hit internetu

Artykuły - Hit internetu (56)

Filmy - Hit internetu (217)

 • Zatańczyli na stacji benzynowej. Ich występ został hitem internetu

  Kierowcy, którzy 4 czerwca chcieli zatankować na jednej ze stacji w Jackson musieli chwilę zaczekać na swoją kolej. Wszytko dlatego, że kilku młodych mężczyzn zaczęło tańczyć przy dystrybutorach. Występ trwał około czterech minut, ale klienci stacji chyba nie mieli młodzieńcom tego za złe. Grupa taneczna zaprezentowała wyjątkowe umiejętności, a nagranie już zostało hitem internetu. (STORYFUL/x-news)
 • Kot dotknięty syndromem wilkołaka

  Atchoumfan to kot perski, który podbił serca internautów. Gdy jego właścicielka umieściła w sieci jego zdjęcia, nie mogli dojść do porozumienia, czy to kot, czy pies. Okazuje się, że Atchoumfan to kot dotknięty tzw. syndromem wilkołaka, który sprawia, że jego sierść rośnie w nadmiarze, powodując, że kot bardziej przypomina psiaka. (STORYFUL/x-news)
 • Uwolniony z cyrku niedźwiedź Baloo na spacerze

  Poznań. Niedźwiedź Baloo, odebrany z cyrku na początku lipca, ma już za sobą pierwszy spacer w Nowym Zoo w Poznaniu. Chociaż na razie jest zdezorientowany, opiekunowie są dobrej myśli i liczą na to, że Baloo wróci do zdrowia. Za kilka tygodni ma zostać przeniesiony na większy wybieg. Teraz czeka go jednak niezbędna rehabilitacja. - Ma bardzo zróżnicowaną, powolutku wprowadzaną dietę. Z jednej strony zaczyna wykazywać bardzo dużo naturalnych zachowań niedźwiedzich, ale z drugiej strony mamy cały czas problem zaburzeń behawioralnych, w jego wypadku trwałych, związanych ze zbyt małą przestrzenią - mówi Ewa Zgrabczyńska, dyrektor Nowego Zoo w Poznaniu. Niedźwiedź Baloo trafił do poznańskiego azylu na początku lipca. Został odebrany z cyrku, gdzie mieszkał w małej przyczepie, a w czasie widowisk karmiony był popcornem. (TVN24/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • To niewątpliwie prawdziwa przygoda życia

  Arnau Mateu porzucił pracę i ruszył w podróż dookoła świata. Teraz mężczyzna prezentuje w przyśpieszeniu, jak wyglądała przygoda jego życia. Poza pięknymi widokami Arnau pokazuje, jak spędzał czas w różnych zakątkach globu. Swoich sił próbował na nartach, w nurkowaniu, wioślarstwie, czy wspinaczce. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.