hilary clinton

Artykuły - Hilary clinton (24)

 • Alternatywna historia życia Hillary Clinton

  Alternatywna historia życia Hillary Clinton

  Co by było, gdyby Hillary Rodham nigdy nie poślubiła Billa Clintona? Na to pytanie odpowie serial "Rodham". Platforma VOD zakupiła prawa do ekranizacji książki pod tym samym tytułem, autorstwa Curtisa Sittenfelda.
 • Dokument o Hillary Clinton

  Dokument o Hillary Clinton

  Jedną z najjaśniejszych gwiazd rozpoczętego właśnie festiwalu filmowego w Sundance będzie Hillary Clinton. Była pierwsza dama USA jest bohaterką serialu dokumentalnego "Hillary". Jego premierę zaplanowano na sobotę, 25 stycznia.
 • Jeśli Trump wygra wyścig do Białego Domu, giełdy w USA, Europie oraz Azji zareagują wstrząsem

  Jeśli Trump wygra wyścig do Białego Domu, giełdy w USA, Europie oraz Azji zareagują wstrząsem

  Kandydatka Demokratów zagraża amerykańskim bankom i firmom farmaceutycznym, notowanym na Wall Street. Rynki finansowe wolą jednak, by to ona została nowym prezydentem USA. Hillary Clinton gwarantuje bowiem stabilność gospodarki, inaczej niż nieprzewidywalny Donald Trump. Jego wygrana uderzyłaby w giełdy na całym świecie.
 • ​Katy Perry trafiła do aresztu za nagość w miejscu publicznym. O co chodzi?

  ​Katy Perry trafiła do aresztu za nagość w miejscu publicznym. O co chodzi?

  Katy Perry, która od początku amerykańskiej kampanii prezydenckiej wspiera Hillary Clinton, wzięła udział w specjalnym skeczu, w którym idzie nago na wybory, a następnie trafia za to do aresztu.
 • Chicago: Polonia protestowała na wiecu Clinton

  Chicago: Polonia protestowała na wiecu Clinton

  Hillary Clinton prowadziła wczoraj kampanię wyborczą w Chicago. Wizycie byłej sekretarz stanu USA towarzyszyły protesty Polonii.
 • Hillary Clinton: Chcę być tak dobra jak Beyonce!

  Hillary Clinton: Chcę być tak dobra jak Beyonce!

  Kandydatka na prezydenta usłyszała w trakcie jednego ze spotkań z wyborcami zaskakujące pytanie. Hillary Clinton musiała odpowiedzieć, czy wolałaby być prezydentem USA, czy Beyonce?
 • Mocne słowa o Putinie: "Nie jest on łatwym człowiekiem"

  Mocne słowa o Putinie: "Nie jest on łatwym człowiekiem"

  Demokratyczna kandydatka na prezydenta Hillary Clinton oskarżyła w sobotę Chiny o kradzież tajemnic handlowych USA, a także "masy rządowych informacji". W czasie wystąpienia w New Hampshire powiedziała też, że USA muszą "bardziej zręcznie" postępować z Rosją. Prezydenta Władimira Putina scharakteryzowała słowami: "Nie jest on łatwym człowiekiem".
 • Clinton: Inne kraje zagrożone, jeśli Putin uniknie konsekwencji

  Clinton: Inne kraje zagrożone, jeśli Putin uniknie konsekwencji

  ​Była sekretarz stanu USA Hillary Clinton ostrzegła we wtorek (czasu lokalnego), że innym krajom regionu także grozi rosyjska agresja, jeśli prezydent Rosji Władimir Putin uniknie poniesienia konsekwencji swych działań wobec Krymu.
 • Hilary Clinton na czele

  Hilary Clinton na czele

  Jeśli Hillary Clinton zdecyduje się kandydować na prezydenta USA to bez problemu powinna zdobyć nominację. Tak wynika z najnowszego sondażu Washington Post. U republikanów stawka jest wyrównana.

Filmy - Hilary clinton (1)

 • Zobacz, jak szalała sekretarz stanu USA!

  Wizyta sekretarz stanu USA Hillary Clinton w RPA to nie tylko oficjalne spotkania i wytężona praca. Podczas kolacji w gościnnej rezydencji prezydenckiej w stolicy kraju Pretorii, amerykańska polityk wyszła na parkiet, by potańczyć wraz z innymi gośćmi (CNN Newsource/x-news).