hity internetu

Artykuły - Hity internetu (9)

 • Dziewczynka zbesztana przez mamę hitem internetu (wideo)

  Dziewczynka zbesztana przez mamę hitem internetu (wideo)

  Mamy nowy viral! Bohaterkami najświeższego hitu You Tube są dwie małe dziewczynki i ich wściekła mama oraz niewykonany przebój Cher Lloyd.
 • "Koko Euro spoko", Gotye i śmierć Whitney Houston

  "Koko Euro spoko", Gotye i śmierć Whitney Houston

  Czego Polacy szukali w sieci w 2012 roku? Poznaliśmy wyniki zestawienia Google Zeitgeist 2012 powstałego na podstawie milionów zapytań wpisywanych w popularną wyszukiwarkę internetową.
 • "Monti Style" hitem Internetu

  "Monti Style"- ta parodia znanej na całym świecie koreańskiej piosenki "Gangnam Style", dedykowana premierowi Mario Montiemu bije rekordy popularności wśród włoskich internautów. Piosenkę w rytmie rapu i teledysk do niej przygotowała grupa artystów z Toskanii.
 • Hit Internetu: Wjechali samochodem do supermarketu

  Hit Internetu: Wjechali samochodem do supermarketu

  Grupa polskich nastolatków wjechała samochodem do lokalnego supermarketu. Autorzy "żartu" przez nikogo niepokojeni wyjechali ze sklepu drugimi drzwiami, a swoją akcję uwiecznili nagraniem zamieszczonym w serwisie Youtube.
 • Śpiewający wicepremier hitem internetu

  Śpiewający wicepremier hitem internetu

  Wicepremier Nick Clegg niespodziewanie stał się muzycznym idolem Brytyjczyków. Film, w którym przeprasza wyborców za niedotrzymanie słowa, błyskawicznie stał się hitem sieci. Internauci przerobili go na piosenkę, która wkrótce zostanie oficjalnie wydana.
 • Polski ksiądz rapuje. Ewangelizacyjny hit Internetu

  Polski ksiądz rapuje. Ewangelizacyjny hit Internetu

  Ks. Jakub Bartczak, wikariusz z parafii pw. św. Wawrzyńca we Wrocławiu, stał się gwiazdą Internetu po nagraniu hip-hopowego utworu "Pismo Święte'.
 • Taniec do ołtarza hitem internetu

  Taniec do ołtarza hitem internetu

  Kevin Heinz i Jill Peterson zawojowali internet - filmik ukazujący ich taniec do ołtarza obejrzało już prawie osiem milionów osób.
 • Piosenka o śmierci Polaka hitem internetu

  Piosenka o śmierci Polaka hitem internetu

  Kanadyjska artystka Kendel Carson oraz wuj Angeliny Jolie - Chip Taylor - napisali piosenkę o Robercie Dziekańskim - Polaku, który zginął na lotnisku w Vancouver porażony taserem przez policjanta - czytamy na stronach internetowych "Dziennika".
 • Surfujące myszy hitem internetu

  Surfujące myszy hitem internetu

  Wideo z czterema australijskimi myszami uprawiającymi surfing stały się najnowszym hitem internetu. Film przedstawiający Bunsena, Harry'ego, Curly'ego i Chopsticks'a pływających na 30 cm deskach zobaczyły już miliony ludzi - podaje portal ananova.

Filmy - Hity internetu (189)

 • Otworzył wytłaczankę, a tam...

  Wyruszając na zakupy spożywcze w Los Angeles w Kalifornii, Kyle Levonian upewnił się, że ma przy sobie swoje ulubione oczy Googly. Wędrując po sklepie, Kyle skierował gigantyczne oczy na różne produkty. Zabawne?
 • Jak oni ćwierkają: Czy Ebola jest krajem?!

  „Czy Ebola jest krajem?” – to tylko jeden z wielu niedorzecznych wpisów na Twitterze. Zobaczcie, jakie zestawienie najświeższych hitów przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu odcinku. PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ SOBOTĘ OD 9:00.
 • Selektor: Szok na stoku!

  Piątek oznacza kolejny odcinek Selektora! A w nim wiele zaskakujący zwrotów akcji i... baran! Program Selektor prowadzi dla Was Yoczook Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK O 19:00.
 • Selektor: To, co zrobiła, mrozi krew!

  Co tym razem przygotował dla was Yoczook? Zobaczcie subiektywny przegląd najnowszych hitów internetu! Program Selektor prowadzi dla Was Yoczook Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK O 19:00.