hip-hop

Artykuły - Hip-hop (101)

Zdjęcia - Hip-hop (1)

 • muzyka.interia.pl
  Złamane kariery

Filmy - Hip-hop (17)

 • Red Bull BC One Cypher Poland: Do Zurychu pojedzie b-boy Kostek

  B-boy "Kostek" okazał się najlepszym zawodnikiem z 140 tancerzy biorących udział w eliminacjach do Red Bull BC One Cypher Poland. W krajowym finale, który odbył się 8 kwietnia w Krakowie pokonał z Tomasza "Thomaza" Domańskiego, mistrza sprzed dwóch lat. Należy wspomnieć, że tegoroczny zwycięzca miał w nim zapewniony udział dzięki tak zwanej "dzikiej karcie" otrzymanej w internetowym głosowaniu fanów.
 • Znamy najlepszego tancerza breakdance w Polsce

  Spełniło się moje marzenie, czuje się fantastycznie - mówił rozemocjonowany Marcin "Kostek" Kost, zwycięzca tegorocznego Red Bull BC One Cypher Poland. Wyłoniony na zawodach w Krakowie mistrz będzie reprezentował Polskę na światowym finale w Szwajcarii.Do Krakowa ściągnęli b-boye i b-girls z całej Polski. Poza walką o "przepustkę" do Zurychu, w której to wzięło udział najlepszych 16 zawodników, odbyły się także zawody kobiet (zwyciężczynią została Paulina), rywalizacje dwójek (najlepsi okazali się Funkadeliks) oraz zespołów (pierwsze miejsce zdobyła ekipa Misjonarze Rytmu).
 • Tupac Shakur wiecznie żywy...

  Choć zginął ponad 20 lat temu wciąż jest obecny w naszej kulturze za sprawą swojej twórczości. Poza tym często jego podobiznę wykorzystują marki odzieżowe. Ostatnimi czasy chętnie po ubrania z sylwetką Tupaca sięgają także amerykańskie gwiazdy.
 • Najważniejsi polscy raperzy

  Od lat ich płyty są najlepiej sprzedawane w salonach muzyczny, a jednak mimo to media nie poświęcają im odpowiednio dużo uwagi. Do wideo galerii wybraliśmy najbardziej wpływowych i charyzmatycznych raperów, którzy wprowadzili hip-hop na polską scenę muzyczną.