Hofman

Artykuły - Hofman (4)

 • Hofman: Sztab robi z Andrzeja Dudy maminsynka

  Hofman: Sztab robi z Andrzeja Dudy maminsynka

  – Sztab Prawa i Sprawiedliwości wydał spore pieniądze na to żeby Andrzeja Dudę zrobić nie maminsynkiem, facetem w krótkich spodniach, tylko dynamicznym prezydentem, no i w ostatnim tygodniu całą tę kampanię rujnuje – ocenił w programie „Gość poranka” w TVP Info były rzecznik PiS Adam Hofman.
 • Adam Hofman uniknie odpowiedzialności. Sprawa się przedawni

  Adam Hofman uniknie odpowiedzialności. Sprawa się przedawni

  Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim nie podjęła jeszcze decyzji o wszczęciu śledztwa przeciw posłowi Adamowi Hofmanowi. Nie odnosi się też do informacji, jakie osoby lub podmioty udzielały ewentualnych pożyczek politykowi. Tymczasem prezes miejskiej spółki Wrocław 2012 Robert Pietryszyn w rozmowie z wrocławską "Gazetą Wyborczą" ujawnił, że to on przelewał pieniądze na konto Hofmana. Hofman miał od 100 tys. zł pożyczki zapłacić 2 tys. zł podatku. Teraz groziłoby mu 20 tys. zł kary. Szczegóły prawne w drugiej części artykułu (autorstwa Tax Care). RMF twerdzi wręcz, że Adam Hofman uniknie odpowiedzialności i sprawa się przedawni.
 • Protasiewicz: PiS to kłębowisko żmij. Jeden drugiego w szklance wody utopi

  Protasiewicz: PiS to kłębowisko żmij. Jeden drugiego w szklance wody utopi

  "​W PO jeden z członków za seksistowskie uwagi o kobiecie został odsunięty. Zobaczymy, jakie standardy ma PiS" - powiedział Jacek Protasiewicz z PO komentując słowa J. Kaczyńskiego, który zapowiedział wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec rzecznika PiS Adama Hofmana.
 • Wnioski do prokuratury w raporcie komisji

  W sprawozdaniu z prac bankowej komisji śledczej, dotyczącym prywatyzacji Banku Śląskiego, które ma być opublikowane w najbliższych dniach znajdą się wnioski do prokuratury - powiedział we wtorek dziennikarzom przewodniczący komisji Artur Hofman (PiS).