Hilton

Artykuły - Hilton (55)

 • Uzyskanie Prawomocnego Zamiennego Pozwolenia na Budowę Hotelu Hampton by Hilton

  Zarząd West Real Estate Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu („Emitent”) informuje, że zależna od Emitenta Spółka uzyskała zamienną decyzje o pozwoleniu na budowę, dla przedsięwzięcia Budowa Hotelu Hampton by Hilton Wrocław City Center West, wprowadzający zmiany układu komunikacyjnego w obrębie działki, zwiększenie zabudowy, kubatury, kondygnacji, które spełniają wymagania sieci Hilton Wordwide. Otrzymanie przedmiotowego pozwolenia zamiennego jest kolejnym krokiem na drodze do r
 • Nowy hotel Hilton Garden Inn w Krakowie, kulturalnej stolicy Polski

  Nowy hotel Hilton Garden Inn w Krakowie, kulturalnej stolicy Polski

  W Międzynarodowym Porcie Lotniczym Kraków-Balice otwarty został czterogwiazdkowy hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport, dysponujący 155 pokojami dla gości. Jest to pierwsza ukończona inwestycja związana z rozbudową krakowskiego portu.
 • Software Mind S.A. wdroży iLumio w hotelu sieci Hilton

  Zarząd Wind Mobile S.A. („Spółka”) z siedzibą w Krakowie podaje do publicznej wiadomości, że jej spółka zależna Software Mind S.A., oferująca nowoczesne technologie informatyczne, podpisała w dniu 1 września 2014r. kontrakt na wdrożenie rozwiązania iLumio w należącym do sieci Hilton hotelu Kraków Airport - wartość wdrożenia to około pół miliona złotych. „Nawiązanie współpracy z jedną z największych na świecie sieci hotelowych, jaką jest Hilton, to dla nas znakomita możliwość rozwoj
 • Natalia Siwiec nauczycielką

  Natalia Siwiec nauczycielką

  Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy marzą o sławie i pieniądzach. Od nowego roku akademickiego Uniwersytet Śląski otwiera pierwszy na świecie Wydział Celebrycki. Studenci będą kształceni przez takie sławy jak Paris Hilton i Natalia Siwiec.
 • Olympic Entertainment Group inwestuje w luksusowy hotel

  Olympic Entertainment Group inwestuje w luksusowy hotel, którego konstrukcji podejmie się firma Merko, a operatorem będzie Hilton Worldwide ze swoją marką Hilton Hotel & Resorts.
 • OEG to establish an upscale hotel – constructed by Merko, operated by Hilton Worldwide

  UNI - EN REPORT No/
 • Paris Hilton w "Bling Ring"

  Paris Hilton w "Bling Ring"

  Nowy film laureatki Oscara Sofii Coppoli "Bling Ring" opowiada prawdziwą historię młodocianych włamywaczy z Hollywood.
 • Spragniona sławy

  Spragniona sławy

  Czy mając wszystko, można chcieć jeszcze więcej? - Tak, to tylko kwestia pieniędzy. Jestem przekonana, że w dzisiejszym świecie wszystko można za nie kupić - mówi Paris Hilton, najsłynniejsza celebrytka Hollywood.
 • 10 mln zł chce miasto Łódź za niewybudowanie hotelu sieci Hilton

  10 mln zł chce miasto Łódź za niewybudowanie hotelu sieci Hilton

  Przed Sądem Okręgowym w Łodzi rozpoczął się we wtorek proces, w którym miasto Łódź domaga się od Bacoli Properties 10 mln zł kar umownych za niewybudowanie hotelu sieci Hilton. Strona pozwana kwestionuje obowiązek zapłaty odszkodowania.
 • Paris Hilton w Katowicach

  Paris Hilton - dziedziczka wielkiej fortuny założycieli sieci hoteli Hilton - przyleciała we wtorek do Katowic. 30-letnia celebrytka z USA ma wziąć udział w otwarciu drugiej części tamtejszej galerii handlowej.

Filmy - Hilton (1)

 • Paris Hilton - Czy jeszcze ją pamiętacie?

  Choć w życiu nie zrobiła niczego wyjątkowego to przez lata była zapraszana na największe imprezy, pokazy i eventy w branży show-biznesowej. Jak myślicie na czym polega fenomen celebrytki?