hity

Artykuły - Hity (423)

 • Lista światowa: "Roar" Katy Perry wciąż numerem jeden

  Lista światowa: "Roar" Katy Perry wciąż numerem jeden

  Pierwsze miejsce światowej listy przebojów od trzech tygodni okupuje singel "Roar" Katy Perry.
 • "Gazeta Wyborcza": Uwolnić "Znachora"

  Na terenie Rosji państwowa firma Roskino, kiedy tylko chce, sprzedaje licencje na PRL-owskie hity. Ma prawa do ponad 200 filmów, w tym "Jak rozpętałem II wojnę światową", "Samych swoich", "Seksmisji" czy "Znachora" - pisze "Gazeta Wyborcza".
 • Złe dobrego początki, czyli inwestycyjne hity na 2013 rok

  Złe dobrego początki, czyli inwestycyjne hity na 2013 rok

  Ostatnie miesiące nie rozpieszczały inwestorów giełdowych - od początku roku indeks WIG20 spadł o prawie 8 proc. Mimo to (a także dzięki temu, bo przecież lepiej kupić taniej niż drożej) to właśnie gwiazda polskiej giełdy ma w 2013 r. świecić najjaśniej - uważają eksperci banku BGŻOptima. Nie ma natomiast co liczyć na powtórkę zysków z funduszy obligacyjnych i samych papierów dłużnych. Narzekać nie powinny osoby inwestujące w jednostki funduszy lokujących na rynkach wschodzących i stawiające na niektóre surowce przemysłowe oraz w ziemię rolną. Z kolei inwestujący w złoto mają przed sobą ciężki rok.
 • Max Martin: Szara eminencja muzycznego show-biznesu

  Max Martin: Szara eminencja muzycznego show-biznesu

  Nikt nie skomponował więcej przebojów pop niż on. 41-letni Szwed Max Martin już od dwóch dekad wyznacza trendy na listach przebojów.
 • Muse: Pretensjonalni czy genialni?

  Muse: Pretensjonalni czy genialni?

  Prezentujemy 10 najlepszych przebojów brytyjskiej grupy Muse - ulubionego zespołu autorki "Zmierzchu", formacji, która rozmachem chce i może równać się z Queen. Muse to zespół, który potrafi zachwycić, ale jednocześnie niebezpiecznie balansuje na granicy pretensjonalności.
 • Muzyczny hit TVP wraca na antenę

  Muzyczny hit TVP wraca na antenę

  Od 9 września w niedzielne popołudnia na antenie TVP1 Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk będą przypominać największe muzyczne hity w programie "Wideoteka: 60 hitów na 60 lat".
 • Wakacyjne hity filmowe

  Wakacyjne hity filmowe

  Na naszych ekranach jest już zbierający znakomite recenzje "Niesamowity Spider-Man". W oczekiwaniu na kolejne filmowe premiery, prezentujemy te, które mają największe szanse stać się hitami wakacji.
 • Hit Monkey: Nowa gra twórców Transformers

  Hit Monkey: Nowa gra twórców Transformers

  Twórcy wirtualnych przygód Transformersów zapowiedzieli swój nowy projekt. Ponownie będzie to gra na licencji - tym razem developerzy ze studia High Moon wzięli na warsztat dość świeży komiks Marvela: Hit Monkey.
 • Oddala się premiera polskiego hitu

  Oddala się premiera polskiego hitu

  Zgodnie z informacją, która pojawiła się na oficjalnej stronie producenta, polskiej firmy City Interactive, premiera gry Sniper: Ghost Warrior 2 nie odbędzie się, tak jak planowano latem tego roku.
 • Filmowe hity lata!

  Filmowe hity lata!

  Ostatnia odsłona przygód Batmana w reżyserii Christophera Nolana, nazywany prequelem "Obcego" "Prometeusz" Ridleya Scotta, animacje "Epoka lodowcowa 4" i "Madagaskar 3" oraz nowa komedia Woody'ego Allena "Zakochani w Rzymie" - te m.in. filmy trafią w lipcu i sierpniu do kin w Polsce.

Filmy - Hity (11)

 • Hity ostatniego dnia okienka transferowego

  Oto najgłośniejsze transfery piłkarzy w ostatnim dniu letniego okienka transferowego 2016!
 • Syryjski uchodźca hitem sieci!

  Mahmoud Bitar jest najbardziej znanym uchodźcą w Szwecji. Na temat życia w nowej ojczyźnie produkuje regularnie skecze w internecie. Jego filmiki mają już ponad milion odsłon. Choć dopiero od kilku miesięcy jest w tym kraju, ciągle trafia na fanów, którzy chcą się z nim fotografować. Jego ucieczka z Syrii na północ Europy trwała rok. W Szwecji znalazł życiową przystań, choć wciąż nie może się nadziwić temu społeczeństwu. Dlatego regularnie produkuje internetowe dowcipy na ten temat. Żartuje sobie między innymi z wieczornej ciszy, której nie znał z syryjskiej stolicy. Szwecja jest przyjaźnie nastawiona do imigrantów, nie oznacza to jednak, że mogą tu łatwo otrzymać paszport. Wręcz przeciwnie – Mahmoud będzie czekał na ten dokument prawie dwa lata.
 • Przeboje mają kilka żyć

  W tym odcinku dowody na to, że przeboje i koty mają więcej niż jedno życie. Na początek Gerry Rafferty z jego największym przebojem „Baker Street”. O ile zwrotek mogliście nie słyszeć, ale saksofon słyszeli już chyba wszyscy, bo kolejne życie dał mu 6 lat temu niemiecki duet Michael Mind.
 • Dżem podrobił "Laylę"?

  „Sen o Victorii” – tego wstępu nie da się pomylić z żadnym innym. Ale tylko pod warunkiem, że nie znacie wydanego 21 lat wcześniej „Layla” zespołu Derek And The Dominos. Melodia kropka w kropkę, ale o panach z brytyjskiego zespołu na płycie Dżemu – ani słowa.