hodowanie

Artykuły - Hodowanie (2)

 • W Polsce będą hodowane łososie atlantyckie

  W Polsce będą hodowane łososie atlantyckie

  W tym roku ruszyła pierwsza hodowla łososia atlantyckiego w Polsce. Zlokalizowano ją w okolicach Trzęsacza. Polska jest czołowym importerem i przetwórcą łososia. - Konsumowane w Polsce łososie hodowane są na fermach, w sadzach czyli klatach zanurzonych w wodach norweskich fiordów. Ale już wkrótce możemy jeść rodzime łososie, gdyż są zainteresowani uruchomieniem takiej produkcji w naszym kraju.
 • Hiszpanie hodują glony na biomasę

  Hiszpanie hodują glony na biomasę

  Hiszpańska spółka wodna FCC Aqualia wyhodowała pierwszą partię glonów, które mają być przeznaczone na biopaliwo. Jest to nowatorski projekt dofinansowany przez Komisję Europejską - poinformowała Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa.

Filmy - Hodowanie (1)

 • Fiołek alpejski w domu - jak o niego dbać?

  Fiołki alpejskie to bardzo popularne kwiaty, które przepięknie wyglądają, a ponieważ długo kwitną, są chętnie wybierane jako ozdoba do domu czy na drobny upominek. Niestety, większość z nas nie zna podstawowych zasad, jak prawidłowo zajmować się fiołkami alpejskimi, by przez długi czas cieszyły nas swoimi kwiatami. Zobaczcie nasz poradnik - w parę chwil dowiecie się wszystkiego, co potrzebne, by w warunkach domowych fiołki alpejskie wytrzymały przez długie tygodnie!