Henry Rollins

Synonimy:
Rollins Henry,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Henry Rollins (21)

 • Plejada gwiazd w trailerze do filmu "Gutterdämmerung"

  Plejada gwiazd w trailerze do filmu "Gutterdämmerung"

  Slash, Josh Homme, Lemmy, Iggy Pop i Henry Rollins to tylko część obsady, która pojawiła się w trailerze "Gutterdämmerung", który już teraz został okrzyknięty najgłośniejszym niemym filmem w historii.
 • Goście Fennesza na OFF Festival

  Goście Fennesza na OFF Festival

  Wiedeński wizjoner Fennesz będzie kuratorem jednego dnia na Scenie Eksperymentalnej OFF Festival 2012 (3-5 sierpnia w Katowicach). Jego zaproszenie przyjęli: Kim Gordon & Ikue Mori, Henry Rollins, Papa M, Lillevan (w duecie z którym wystąpi sam Fennesz), Forest Swords, Jacaszek, Mordy oraz Piętnastka.
 • Henry Rollins krytykiem filmowym

  Henry Rollins krytykiem filmowym

  Amerykański wokalista i aktor Henry Rollins poprowadzi telewizyjny program o filmach. "Henry's Film Corner" na antenie telewizji IFC pojawi się 4 grudnia i będzie nadawany raz w miesiącu.
 • Henry Rollins na prezydenta

  Henry Rollins na prezydenta

  Słynny muzyk i aktor Henry Rollins ("Zagubiona autostrada", "Bad Boys 2") jest człowiekiem, którego Amerykanie najchętniej wybraliby na następcę prezydenta George'a W. Busha. O zdanie w tej sprawie nie zapytano jednak wszystkich mieszkańców Stanów Zjednoczonych, lecz tych obywateli USA, którzy są wielbicielami ciężkich odmian muzyki rockowej.
 • Henry Rollins nauczycielem fitness?

  Henry Rollins nauczycielem fitness?

  Henry Rollins wraz ze swoją słynną grupą Black Flag przygotowuje materiał na nową płytę. Atletycznie zbudowany wokalista ma też zamiar wydać kasetę wideo z "alternatywnym" kursem fitness.
 • Henry Rollins: Mówione tournee

  Henry Rollins: Mówione tournee

  Henry Rollins wyruszy wkrótce w tournee po USA. Były wokalista grupy Black Flag tym razem jednak nie zaśpiewa, będzie natomiast recytował materiał zawarty na wydanym niedawno albumie "Nights Behind The Tree Line".
 • Rollins krytykuje Bono

  Rollins krytykuje Bono

  Henry Rollins, jeden z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych amerykańskich muzyków oraz frontman formacji Rollins Band, odnosi się z dużym sceptycyzmem do pozamuzycznej działalności Bono. Wokalista nie jest pewien, czy frontman U2 nie próbuje w ten sposób promować także swojej najnowszej płyty "The Best Of 1990-2000".
 • Henry Rollins znowu przemówi

  Henry Rollins znowu przemówi

  Henry Rollins po raz kolejny wyrusza w trasę, podczas której nie usłyszymy jego muzyki, lecz serię odczytów. "Mówione tournee" planowane jest póki co tylko w obrębie Stanów Zjednoczonych, jednak polscy fani będą mogli usłyszeć jego namiastkę. Na rynku ukażą się bowiem płyty z tym materiałem, zarejestrowane podczas odczytów w Los Angeles i Sydney.
 • Henry Rollins krytkuje Courtney Love

  Henry Rollins krytkuje Courtney Love

  Henry Rollins w mocnych słowach skrytykował Courtney Love za to, że pozwoliła opublikować fragmenty pamiętnika jej zmarłego męża, Kurta Cobaina. Według muzyka, cała sprawa jest "odrażająca" i nigdy nie powinna się zdarzyć.
 • Gwiazdy grają utwory Black Flag

  Gwiazdy grają utwory Black Flag

  "Rise Above: 24 Black Flag Songs to Benefit the West Memphis Three" to tytuł składankowej płyty, która w poniedziałek, 28 października, wyszła nakładem firmy Sanctuary Records. Własne wersje klasycznych utworów legendarnej amerykańskiej punkowej grupy Black Flag zagrają takie gwiazdy, jak Iggy Pop, Hank Williams III, Mike Patton, Ryan Adams, Nick Oliveri z Queens of the Stone Age oraz Henry Rollins, pomysłodawca całego projektu i były wokalista Black Flag.