hit internetu

Artykuły - Hit internetu (56)

Filmy - Hit internetu (215)

 • Uwolniony z cyrku niedźwiedź Baloo na spacerze

  Poznań. Niedźwiedź Baloo, odebrany z cyrku na początku lipca, ma już za sobą pierwszy spacer w Nowym Zoo w Poznaniu. Chociaż na razie jest zdezorientowany, opiekunowie są dobrej myśli i liczą na to, że Baloo wróci do zdrowia. Za kilka tygodni ma zostać przeniesiony na większy wybieg. Teraz czeka go jednak niezbędna rehabilitacja. - Ma bardzo zróżnicowaną, powolutku wprowadzaną dietę. Z jednej strony zaczyna wykazywać bardzo dużo naturalnych zachowań niedźwiedzich, ale z drugiej strony mamy cały czas problem zaburzeń behawioralnych, w jego wypadku trwałych, związanych ze zbyt małą przestrzenią - mówi Ewa Zgrabczyńska, dyrektor Nowego Zoo w Poznaniu. Niedźwiedź Baloo trafił do poznańskiego azylu na początku lipca. Został odebrany z cyrku, gdzie mieszkał w małej przyczepie, a w czasie widowisk karmiony był popcornem. (TVN24/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • To niewątpliwie prawdziwa przygoda życia

  Arnau Mateu porzucił pracę i ruszył w podróż dookoła świata. Teraz mężczyzna prezentuje w przyśpieszeniu, jak wyglądała przygoda jego życia. Poza pięknymi widokami Arnau pokazuje, jak spędzał czas w różnych zakątkach globu. Swoich sił próbował na nartach, w nurkowaniu, wioślarstwie, czy wspinaczce. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Czułe powitanie z… gepardem

  Afryka Południowa. Kiedy Dolph C. Volker był wolontariuszem w Południowej Afryce, opiekował się 10-miesięcznym gepardem Gabrielem. Spędzał z nim mnóstwo czasu na zabawie i czułościach. Okazało się, że dziki kot ma doskonałą pamięć, bo po roku przerwy przywitał mężczyznę jak najlepszego przyjaciela! Zobaczcie jak wygląda niewiarygodna relacja z drapieżnikiem. Czy nadal wydaje się taki groźny? (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Złodziej-fajtłapa napadł na...lodówkę

  Późną nocą dwóch złodziei, chcąc ugasić swoje pragnienie, próbowało okraść… lodówkę. Niestety ponieśli sromotne fiasko. Kiedy jedne z nich z całej siły szarpnął za drzwiczki, urządzenie runęło wprost na niego. Na szczęście wspólnik uwolnił „przetłoczonego” rabusia.