hokej

Artykuły - Hokej (2822)

Filmy - Hokej (120)

 • Pjongczang 2018. Rosja - Niemcy 4-3. Euforia i rozpacz komentatorów. Wideo

  W finale turnieju hokeja na lodzie Olimpijczycy z Rosji pokonali w niesamowitych okolicznościach Niemców 4-3. Komentatorzy co rusz wpadali w euforię, choć na końcu niektórzy byli zrozpaczeni. Zobacz, jak skomentowano ostatnie momenty wielkiego finału.
 • Pjongczang 2018. Kanada - Niemcy 3-4. Brule znokautował Wolfa. Wideo

  Hokej to twarda gra, także na igrzyskach. Przekonał się o tym Niemiec David Wolf, który po kolizji z Gilbertem Brule musiał zakończyć swój udział w półfinale turnieju olimpijskiego. Kanadyjczyk dostał karę meczu. Niemcy sensacyjnie pokonali Kanadę 4-3 w półfinale igrzysk.
 • Pjongczang 2018. USA - Kanada 3-2 w finale hokeja kobiet. Wideo

  W finale turnieju hokeja na lodzie kobiet doszło do kolejnej części odwiecznej rywalizacji. O złote medale walczyły Kanada i USA. W regulaminowym czasie było 2-2. Wszystko rozstrzygnęło się w rzutach karnych, w których lepsze okazały się Amerykanki. Zimowe igrzyska olimpijskie w Pjongczangu na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
 • Mistrzowie z Soczi, hokeiści Kanady, awansowali do półfinału. Wideo

  Kanadyjczycy pokonali Finów 1-0 (0-0, 0-0, 1-0) i awansowali do półfinału olimpijskiego turnieju hokeja na lodzie w Pjongczangu. Triumfatorzy dwóch poprzednich igrzysk (Soczi 2014, Vancouver 2010) zmierzą się w nim z Niemcami. Zimowe igrzyska w Pjongczangu na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.