hit internetu

Artykuły - Hit internetu (30)

Filmy - Hit internetu (215)

 • Uciekająca muszla zrobiła furorę wśród internautów

  Uciekająca muszla zrobiła furorę wśród internautów. Komentujący filmik zastanawiali się przed czym może zwiewać przegrzebek. „To ja, kiedy widzę swoją byłą” - zażartował jeden z internautów. (STORYFUL/x-news)
 • Uroczy szczeniak wziął udział w nowym wyzwaniu. Jak mu poszło?

  Od niedawna popularne w sieci jest nowe wyzwanie, polegające na tańczeniu do kawałka znanego rapera - Drake'a. Jak sobie poradzi ten dziesięcio tygodniowy szczeniak? Zobaczcie sami.
 • Chłopiec podbija internet... swoimi rysunkami

  15-latek z Serbii podbija internet. Wszystko przez jego niezwykle realistyczne rysunki. Tworzy je… całkowicie z pamięci. Dusan Krtolica rysuje odkąd skończył 2 lata. Miał już 6 wystaw i stworzył ilustracje do własnej encyklopedii. Każdego dnia poświęca pasji kilka godzin. (STORYFUL/x-news)
 • Zatańczyli na stacji benzynowej. Ich występ został hitem internetu

  Kierowcy, którzy 4 czerwca chcieli zatankować na jednej ze stacji w Jackson musieli chwilę zaczekać na swoją kolej. Wszytko dlatego, że kilku młodych mężczyzn zaczęło tańczyć przy dystrybutorach. Występ trwał około czterech minut, ale klienci stacji chyba nie mieli młodzieńcom tego za złe. Grupa taneczna zaprezentowała wyjątkowe umiejętności, a nagranie już zostało hitem internetu. (STORYFUL/x-news)