Hobbit

Artykuły - Hobbit (74)

Filmy - Hobbit (8)

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii"

  Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego "Władcy pierścieni", to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii: "Hobbit: Niezwykła podróż" (2012) oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga" (2013), nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry, której skarbu strzeże potężny Smaug. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?
 • Święta hobbita, czyli Boże Narodzenie w Śródziemiu

  Bilbo Baggins na pewno spędzałby Boże Narodzenie przy doskonałym jedzeniu i winie! Jestem też przekonany, że zaprosiłby do siebie kompanię krasnoludów - mówi Martin Freeman, odtwórca głównej roli w "Hobbicie", pytany o to, jak mogłoby wyglądać Boże Narodzenie w Śródziemiu. Posłuchaj też, jak planują spędzić święta inne gwiazdy "Hobbita", a także aktorzy grający główne role w filmie "Mandela: Long Walk to Freedom".
 • "Hobbit: Niezwykła podróż" na Blu-ray i DVD

  Ku ogromnej radości miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena, Peter Jackson powrócił do Śródziemia, przenosząc na ekran "Hobbita". Teraz pierwsza część trylogii poświęconej przygodom Bilba Bagginsa i krasnoludów ukazuje się na Blu-ray i DVD.
 • "Gandalf Style"

  "Gangnam Style" i klimaty Śródziemia? Zobaczcie efekt takiego połączenia...