-2 i przegrał z Włochami oraz Węgrami po 0-2.
 • Hokej. Kibice nie chcą oglądać reprezentacji Polski? Wideo

  Mecze reprezentacji Polski podczas turnieju EIHC o Puchar Niepodległości oglądało na lodowisku w Gdańsku zaledwie ok. 300-400 widzów. Co na to selekcjoner Tomasz Valtonen i wiceprezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie Robert Walczak?
 • Hokej. Mariusz Czerkawski przyjdzie z pomocą polskim napastnikom? Wideo

  Padło pytanie, czy Mariusz Czerkawski mógłby pomóc naszym napastnikom w pracy nad poprawą skuteczności. - Co trener może zrobić, jak jest sytuacja dwa na jeden, albo sam na sam, a zawodnik nie strzela bramki? Ani Mariusz Czerkawski nie pomoże, ani Wayne Gretzky. Może pomóc tylko codzienna praca w klubach - odparł trener Tomasz Valtonen.
 • Hokej. Krystian Dziubiński o turnieju w Gdańsku i szansach przed el. igrzysk i MŚ. Wideo

  Kapitan hokejowej reprezentacji Polski Krystian Dziubiński podsumował występ kadry na turnieju EIHC o Puchar Niepodlegości w Gdańsku i ocenił szanse przed dwoma najważniejszymi imprezami sezonu dla "Biało-Czerwonych" - turniejem prekwalifikacyjnym do igrzysk oraz mistrzostwami świata dywizji IB.