Biznes - hobby

Artykuły - Hobby (9)

 • Do 500 złotych dla każdego seniora

  Do 500 złotych dla każdego seniora

  Trwa nabór wniosków do Gdańskiego Funduszu Senioralnego, w ramach którego starsi mieszkańcy mogą pozyskać środki na realizację swoich pasji i integrację środowiska. Można pozyskać dofinansowanie w wysokości maksymalnie 500 zł.
 • Hobby polskich milionerów

  Hobby polskich milionerów

  Grają w golfa, biorą udział w maratonach i rajdach, nurkują. Polscy milionerzy nie zajmują się wyłącznie biznesem. Co robią po pracy?
 • Trzy najciekawsze hobby miliarderów

  Trzy najciekawsze hobby miliarderów

  Wrzuć do naczynia zainteresowania i wizje, a następnie delikatnie wstrząśnij. Dodaj dużo wytrwałości i chęci. Wszystko dobrze wymieszaj, a na koniec posyp szczyptą szczęścia. Oto krótki przepis na pasję, która stanowi "odskocznię" od trudów otaczającej nas rzeczywistości.
 • Inwestowanie w samochody - snobizm czy hobby?

  Inwestowanie w samochody - snobizm czy hobby?

  Polsce inwestowanie w samochody klasyczne nie jest jeszcze dość popularne. Polscy kolekcjonerzy nie traktują swoich okazów jak "prawdziwych" lokat kapitału, rynek doradztwa bierze pod uwagę taką możliwość.
 • Nowe emisje tylko na aukcjach!

  Nowe emisje tylko na aukcjach!

  Od 2010 r. nowe emisje monet i banknotów kolekcjonerskich Narodowego Banku Polskiego będą sprzedawane przez aukcję internetową - podało biuro prasowe NBP. Naszym zdaniem "prawdziwych "kolekcjonerów " jest obecnie w Polsce poniżej 20 tys osób, jednak coraz więcej osób inwestuje w monety co stanowi ciekawą formę dywersyfikacji oszczędności.
 • Dochodowe hobby

  Dochodowe hobby

  Dla tych, co na giełdowej bessie stracili już za dużo, ciekawą propozycją może być inwestowanie w monety. Numizmatyka może być nie tylko hobby, ale i dobrą inwestycją.
 • Ostatni bastion polskich napisów w sieci

  Ostatni bastion polskich napisów w sieci

  Wściekłość milionów Polaków, cybernetyczna furia i zwarte szyki internautów. Oto skutek policyjnego napadu na napisy.org. Tłumacze są gotowi na wszystko.Wywiad "Pulsu Biznesu"
 • Masz autograf, masz skarb

  Masz autograf, masz skarb

  Zbieranie podpisów. Kojarzy się z hobby nastoletnich fanów. Tymczasem na fotografii z dedykacją od Grace Kelly czy czeku z "parafką" Charlesa Dickensa można naprawdę dobrze zarobić.
 • Sukcesem jest trwanie

  Sukcesem jest trwanie

  Firma powstała w roku 1987. Działalność rozpoczęła od sprzedaży komputerów w chwili obecnej jest czołowym dostarczycielem systemów informatycznym na rynek polski (automatyka, sterowanie, robotyka oprogramowanie). Przedstawiamy ASTOR sp. zo.o.