Hobbit: Pustkowie Smauga

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Hobbit: Pustkowie Smauga (Film (2013)[The Hobbit: The Desolation of Smaug] Reż.Peter Jackson) ,

Artykuły - Hobbit: Pustkowie Smauga (17)

 • "Hobbit: Pustkowie Smauga": Wygraj cenne nagrody!

  "Hobbit: Pustkowie Smauga": Wygraj cenne nagrody!

  Mamy wyjątkową propozycję dla fanów "Hobbita". Zapraszamy do konkursu "Quiz wiedzy o filmie 'Hobbit: Pustkowie Smauga'", w którym można wygrać wiele atrakcyjnych nagród!
 • Benedict Cumberbatch: Smok z charakterem

  Benedict Cumberbatch: Smok z charakterem

  Przy okazji premiery drugiej części filmowej superprodukcji "Hobbit: Pustkowie Smauga" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD brytyjski aktor Benedict Cumberbatch opowiada o kulisach pracy na planie filmu i swojej nietypowej roli.
 • Druga część "Hobbita" idzie jak burza

  Druga część "Hobbita" idzie jak burza

  Ponad 600 milionów dolarów zarobiła już druga część "Hobbita" - wylicza na swojej stronie internetowej amerykański magazyn "Variety". To jeszcze nie koniec drogi na szczyt filmowych zestawień. Na "Pustkowie Smauga" czeka jeszcze rynek azjatycki.
 • "Hobbit: Pustkowie Smauga": Hobbita brak [recenzja]

  "Hobbit: Pustkowie Smauga": Hobbita brak [recenzja]

  Peter Jackson w kolejnej odsłonie "Hobbita" popełnia te same przewinienia co w części pierwszej, lecz niekiedy idzie o krok dalej. Budżet filmu, godny skarbów Smauga, sprzyja rozdmuchaniu fabuły i efektów specjalnych. Coraz bardziej jednak gubi się w tym wszystkim istota kina i powieści Tolkiena - wizualnie piękna (ale nie przytłaczająca wizualnością) opowieść.
 • "Hobbit: Pustkowie Smauga" w różnych wersjach

  "Hobbit: Pustkowie Smauga" w różnych wersjach

  Już 25 grudnia widzowie będą mogli przedpremierowo zobaczyć najbardziej wyczekiwaną premierę tego roku, film Petera Jacksona "Hobbit: Pustkowie Smauga". W sali Xtreme katowickiego Multikina produkcję będzie można zobaczyć nie tylko w 3D i w wersji 48 fps, ale również w innowacyjnym systemie Dolby Atmos.
 • Dolby Atmos w Polsce

  Dolby Atmos w Polsce

  Jeszcze przed Gwiazdką widzowie katowickiego Multikina, jako jedyni w Polsce, będą mieli szansę obejrzeć film "Hobbit: Pustkowie Smauga" w wersji z technologią dźwięku Dolby Atmos.
 • "Pustkowie Smauga": Hobbit kontra smok

  "Pustkowie Smauga": Hobbit kontra smok

  "Hobbit: Pustkowie Smauga", druga część nowej trylogii Petera Jacksona, wejdzie 27 grudnia do polskich kin. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Orlando Bloom oraz Benedict Cumberbatch, którego głosem mówi w filmie tytułowy psychopatyczny smok Smaug.
 • Bardzo "brytyjski" Bilbo Baggins

  Bardzo "brytyjski" Bilbo Baggins

  Druga część adaptacji dzieła J.R.R. Tolkiena, będącego wstępem do "Władcy Pierścieni" - "Hobbit: Pustkowie Smauga", w kinach w całej Polsce pojawi się 27 grudnia, ale na pokazach przedpremierowych film będzie można oglądać już od 25 grudnia.
 • Evangeline Lilly "niegrzecznym elfem"

  Evangeline Lilly "niegrzecznym elfem"

  "Niegrzeczny elf" - tak Evangeline Lilly opisała postać, którą ma zagrać w filmie "Hobbit: Pustkowie Smauga".
 • "Hobbit: Pustkowie Smauga": Przedpremiera w IMAX!

  "Hobbit: Pustkowie Smauga": Przedpremiera w IMAX!

  Zbliża się premiera filmu "Hobbit: Pustkowie Smauga", jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. W sieci wielkoformatowych kin IMAX będzie można oglądać drugą część ekranizacji Tolkiena w 3D na specjalnych, przedpremierowych pokazach już od 25 grudnia.

Filmy - Hobbit: Pustkowie Smauga (2)

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii"

  Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego "Władcy pierścieni", to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii: "Hobbit: Niezwykła podróż" (2012) oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga" (2013), nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry, której skarbu strzeże potężny Smaug. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?
 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii"

  Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego "Władcy pierścieni", to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii - "Hobbit: Niezwykła podróż" (2012) oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga" (2013), nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry, której skarbu strzeże potężny Smaug. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?