Hobbit: Niezwykła podróż

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Hobbit: Niezwykła podróż (Film (2012)[The Hobbit: An Unexpected Journey] Reż.Peter Jackson) ,

Artykuły - Hobbit: Niezwykła podróż (24)

 • Odtwórca roli Golluma przeczyta "na żywo" całego "Hobbita"

  Odtwórca roli Golluma przeczyta "na żywo" całego "Hobbita"

  Aktor i reżyser Andy Serkis, znany z roli jaskiniowego stwora w filmowym cyklu Petera Jacksona "Władca Pierścieni", będzie w piątek, 9 maja, czytał na żywo książkę "The Hobbit or There and Back Again". Czyli tę, od której zaczęła się fantastyczna kariera pisarska Johna Ronalda Reuela Tolkiena. Serkis zaczyna publiczne czytanie o godz. 11.00 czasu polskiego. Zaplanowaną na około 10 godzin transmisję można śledzić w internecie
 • "Hobbit: Niezwykła podróż" dłuższy o 13 minut

  "Hobbit: Niezwykła podróż" dłuższy o 13 minut

  Fani Śródziemia już wkrótce będą mieli okazję jeszcze lepiej doświadczyć i przeżyć widowisko jakim jest "Hobbit: Niezwykła podróż" w reżyserii Petera Jacksona. Epicka produkcja fantasy ukaże się w Edycji Rozszerzonej już 8 listopada na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.
 • Orlando Bloom obawiał się "Hobbita"

  Orlando Bloom obawiał się "Hobbita"

  Orlando Bloom przyznał niedawno, że miał pewne obawy związane z ponownym wcieleniem się w rolę elfa Legolasa, jednego z bohaterów trylogii "Władcy Pierścieni", w filmie Petera Jacksona "Hobbit: Pustkowie Smauga".
 • "Hobbit": Nowa Zelandia - Świat Śródziemia

  "Hobbit": Nowa Zelandia - Świat Śródziemia

  Galapagos Films, dystrybutor wydania DVD i Blu-ray filmu "Hobbit: Niezwykła podróż" w reżyserii Petera Jacskona, udostępnił ekskluzywny, ponad 6-minutowy materiał pochodzący z wydawnictwa.
 • "Hobbit: Niezwykła podróż": Konkurs!

  "Hobbit: Niezwykła podróż": Konkurs!

  Film "Hobbit: Niezwykła podróż" jest już dostępny na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać cenne nagrody. Sprawdźcie szczegóły naszej zabawy!
 • Bez nich nie byłoby "Hobbita"

  Bez nich nie byłoby "Hobbita"

  Mimo że głównym bohaterem "Hobbita" jest Bilbo Baggins, widzowie nie wyobrażają sobie ekranizacji powieści Tolkiena bez takich postaci jak Gandalf czy Gollum. Z okazji premiery filmu Petera Jacksona na DVD i Blu-ray odtwórcy ich ról - Ian McKellen i Andy Serkis - opowiedzieli o pracy nad superprodukcją.
 • "Hobbit" na Blu-ray i DVD!

  "Hobbit" na Blu-ray i DVD!

  9 kwietnia na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD debiutuje na sklepowych półkach "Hobbit: Niezwykła podróż" - pierwsza z trzech części filmowej trylogii opartej na arcydziele J.R.R. Tolkiena. Fani Śródziemia otrzymają ponad 110 minut dodatkowych materiałów!
 • Spotkanie on-line z Peterem Jacksonem

  Spotkanie on-line z Peterem Jacksonem

  Zapraszamy do wzięcia udziału w ekskluzywnym spotkaniu on-line z reżyserem Peterem Jacksonem, twórcą filmowych ekranizacji kultowych powieści Tolkiena, "Władca Pierścieni" i "Hobbit". Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 24 marca, o godz. 20.00.
 • Powrót Gandalfa Szarego

  Powrót Gandalfa Szarego

  Ian McKellen wiedział, że nic nie jest przesądzone. Owszem, każdy fan filmowej trylogii "Władca Pierścieni" liczył na to, że brytyjski aktor przywdzieje jeszcze kiedyś szarą opończę i powróci jako czarodziej Gandalf. Nie brakowało też takich, którzy głośno wyrażali przekonanie, iż "Hobbit" nie może powstać bez McKellena w obsadzie.
 • "Hobbit": Podróż do świata przygody

  "Hobbit": Podróż do świata przygody

  "Hobbit: Niezwykła podróż", pierwsza część nowej trylogii Petera Jacksona, trafi do kin w Polsce 28 grudnia. Nowozelandzki reżyser znów zabiera widzów w podróż do mitycznego Śródziemia. Tym razem opowiada o zdarzeniach poprzedzających akcję "Władcy Pierścieni".

Filmy - Hobbit: Niezwykła podróż (4)

 • Władca nie pierścieni, a modelarstwa! Ta okładka „Hobbita” robi wrażenie

  Władca nie pierścieni, a modelarstwa! Ta okładka „Hobbita” robi wrażenie. Qiu Jie wykazał się zręcznością i pomysłowością. Do stworzenia imponującego dzieła, skłoniło go to, że zamówiona książka została lekko uszkodzona podczas transportu. Mężczyzna spędził tydzień na tworzeniu repliki.
 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii"

  Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego "Władcy pierścieni", to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii: "Hobbit: Niezwykła podróż" (2012) oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga" (2013), nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry, której skarbu strzeże potężny Smaug. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?
 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii"

  Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego "Władcy pierścieni", to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii - "Hobbit: Niezwykła podróż" (2012) oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga" (2013), nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry, której skarbu strzeże potężny Smaug. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?
 • "Hobbit: Niezwykła podróż" na Blu-ray i DVD

  Ku ogromnej radości miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena, Peter Jackson powrócił do Śródziemia, przenosząc na ekran "Hobbita". Teraz pierwsza część trylogii poświęconej przygodom Bilba Bagginsa i krasnoludów ukazuje się na Blu-ray i DVD.