hity internetu

Artykuły - Hity internetu (13)

 • Dziewczynka zbesztana przez mamę hitem internetu (wideo)

  Dziewczynka zbesztana przez mamę hitem internetu (wideo)

  Mamy nowy viral! Bohaterkami najświeższego hitu You Tube są dwie małe dziewczynki i ich wściekła mama oraz niewykonany przebój Cher Lloyd.
 • "Koko Euro spoko", Gotye i śmierć Whitney Houston

  "Koko Euro spoko", Gotye i śmierć Whitney Houston

  Czego Polacy szukali w sieci w 2012 roku? Poznaliśmy wyniki zestawienia Google Zeitgeist 2012 powstałego na podstawie milionów zapytań wpisywanych w popularną wyszukiwarkę internetową.
 • "Monti Style" hitem Internetu

  "Monti Style"- ta parodia znanej na całym świecie koreańskiej piosenki "Gangnam Style", dedykowana premierowi Mario Montiemu bije rekordy popularności wśród włoskich internautów. Piosenkę w rytmie rapu i teledysk do niej przygotowała grupa artystów z Toskanii.
 • Hit Internetu: Wjechali samochodem do supermarketu

  Hit Internetu: Wjechali samochodem do supermarketu

  Grupa polskich nastolatków wjechała samochodem do lokalnego supermarketu. Autorzy "żartu" przez nikogo niepokojeni wyjechali ze sklepu drugimi drzwiami, a swoją akcję uwiecznili nagraniem zamieszczonym w serwisie Youtube.
 • Śpiewający wicepremier hitem internetu

  Śpiewający wicepremier hitem internetu

  Wicepremier Nick Clegg niespodziewanie stał się muzycznym idolem Brytyjczyków. Film, w którym przeprasza wyborców za niedotrzymanie słowa, błyskawicznie stał się hitem sieci. Internauci przerobili go na piosenkę, która wkrótce zostanie oficjalnie wydana.

Filmy - Hity internetu (379)

 • Pies, który nie cierpi zapachów

  Tennessee, Stany Zjednoczone. Są psy, które nie cierpią kotów i to chyba nikogo nie dziwi. Millie jest jednak wyjątkowa. Suczka rasy pit bull nienawidzi bowiem… zapachów! Pupil ma wyjątkowo wyczulony węch i na zapach granulek do płukania tkanin wręcz odskakuje. (STORYFUL/x-news)
 • Popis futbolisty podbija internet

  Nietypowym akcentem zakończył się trening drużyny futbolu amerykańskiego Norwalk High. Kyle Gordon, rozgrywający zespołu, wykonał na zalanym deszczem boisku efektowne "wodowanie", w trakcie którego pokonał na brzuchu ponad 9 metrów. (STORYFUL/x-news)
 • Jak oni ćwierkają: Czy Ebola jest krajem?!

  „Czy Ebola jest krajem?” – to tylko jeden z wielu niedorzecznych wpisów na Twitterze. Zobaczcie, jakie zestawienie najświeższych hitów przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu odcinku. PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ SOBOTĘ OD 9:00.
 • Selektor: Szok na stoku!

  Piątek oznacza kolejny odcinek Selektora! A w nim wiele zaskakujący zwrotów akcji i... baran! Program Selektor prowadzi dla Was Yoczook Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK O 19:00.